Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

Minął miesiąc od 32. Finału WOŚP!

2024-02-28 13:07:00

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrał dokładnie miesiąc temu – 28 stycznia 2024 roku. Chociaż emocje już opadły, to nadal jesteśmy niesamowicie wdzięczni za ten przepiękny dzień i z niecierpliwością czekamy na moment ogłoszenia ostatecznego wyniku!

Powspominajcie razem z nami dzień 32. Finału WOŚP i najbardziej wzruszające momenty tegorocznej Letniej Zadymy w Środku Zimy! 

 

 

W dniu 32. Finału WOŚP ulicami Warszawy przebiegli uczestnicy i uczestniczki 18. Biegu „Policz się z cukrzycą” – łącznie 5 tysięcy pomarańczowych koszulek przypominających nam wszystkim o tym, jak dużym problemem jest cukrzyca i jak należy z nią walczyć. Zobaczcie, jak niesamowicie wyglądali biegacze i biegaczki! 

 

 

Na Finale WOŚP oprócz pomarańczowych koszulek nie mogło również zabraknąć tych czerwonych, czyli wolontariuszy i wolontariuszek Pokojowego Patrolu. Na 32. Finale działało razem z nami 505 osób z Pokojowego Patrolu, w tym 38 liderek i liderów. Zobaczcie, co należało do ich finałowych zadań i jak spędzili ten intensywny weekend! 

 

 

Co roku w finałowym studio mali ratownicy i ratowniczki pokazują, jak zachować się w kryzysowej sytuacji, jak wezwać pomoc i jak udzielić pierwszej pomocy. To dzieci wyszkolone w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Zobaczcie, jak wyglądała ta wyjątkowa pozoracja!

 

 

Jednym z najbardziej wzruszających momentów każdego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest Światełko do Nieba, kiedy wysyłamy sygnał do dobrych aniołów. To symbol – wspólnoty, nadziei i wiary w przyszłość. W tym roku do współpracy przy tej wyjątkowej chwili zaprosiliśmy Kasię i Jacka Sienkiewiczów z Kwiatu Jabłoni oraz muzyka i wieloletniego przyjaciela Orkiestry – Piotra „Dzikiego” Chancewicza. Efekt był naprawdę niesamowity – zresztą zobaczcie sami! 

 

 

Każdy Finał WOŚP to wyjątkowe święto, podczas którego jednoczymy się we wspólnym celu. Dziękujemy Wam, że po raz kolejny stworzyliście razem z nami tę niesamowitą atmosferę! 

 

 

Finałowe studio, fot. Marcin Michoń

POKAŻ PODOBNE
2024-01-21 22:30:56

Ostrowiec Świętokrzyski - 32.Finał WOŚP - GRAMY!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zapraszamy na koncert plenerowy i w klubie muzycznym, 7 Biegu "Policz się z cukrzycą, morsowanie. Wykręcimy rowerami wirtualne serce. Oj będzie się działo!

2024-01-24 14:00:00

Stań się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju serduszka NFT!

Już po raz drugi będzie mieli szansę zdobyć wyjątkowe, orkierstrowe serduszka NFT!

2024-01-24 13:20:00

Najciekawsze eSkarbonki 32. Finału WOŚP!

Dzięki eSkarbonce napędzanej przez Mastercard wolontariuszem 32. Finału WOŚP może zostać każdy! Założenie swojej wirtualnej puszki jest bardzo proste i można to zrobić nawet w dniu Finału. Już teraz, dzięki eSkarbonkom na cel finałowej zbiórki udało nam się zebrać ponad 3 miliony złotych!

2024-01-23 08:16:00

W piątek podsumujemy przygotowania!

W piątek, 26 stycznia, oficjalnie podsumujemy przygotowania do 32. Finału WOŚP. Zachęcamy do bycia z nami online!