Do 32. Finału WOŚP pozostało
51 dni
Fundacja
Patrol
Finały

Pokojowy Patrol jest przygotowany na 25. Finał WOŚP

2017-01-14 21:07:46

Do 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostały już tylko godziny. Pokojowy Patrol dopiął ostatni guzik przygotowań i rano w pełnej gotowości przystąpi do pracy. Odprawa Patrolu odbyła się w głównym studiu WOŚP.

 

fot. dilnicki.com - fotografia koncertowa

 

Odprawę dla ponad czterystu wolontariuszy przeprowadził Marcin „Strażak” Garczyński – koordynator Pokojowego Patrolu. Zwrócił przede wszystkim uwagę na wyjątkowość tegorocznego Finału z powodu zmiany lokalizacji. Po raz pierwszy wolontariusze otrzymali specjalnie zaprojektowane koszulki na ten dzień. 

 

Wolontariusze Pokojowego Patrolu co roku wspomagają sprawne funkcjonowanie Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotkacie ich w każdym dużym mieście. Zarówno prowadzą sztaby, jak i sami kwestują na ulicach. W Warszawie m.in. zabezpieczają bieg „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”, ale i tak jak na Przystanku Woodstock, czy innych imprez – służą pomocą w każdej sytuacji.     

 

dilnicki.com - fotografia koncertowa

 

Tak jak podczas ubiegłych Finałów, nocleg wolontariuszom w Warszawie w hotelu „Aramis” zapewniła firma Satoria Group S.A. Bezpłatny dojazd oraz powrót ze stolicy umożliwił natomiast po raz pierwszy Polski Bus. Patrolowcy dzięki Zarządowi Transportu Miejskiego w Warszawie mogą podczas Finału jeździć po mieście za darmo.

 

Wszystkim Patrolowcom życzymy jutro powodzenia i dobrej zabawy!

 

dilnicki.com - fotografia koncertowa

 

 

(DŚ)

 

POKAŻ PODOBNE
2023-10-05 16:06:37

Pracuj z nami!

Szukamy młodszego specjalisty/młodszej specjalistki ds. komunikacji i mediów społecznościowych – osoby, do której obowiązków należało będzie rozwijanie strony KręciołaTV oraz kanałów KręciołaTV w mediach społecznościowych. Chcesz pracować z nami? Aplikuj!

2023-09-21 14:15:07

WOŚP łączy serca – dosłownie!

WOŚP łączy serca – dosłownie! 16 września Gosia i Kazimierz zrealizowali swoje marzenie wylicytowane podczas 31. Finału WOŚP – wzięli ślub, którego udzielił im Wójt Tarnowa Podgórnego – Tadeusz Czajka.

2023-09-28 17:15:55

Światowy Dzień Serca dniem pięknych wspomnień!

Z okazji Światowego Dnia Serca, cofamy się w czasie, by przypomnieć pierwsze dźwięki naszej Wielkiej Orkiestry. To historia o wielkich sercach najmłodszych, które zainspirowały narodziny Fundacji WOŚP.

2023-10-03 15:00:00

Wielki powrót Domowej Orkiestry! 7. sezon czas start!

Dzień dobry, fani Domowej Orkiestry! Po festiwalowym szaleństwie wracamy z wielkim hukiem! Dziś rano, na naszym kanale YouTube „KręciołaTV”, wystartował 7. sezon Waszego ulubionego programu.