Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Festiwal
Finały

Audycja Zaraz Będzie Ciemno w Antyradiu!

2024-02-19 11:25:00

Za nami już ponad 400 audycji Zaraz Będzie Ciemno! Bądźcie z nami w każdy poniedziałek od 20:00 do 22:00 w Antyradiu!

Audycja Zaraz Będzie Ciemno to świetna okazja do rozluźnienia się w poniedziałkowy wieczór i powrót wspomnieniami do Pol’and”Rock Festival. Podczas audycji Jurek Owsiak prezentuje muzykę z minionych Finałów WOŚP oraz z Pol’and’Rock Festival.

Pierwsza audycja Zaraz Będzie Ciemno odbyła się 4 lipca 2016 roku. Od tego czasu w każdy poniedziałek w Antyradiu macie możliwość ruszyć w nostalgiczną podróż, podczas której usłyszycie najlepsze zapisy audio z minionych Festiwali, dowiecie się, co dzieje się na "podwórku" Fundacji WOŚP oraz będziecie na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi 30 edycji Pol'and'Rock Festival.

Audycja Zaraz Będzie Ciemno to istna kopalnia wiedzy o tym, co dzieje się w Fundacji WOŚP. Dzięki niej jako pierwsi dowiecie się o wszystkich nowinkach dotyczących nadchodzącego Festiwalu oraz Finału. W poniedziałkowe wieczory dowiesz się, jakie zespoły zagrają na 30. Pol'and'Rock  Festiwalu, kto wygrał Złotego Bączka, a także poznasz masę ciekawostek dotyczących organizacji Festiwalu, ale przede wszystkim posłuchasz świetnej muzyki!

                         Słuchaj na żywo

 Jurek Owsiak podczas audycji ZBC nadawanej z pola festiwalowego fot. Marcin Michoń

W trakcie Pol'and'Rock Festival nadawane są specjalne wydania audycji prosto z pola festiwalowego.

Zachęcamy do pisania maili, które czytane są na bieżąco przez Jurka w trakcie audycji.

Wiadomości wysyłajcie na [email protected]

Jeżeli natomiast w poniedziałek nie możecie słuchać audycji, to w każdą sobotę o godzinie 20:00 nadawana jest powtórka programu.

POKAŻ PODOBNE
2024-01-24 13:00:00

Znani i lubiani wspierają 32. Finał WOŚP

Do naszych finałowych aukcji Allegro dla WOŚP od wielu lat chętnie dołącza wiele znanych osób. Gorąco za to dziękujemy! Zobaczcie, co ciekawego przygotowali dla Wasz politycy, sportowcy, aktorzy, dziennikarze oraz muzycy i licytujcie, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP!

2024-01-23 09:30:00

Jak moja firma może włączyć się w Finał?

To już ostatnia prosta! Jeśli prowadzisz firmę i chcesz się włączyć w 32. Finał, wciąż masz kilka możliwości!

2024-01-23 16:13:46

Otworzyliśmy Pracownię Symulacji Okulistycznej

Na 5 dni przed 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odwiedziliśmy Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” i uroczyście otworzyliśmy pierwszą w Europie Pracownię Symulacji Okulistycznej dedykowaną wyłącznie problemom okulistyki wieku rozwojowego.

2024-01-27 15:42:24

Jak wesprzeć 32. Finał WOŚP bez wychodzenia z domu?

W tych czasach możecie pomagać na wiele sposobów, a większość z nich nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Dlatego, jeśli zimowa aura nie zachęca Was do opuszczania swoich mieszkań, to podpowiadamy, jak inaczej możecie wspierać 32. Finał WOŚP.