Do 32. Finału WOŚP pozostało
51 dni
Medycyna
Festiwal
Patrol

Pokojowy Patrol dba o bezpieczeństwo na Przystanku Woodstock

2017-08-03 12:47:00

Tak długo, jak jesteście z nami będziemy przypominać Wam o bezpieczeństwie. Jesteście dla nas najważniejsi. Chcemy żebyście wrócili do domu tylko z pięknymi wspomnieniami. Przystanek Woodstock ma być miejscem, gdzie przyjeżdża się zostawiając wszystkie problemy i zmartwienia w domu. Tutaj żyjemy beztrosko, szczęśliwie z nieopuszczającym nas uśmiechem, ale i odpowiedzialnie. Prosimy Was dbajcie o siebie nawzajem i pomóżcie nam kolejny raz tworzyć najbezpieczniejsze miejsce.

Jeśli jeszcze nie przyjechaliście do nas, prosimy zapoznajcie się z Regulaminem Przystanku Woodstock. Przygotowaliśmy dla Was też mały organizator, który podpowie Wam, co spakować, a co zostawić w domu. Jeśli nie macie karimaty, śpiwora, namiotu – nie martwcie się, wszystko możecie kupić w rockowym sklepie Lidla. Sklep w tym roku będzie dla Was czynny przez 24h! Znajdziecie w nim również ciepłe pieczywo prosto z pieca, świeże owoce i warzywa, orzeźwiające napoje i lody. Gastronomia czeka na Was z ciepłymi posiłkami, także dla wegetarian i wegan. Nie dźwigajcie niepotrzebnie - wszystko znajdziecie na festiwalowym polu.

Na terenie Przystanku Woodstock oraz na dworcu PKP jest już Pokojowy Patrol, który zawsze Wam pomoże. Ekipa Medycznego Patrolu (ratownicy medyczni, pielęgniarze, położni, lekarze) również jest już w pełnej gotowości. Szpital polowy, który zajmuje 300 m2 wyposażony jest w sprzęt medyczny: aparat USG, kardiomonitory, defibrylatory, respiratory, ssaki, analizator krwi do szybkiej diagnostyki, urządzenie do lokalizacji naczyń, urządzenie do mechanicznej kompresji klatki piersiowej. Dysponujemy także dziesięcioma ambulansami, które w razie konieczności przetransportują Was do placówek zewnętrznych oraz dwoma samochodami umożliwiający transport zbiorowy poszkodowanych.

 

 

Pamiętajcie – Pokojowy oraz Medyczny Patrol dba o Wasze bezpieczeństwo. Pracują przez wiele dni o każdej porze dnia i nocy. Pozdrówcie ich uśmiechem, kiedy ich mijacie na polu. Pokażcie im, że z nimi czujecie się bezpiecznie.

 

fot. Krupek Paweł Krupka

 

W tym roku otrzymaliśmy także na czas trwania festiwalu czteroosobowego quada od przyjaciół z firmy John Deere, który pomoże nam dotrzeć szybciej i sprawniej w poszczególne miejsca na polu.

 

 

 

Do naszej dyspozycji mamy także samochody, które użyczyła nam firma Volkswagen Autoweber, dzięki której możemy bezpiecznie poruszać się po polu i rozwiązywać wiele problemów logistycznych. Dziękujemy!

 

fot. Dawid Ilnicki

 

Dziękujemy również firmie Eden, która podarowała nam dystrybutory wody, dzięki którym mamy do dyspozycji wodę, która pozwala nam wytrwać w te upalne dni podczas ciężkiej pracy.

Obserwujcie nas na naszych stronach i portalach społecznościowych. Dzięki wsparciu naszych przyjaciół z firmy Airtel, która zapewnia nam stały dostęp do internetu możemy na bieżąco przekazywać Wam informacje o tym, co się dzieje podczas festiwalu. Ściągnijcie na swoje telefony woodstockową aplikację, na której także znajdziecie od nas najważniejsze informacje, m.in. opis artystów, harmonogram wydarzeń, praktyczne informacje oraz mapę.

Szczegółowe woodstockowe mapy znajdziecie także na naszych stronach. Zostały one przygotowane przez firmę Esri Polska, która ze szczególną starannością nie tylko zaznaczyła wszystkie punkty dostępne na festiwalu, ale też wzbogaciła je opisem i podzieliła na konkretne tematy, jakie nas interesują. Wszystko przejrzyste, proste i dostępne dla każdego.

Specjalnie dla Was działa także Radio Woodstock, które przebije się do każdego namiotu z najważniejszymi wiadomościami, muzyką oraz rozmowami z naszymi gośćmi. Platforma SerwerSMS.pl umożliwiła Wam za pomocą specjalnego Short Codu wysyłanie do nas wiadomości. Wystarczy, że SMS-y wyślecie pod nr 4330, które zostaną odczytane na antenie naszego radia. Możecie też przesłać komunikat do swoich znajomych lub wszystkich uczestników festiwalu. System SerwerSMS.pl służy nam także do komunikacji z wolontariuszami Pokojowego Patrolu. Narzędzie pozwala nam na szybki i efektywny kontakt z osobami, z którymi współpracujemy, co jeszcze bardziej usprawnia bezpieczeństwo Woodstockowiczów. Zobaczcie dzisiejszą pozorację Pokojowego Patrolu, podczas których został wykorzystany SerwerSMS.pl

fot. Damian Mekal

Przystanek Woodstock to miejsce dla wszystkich - jeśli jesteś osobą niepełnosprawną, poruszasz się na wózku inwalidzkim lub nie słyszysz - przeczytaj koniecznie!

Jutro pierwsze koncerty na Dużej Scenie oraz mnóstwo innych ciekawych wydarzeń. Pamiętajcie o piciu dużej ilości wody, nakryciach głowy i koniecznie dzwońcie do rodziców. Kochajcie się i bądźcie dla siebie dobrzy! Dziękujemy, że jesteście z nami i tworzycie ten piękny festiwal!

 

(Syla)

 

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-09-25 19:25:00

Pokojowy Patrol ponownie na Maratonie Warszawskim!

Aż 130 członków Pokojowego Patrolu włączyło się w organizację Maratonu Warszawskiego, który odbył się w minioną niedzielę. To już 18. rok współpracy Fundacji WOŚP z organizatorami tej dużej biegowej imprezy.

2023-09-21 14:15:07

WOŚP łączy serca – dosłownie!

WOŚP łączy serca – dosłownie! 16 września Gosia i Kazimierz zrealizowali swoje marzenie wylicytowane podczas 31. Finału WOŚP – wzięli ślub, którego udzielił im Wójt Tarnowa Podgórnego – Tadeusz Czajka.

2023-10-10 16:45:00

Kupiliśmy sprzęt dla szpitala ortopedycznego w Poznaniu

Fundacja WOŚP zrealizowała dziś kolejne zakupy sprzętu medycznego. Pierwszą część 67. Konkursu Ofert dedykowaliśmy urządzeniu dla placówki z Poznania.

2023-09-18 18:17:15

Już 4 raz ścigaliśmy się dla wyższych wartości!

2 września już po raz czwarty wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminster Polska na Torze Służewiec. Westminster Charity Race to gonitwa, w której wygrywają wszyscy!