Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

11 popularnych aukcji Allegro dla WOŚP!

2022-01-19 10:56:02

 

 

 Kolejne aukcje na portalu Allegro pojawiają się z prędkością światła! Wasze zaangażowanie w finałowe granie widać, słychać i czuć!

 

 

1. 100 000 złotych za spotkanie z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską!

Znana prezenterka telewizyjna Omena Mensah oraz przedsiębiorca Rafał Brzoska zapraszają na luksusowy weekend za granicą! Gospodarze zapewniają, że weekend będzie obfitował w wyjątkowe doznania wzrokowe (bo w tym roku zbieramy na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci), a także wyrafinowane doznania smakowe. Brzmi zachęcająco, prawda?

 

 

 

2. Teatr Garnizon Sztuki- zaproszenia VIP na spektakl

Weź udział w jednym ze spektakli, który podbije Wasze serca! NIEPAMIĘĆ, to najnowsza premiera Teatru Garnizon Sztuki, najmodniejszego polskiego dramaturga współczesnego Marka Modzelewskiego, w reżyserii Piotra Ratajczaka. To przewrotna, pełna błyskotliwych dialogów tragikomedia. Jest zaskakującą, trzymającą w napięciu historią o relacjach międzyludzkich, zaufaniu i rachunku, jaki życie wystawi każdemu prędzej, czy później.

Po spektaklu zwycięzcy zaproszeni będą do garderoby aktorów na lampkę szampana oraz wspólne zdjęcie. Każda ze zwycięskich par otrzyma w prezencie plakat spektaklu z autografami aktorów wraz z indywidualną dedykacją.

 

 

Krzysztof Zalewski to wieloletni przyjaciel WOŚP, którego twórczości mieliśmy okazję doświadczać wielokrotnie podczas Pol'and'Rock Festival oraz Finałów WOŚP. Tym razem wspiera akcje wystawiając samochód znany z jego teledysku Annuszka. Jest to jedyny taki na świecie samochód-scenografia z okładki jego najnowszej płyty „Zabawa” oraz teledysku do już wspomnianego przeboju. Co prawda samochód ten nie ma silnika i kół… ale nie przeszkodzi to ruszyć nim po pięciolinii w kierunku krainy smacznych dźwięków i głosu o wspaniałej barwie!

 

 

 

 

 

4. Spotkania z gwiazdami to już tradycja

Kawa ze wspaniałą polską aktorką Małgorzatą Kożuchowską brzmi jak świetny plan na przedpołudnie. Małgorzata Kożuchowska w swojej karierze zagrała w ponad 60 filmach i serialach, więc na pewno jest o czym rozmawiać 

 

 

 

5. Zostań siatkarzem PlusLigi!

 

Tym razem pomóc postanowił reprezentant Polski w Skokach Narciarskich — Piotr Żyła, który ofiarował na licytację swój oryginalny plastron z jego autografem. Skoczek wystąpił w nim w konkursie indywidualnym Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal w sezonie 2021/2022, gdzie zajął 14. miejsce i był jedynym Polakiem w drugiej serii. Piotr wielokrotnie włączał się w różnego rodzaju akcje charytatywne mające na celu wsparcie najbardziej potrzebujących. Tym razem postanowił wesprzeć nasz Sztab WOŚP w Den Haag, a tym samym pomóc w ratowaniu wzroku najmłodszych.

 

6. Udział w Zawodach Driftingowych z Motofretką

 
 

Poznaj świata motosportu! Możliwość obejrzenia profesjonalnie przygotowanych aut do driftu oraz rozmowy ze świetnymi zawodnikami z Polski. Taki wyjazd na pewno pozwoli oderwać się od codzienności i poczuć magię driftu. Darczyńca zapewni wejściówkę na 2 bądź 3 dni zawodów oraz wspólny nocleg. A jeżeli wylicytuje to osoba z Białegostoku bądź okolic transport na zawody i z zawodów.

Startować będę BMW e46 2.8 turbo generującym moc 450 koni.

 

 

 
 

Tym razem pomóc postanowił reprezentant Polski w Skokach Narciarskich — Piotr Żyła, który ofiarował na licytację swój oryginalny plastron z jego autografem. Skoczek wystąpił w nim w konkursie indywidualnym Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal w sezonie 2021/2022, gdzie zajął 14. miejsce i był jedynym Polakiem w drugiej serii. Piotr wielokrotnie włączał się w różnego rodzaju akcje charytatywne mające na celu wsparcie najbardziej potrzebujących. Tym razem postanowił wesprzeć nasz Sztab WOŚP w Den Haag, a tym samym pomóc w ratowaniu wzroku najmłodszych.

 

 

Po raz kolejny gramy w polskiej Stacji Polarnej w Hornsund, idąc i właśnie ten Sztab wystawił na aukcje. Do wylicytowania unikatowy kalendarz ścienny przedstawiający Polskie Stacje Polarne i ich najbliższą okolicę. Zachęcamy szczególnie do udziału w aukcjach sztabowych, to wspaniali ludzie aktywujący swoją lokalną społeczność do działania.
 
 
 

9. Dzień w redakcji TVN24

 

 

Wizyta w studiu i redakcji TVN24. Pokażemy telewizję od kuchni, nasze studia, charakteryzację i garderobę. Będzie można zobaczyć, jak powstają serwisy informacyjne i spotkać autorów programów.

 

 

 
 

Obraz jest kontynuacją stylu, w którym artysta małował swoje prace w ubiegłym roku. To już kolejny anioł Artura Barcisia na aukcjach dla WOŚP, w zeszłym roku obraz Anioły został wylicytowany za ponad 30 000 złotych! Wynika on z otaczającej nas rzeczywistości. Jest wyrazem moich strachów, ale także nadziei i marzeń. Kto jest tytułowym gościem? To pozostawiam do Państwa interpretacji, podobnie jak bohater, którego grałem w cyklu 'Dekalog' Krzysztofa Kieślowskiego.

 

 

 

11. Crunchips - Modowy Secret Box 1 od Żony Johna

 

Crunchips, czyli najbardziej imprezowa marka w portfolio marki Lorenz specjalnie z okazji 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowała dla wyjątkowe SECRET BOXY! Ich wnętrze to oczywiście tajemnica, ale tematem zawartości pudełka jest moda. Secret boxy - oprócz chęci pomagania - wypełnione są giftami, które włożył tam nie kto inny jak Żona Johna - przepełniona pozytywną energią kreatorka i wielbicielka mody.

Zapraszamy do licytacji i pomagania!

 

 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2024-01-24 13:00:00

Znani i lubiani wspierają 32. Finał WOŚP

Do naszych finałowych aukcji Allegro dla WOŚP od wielu lat chętnie dołącza wiele znanych osób. Gorąco za to dziękujemy! Zobaczcie, co ciekawego przygotowali dla Wasz politycy, sportowcy, aktorzy, dziennikarze oraz muzycy i licytujcie, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP!

2024-01-25 15:15:00

Odwiedź finałowe miasteczko!

Tegoroczny 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Warszawie odbędzie się na błoniach PGE Narodowego – zapraszamy Was tam oczywiście w finałową niedzielę – od rana do naszego studia telewizyjnego, a od 14:00 na koncert, ale również w sobotę w strefie partnerów wiele się będzie działo!

2024-01-23 18:03:48

Pokojowy Patrol czeka na Ciebie!

Dołącz do Pokojowego Patrolu i działaj z nami na 30. Pol’and’Rock Festival! Pierwsze w tym roku szkolenie odbędzie się już w dniach 16-18 lutego!

2024-01-22 09:38:00

Rozpędźcie się z nami na Finał!

Podsumować działania Orkiestry w zaledwie kilka minut? Spróbowaliśmy! Od dziś na antenie TVN oglądać możecie specjalny program, w którym Jurek Owsiak opowiada o przygotowaniach do 32. Finału.