W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
25 436 448 PLN
Fundacja
Patrol
Finały

Pokojowy Patrol jest przygotowany na 25. Finał WOŚP

2017-01-14 20:07:46

Do 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostały już tylko godziny. Pokojowy Patrol dopiął ostatni guzik przygotowań i rano w pełnej gotowości przystąpi do pracy. Odprawa Patrolu odbyła się w głównym studiu WOŚP.

 

fot. dilnicki.com - fotografia koncertowa

 

Odprawę dla ponad czterystu wolontariuszy przeprowadził Marcin „Strażak” Garczyński – koordynator Pokojowego Patrolu. Zwrócił przede wszystkim uwagę na wyjątkowość tegorocznego Finału z powodu zmiany lokalizacji. Po raz pierwszy wolontariusze otrzymali specjalnie zaprojektowane koszulki na ten dzień. 

 

Wolontariusze Pokojowego Patrolu co roku wspomagają sprawne funkcjonowanie Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotkacie ich w każdym dużym mieście. Zarówno prowadzą sztaby, jak i sami kwestują na ulicach. W Warszawie m.in. zabezpieczają bieg „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”, ale i tak jak na Przystanku Woodstock, czy innych imprez – służą pomocą w każdej sytuacji.     

 

dilnicki.com - fotografia koncertowa

 

Tak jak podczas ubiegłych Finałów, nocleg wolontariuszom w Warszawie w hotelu „Aramis” zapewniła firma Satoria Group S.A. Bezpłatny dojazd oraz powrót ze stolicy umożliwił natomiast po raz pierwszy Polski Bus. Patrolowcy dzięki Zarządowi Transportu Miejskiego w Warszawie mogą podczas Finału jeździć po mieście za darmo.

 

Wszystkim Patrolowcom życzymy jutro powodzenia i dobrej zabawy!

 

dilnicki.com - fotografia koncertowa

 

 

(DŚ)

 

POKAŻ PODOBNE
2020-04-14 15:45:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.31

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Zadaniem na dziś niech będzie dzika wyprawa! Wybierz odległe miejsce na mapie i zostań odważnym odkrywcą!

2020-04-07 16:57:47

50 łóżek do intensywnej terapii i 10 respiratorów

Wykorzystując powołany na ten cel Fundusz Interwencyjny realizujemy pomoc dla szpitali walczących z epidemią koronawirusa. Trafią do nich kolejnych 50 łóżek do intensywnej terapii i 10 respiratorów transportowych.

2020-04-11 07:05:00

Nie zapominamy o świętach Wielkiej Nocy

Kochani, w tym szczególnym okresie życzymy sobie, Wam i wszystkim dookoła, abyśmy wraz z tym słońcem nabrali jeszcze większej ochoty do wspólnego bycia ze sobą w zgodzie.

2020-04-13 09:13:00

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.30

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Złapaliście już dzisiejszą dawkę słońca? Przed nami kolejny tydzień walki. Pomaluj swój świat i dziś. Wydrukuj kolejną partię malowanek WYGRAMY!

Zobacz też