Do 32. Finału WOŚP pozostało
118 dni
Fundacja
Festiwal
Finały

3 lata Domowej Orkiestry

2023-03-13 14:58:21

13 marca 2020 roku opublikowaliśmy 1. odcinek Domowej Orkiestry. Aż trudno nam uwierzyć, że minęły już aż 3 lata! Łącznie wyemitowaliśmy 815 odcinków Domowej Orkiestry w 6 sezonach - to ponad tysiąc godzin razem z Wami! 

 

Jurek Owsiak podczas transmisji Domowej Orkiestry na żywo, fot. Łukasz Widziszowski

 

Byliście z nami, a my z Wami, podczas trudnego czasu początków pandemii COVID-19, kiedy tworzyliśmy Fundusz Interwencyjny i wspieraliśmy medyków walczących z koronawirusem, gdy przygotowywaliśmy Najpiękniejszą Domówkę Świata, przed 29., 30., i 31. Finałem WOŚP, kiedy byliśmy z naszym Najpiękniejszym Festiwalem Świata w nowych lokalizacjach - na lotnisku Makowice-Płoty dwa lata temu i na lotnisku Czaplinek-Broczyno rok temu, a także, gdy w Ukrainie rozpoczęłam się wojna i jak najszybciej chcieliśmy podjąć działanie.

Prawie każdego dnia obserwowaliście i obserwujecie, jak funkcjonuje Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i byliście zawsze na bieżąco z tym, co się u nas dzieje. To fenomen, który nie byłby możliwy bez Was - fanów, widzów, komentujących, uczniów Klasy Domowej Orkiestry". Dziękujemy!

 

 

Aktualnie trwający, 6. sezon Domowej Orkiestry wystartował w Walentynki - 14 lutego 2023 roku. Chociaż dotychczas, przez pierwsze 5 sezonów, program nadawany był codziennie, od teraz Domowa Orkiestra emitowana jest dwa raz w tygodniu - we wtorki i czwartki o 11:00 na kanale KręciołaTV na YouTubie oraz na fundacyjnych profilach na Facebooku. 

6. sezon to również spora zmiana w formule programu - Jurek Owsiak postanowił zaprosić Was, widzów Domowej Orkiestry, jeszcze bliżej codziennej pracy w siedzicie Fundacji WOŚP na ul. Dominikańskiej w Warszawie i pokazuje wnętrze biura i działania zespołów. Rozmawialiśmy już z Lidią Niedźwiedzką-Owsiak, czyli Dyrektor ds. medycznych Fundacji WOŚP, Działem Obsługi Sztabów, Działem Aukcji, Działem Muzycznym, montażystami i grafikami. 

 

 

Najwięcej razy został obejrzany odcinek z koncertem Kwiatu Jabłoni z Najpiękniejszej Domówki Świata, który wyświetliliście aż 828 961 razy! Co ciekawe, wśród naszych widzów dominują mężczyźni, a najwięcej osób jest w wieku 25-44 lata. Oglądacie nas nie tylko z Polski, ale również z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Norwegii i Holandii. 

Kolejny odcinek Domowej Orkiestry już jutro! Bądźcie z nami o 11:00!

POKAŻ PODOBNE
2023-09-05 12:50:00

7. sezon Domowej Orkiestry już wkrótce!

To ten moment - prosimy nie regulować odbiorników! Już w październiku ruszamy z Waszym ulubionym programem! Domowa Orkiestra zagra już po raz siódmy! Tęskniliście?

2023-07-25 17:05:00

Mural im. WOŚP w Zielonkach-Parceli!

Zielonki-Parcela, malownicza miejscowość w gminie Stare Babice, stała się domem dla kolejnych dwóch miejsc im. WOŚP - ronda i wyjątkowego muralu!

2023-09-19 09:42:28

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieję się w Fundacji WOŚP? Dołącz do naszego newslettera! To doskonały sposób, aby regularnie otrzymywać najnowsze informacje i ciekawostki prosto z serca naszej działalności!

2023-09-18 16:17:15

Już 4 raz ścigaliśmy się dla wyższych wartości!

2 września już po raz czwarty wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminster Polska na Torze Służewiec. Westminster Charity Race to gonitwa, w której wygrywają wszyscy!