Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

11 popularnych aukcji Allegro dla WOŚP!

2022-01-19 09:56:02

 

 

 Kolejne aukcje na portalu Allegro pojawiają się z prędkością światła! Wasze zaangażowanie w finałowe granie widać, słychać i czuć!

 

 

1. 100 000 złotych za spotkanie z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską!

Znana prezenterka telewizyjna Omena Mensah oraz przedsiębiorca Rafał Brzoska zapraszają na luksusowy weekend za granicą! Gospodarze zapewniają, że weekend będzie obfitował w wyjątkowe doznania wzrokowe (bo w tym roku zbieramy na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci), a także wyrafinowane doznania smakowe. Brzmi zachęcająco, prawda?

 

 

 

2. Teatr Garnizon Sztuki- zaproszenia VIP na spektakl

Weź udział w jednym ze spektakli, który podbije Wasze serca! NIEPAMIĘĆ, to najnowsza premiera Teatru Garnizon Sztuki, najmodniejszego polskiego dramaturga współczesnego Marka Modzelewskiego, w reżyserii Piotra Ratajczaka. To przewrotna, pełna błyskotliwych dialogów tragikomedia. Jest zaskakującą, trzymającą w napięciu historią o relacjach międzyludzkich, zaufaniu i rachunku, jaki życie wystawi każdemu prędzej, czy później.

Po spektaklu zwycięzcy zaproszeni będą do garderoby aktorów na lampkę szampana oraz wspólne zdjęcie. Każda ze zwycięskich par otrzyma w prezencie plakat spektaklu z autografami aktorów wraz z indywidualną dedykacją.

 

 

Krzysztof Zalewski to wieloletni przyjaciel WOŚP, którego twórczości mieliśmy okazję doświadczać wielokrotnie podczas Pol'and'Rock Festival oraz Finałów WOŚP. Tym razem wspiera akcje wystawiając samochód znany z jego teledysku Annuszka. Jest to jedyny taki na świecie samochód-scenografia z okładki jego najnowszej płyty „Zabawa” oraz teledysku do już wspomnianego przeboju. Co prawda samochód ten nie ma silnika i kół… ale nie przeszkodzi to ruszyć nim po pięciolinii w kierunku krainy smacznych dźwięków i głosu o wspaniałej barwie!

 

 

 

 

 

4. Spotkania z gwiazdami to już tradycja

Kawa ze wspaniałą polską aktorką Małgorzatą Kożuchowską brzmi jak świetny plan na przedpołudnie. Małgorzata Kożuchowska w swojej karierze zagrała w ponad 60 filmach i serialach, więc na pewno jest o czym rozmawiać 

 

 

 

5. Zostań siatkarzem PlusLigi!

 

Tym razem pomóc postanowił reprezentant Polski w Skokach Narciarskich — Piotr Żyła, który ofiarował na licytację swój oryginalny plastron z jego autografem. Skoczek wystąpił w nim w konkursie indywidualnym Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal w sezonie 2021/2022, gdzie zajął 14. miejsce i był jedynym Polakiem w drugiej serii. Piotr wielokrotnie włączał się w różnego rodzaju akcje charytatywne mające na celu wsparcie najbardziej potrzebujących. Tym razem postanowił wesprzeć nasz Sztab WOŚP w Den Haag, a tym samym pomóc w ratowaniu wzroku najmłodszych.

 

6. Udział w Zawodach Driftingowych z Motofretką

 
 

Poznaj świata motosportu! Możliwość obejrzenia profesjonalnie przygotowanych aut do driftu oraz rozmowy ze świetnymi zawodnikami z Polski. Taki wyjazd na pewno pozwoli oderwać się od codzienności i poczuć magię driftu. Darczyńca zapewni wejściówkę na 2 bądź 3 dni zawodów oraz wspólny nocleg. A jeżeli wylicytuje to osoba z Białegostoku bądź okolic transport na zawody i z zawodów.

Startować będę BMW e46 2.8 turbo generującym moc 450 koni.

 

 

 
 

Tym razem pomóc postanowił reprezentant Polski w Skokach Narciarskich — Piotr Żyła, który ofiarował na licytację swój oryginalny plastron z jego autografem. Skoczek wystąpił w nim w konkursie indywidualnym Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal w sezonie 2021/2022, gdzie zajął 14. miejsce i był jedynym Polakiem w drugiej serii. Piotr wielokrotnie włączał się w różnego rodzaju akcje charytatywne mające na celu wsparcie najbardziej potrzebujących. Tym razem postanowił wesprzeć nasz Sztab WOŚP w Den Haag, a tym samym pomóc w ratowaniu wzroku najmłodszych.

 

 

Po raz kolejny gramy w polskiej Stacji Polarnej w Hornsund, idąc i właśnie ten Sztab wystawił na aukcje. Do wylicytowania unikatowy kalendarz ścienny przedstawiający Polskie Stacje Polarne i ich najbliższą okolicę. Zachęcamy szczególnie do udziału w aukcjach sztabowych, to wspaniali ludzie aktywujący swoją lokalną społeczność do działania.
 
 
 

9. Dzień w redakcji TVN24

 

 

Wizyta w studiu i redakcji TVN24. Pokażemy telewizję od kuchni, nasze studia, charakteryzację i garderobę. Będzie można zobaczyć, jak powstają serwisy informacyjne i spotkać autorów programów.

 

 

 
 

Obraz jest kontynuacją stylu, w którym artysta małował swoje prace w ubiegłym roku. To już kolejny anioł Artura Barcisia na aukcjach dla WOŚP, w zeszłym roku obraz Anioły został wylicytowany za ponad 30 000 złotych! Wynika on z otaczającej nas rzeczywistości. Jest wyrazem moich strachów, ale także nadziei i marzeń. Kto jest tytułowym gościem? To pozostawiam do Państwa interpretacji, podobnie jak bohater, którego grałem w cyklu 'Dekalog' Krzysztofa Kieślowskiego.

 

 

 

11. Crunchips - Modowy Secret Box 1 od Żony Johna

 

Crunchips, czyli najbardziej imprezowa marka w portfolio marki Lorenz specjalnie z okazji 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowała dla wyjątkowe SECRET BOXY! Ich wnętrze to oczywiście tajemnica, ale tematem zawartości pudełka jest moda. Secret boxy - oprócz chęci pomagania - wypełnione są giftami, które włożył tam nie kto inny jak Żona Johna - przepełniona pozytywną energią kreatorka i wielbicielka mody.

Zapraszamy do licytacji i pomagania!

 

 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2022-03-03 17:33:40

Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Słuchu

3 marca obchodzimy Światowy Dzień Słuchu, który został zainicjowany przez Światową Organizację Zdrowia - WHO. Zobaczcie, co Fundacja WOŚP zrobiła dla ratowania słuchu najmłodszych pacjentów przez wszystkie lata swojego funkcjonowania.

2022-02-17 11:51:14

Ponad 800 000 złotych na pompy insulinowe

Jedną z najpopularniejszych aktywności, na jakie decydowały się zarówno Sztaby jak i darczyńcy był udział w Biegu "Policz się z cukrzycą", który już po raz 16 zrzeszał ludzi w Polsce i na świecie i w radosny sposób promował aktywność fizyczną i hasło "w zdrowym ciele zdrowy duch"!

2022-03-01 17:13:37

Zakupy dla Ukrainy - wiadomość od Jurka Owsiaka

Dzisiaj Fundacja złożyła zamówienie na sprzęt medyczny za 28 124 980,75 PLN. Sprzęt ten jest przeznaczony dla oddziałów neonatologicznych i szpitala wojskowego w Ukrainie.

2022-02-23 15:06:50

Fundacja WOŚP dla psychiatrii

23 lutego to Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Od lat zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest temat zdrowia psychicznego. Zobaczcie, co zrobiliśmy dla psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej w Polsce.