Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

100 dni do 30. Finału WOŚP!

2021-10-22 14:46:26

 

Mamy dzisiaj studniówkę przyszłorocznej Letniej Zadymy w Środku Zimy. Równo za 100 dni zagramy wszyscy razem dla dziecięcej okulistyki, rozgrzewając serca w Polsce i na całym świecie. Co już wiemy o 30. Finale WOŚP?

 

 

30 Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku

Zdecydowaliśmy się zerwać z wieloletnią tradycją i kolejny raz zagramy w ostatnią, a nie w drugą niedzielę stycznia. Jest to spowodowane między innymi głosami Sztabowców, którzy dawali nam znać, że więcej czasu po świętach znacznie ułatwi im organizację Finałów w ich miejscowościach. 

 

Przejrzyj na oczy!

Po raz 30 zagramy wszyscy razem dla zdrowia najmłodszych pacjentów, ale po raz pierwszy celem Finału będzie okulistyka dziecięca. Rokrocznie na oddziałach okulistyki dziecięcej hospitalizowanych jest kilkanaście tysięcy pacjentów. By właściwie diagnozować i odpowiednio leczyć wzrok dzieci niezbędny jest nowoczesny i specjalistyczny sprzęt. Zobacz, co będziemy kupować!

 

 

Rejestracja Sztabów już trwa...

Rejestracja Sztabów rozpoczęła się w poniedziałek po ogłoszeniu tematu 30. Finały, czyli 11 października. Już teraz zgłosiło się do nas prawie 700 miejsc, które chcą grać z nami! Sztaby na rejestracje mają czas do 19 listopada. Jeśli w Twojej miejscowości nie zgłosił się jeszcze Sztab, możesz go założyć sam/a. Dowiedz się jak!

 

...a rejestracja wolontariuszy rozpocznie się już wkrótce!

Wiele z Was już teraz dopytuje nas, kiedy będzie mogło zostać wolontariuszem lub wolontariuszką. Cieszy nas, że nie możecie się doczekać i już spieszymy z odpowiedzią - rejestracja wolontariuszy wystartuje 8 listopada. Tak, jak w zeszłym roku będziecie mogli zarejestrować się w Sztabach lub on-line na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Będzie również możliwość zostania zdalnym wolontariuszem i kwestowania w Internecie poprzez założenie swojej eSkarbonki - za jej pomocą będzie można zbierać już od początku grudnia. 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

Gramy razem już 30 lat! 

Aż trudno uwierzyć, że zagramy już po raz 30! To wszystko dzięki Wam - dziękujemy! W związku z tym wyjątkowym jubileuszem zbieramy Wasze historie związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Opowiedzcie nam, jak to się stało, że zostaliście wolontariuszami, kiedy pierwszy raz wrzuciliście do puszki WOŚP oraz czy mieliście kiedyś styczność ze sprzętem z serduszkiem WOŚP. Czekamy na Wasze historie! 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-07-30 15:05:00

Otwarcie Ronda imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzciance

W Trzciance (woj. Wielkopolskie) zostało dziś otwarte Rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W uroczystości nadania imienia udział brał zastępca burmistrza Trzcianki Witold Putyrski, przedstawiciele trzcianeckiego Sztabu WOŚP, oraz Jurek Owsiak.

2022-07-28 13:48:28

28. Pol'and'Rock Festival - Fundacja nieczynna

W dniach od 1 do 9 sierpnia 2022 roku pracownicy biura Fundacji przebywają na terenie 28. Pol'and'Rock Festival, na Lotnisku Czaplinek-Broczyno i w związku z tym siedziba Fundacji WOŚP w Warszawie będzie nieczynna.

2022-06-06 16:28:18

Odwiedź wystawę WOŚP!

Zapraszamy Was do odwiedzenia Centrum Praskiego Koneser w Warszawie - do końca czerwca znajdziecie tam wyjątkową wystawę, która przeprowadzi Was przez 30 lat historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

2022-07-19 15:45:02

Fundacyjne serce w Łodzi odsłonięte!

W Łodzi na Placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy została odsłonięta rzeźba w kształcie serca. W uroczystości odsłonięcia brała udział Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, łódzkie sztaby WOŚP i Jurek Owsiak