W ramach Funduszu Interwencyjnego zebraliśmy:
26 195 451 PLN
Finały

6 powodów do wzięcia udziału w Biegu WOŚP

2016-11-29 16:08:15

Tradycyjnym finałowym wydarzeniem jest Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od tej edycji bieg będzie nazywał się „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”.  W Warszawie 5000 uczestników pokona dystans 5 kilometrów a rozgrzewkę przygotuje dla nich Szkoła Tańca MDS - Mandaryna Dance Studio. Dlaczego warto wziąć udział w naszym biegu? 

 

• Okazja do połączenia pasji biegowej z działalnością charytatywną.

• Atrakcyjna lokalizacja startu i mety oraz trasa poprowadzona ulicami w centrum Warszawy

• Możliwość udziału w biegu całej rodziny, bez ograniczeń wiekowych.

• Opłata startowa w całości przeznaczona na zakup pomp insulinowych i nauki pierwszej pomocy.

• Sposób na wsparcie działalności naszej organizacji 

• Trzydniowe biuro zawodów połączone z miasteczkiem biegowym 

 
Więcej o biegu przeczytacie na stronie www.bieg.wosp.org.pl 
 
 
 
 
 
Zobacz, gdzie jeszcze w Polsce odbędą się finałowe biegi (mapa aktualizowana na bieżąco): 
 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2020-05-20 16:27:50

Trzeci transport WOŚP wylądował w Warszawie

Przed kilkoma godzinami na Lotnisku Chopina w Warszawie wylądował trzeci już samolot z wyposażeniem medycznym zamówionym przez Fundację WOŚP z myślą o szpitalach walczących z koronawirusem. Na pokładzie znalazło się 40 tys. kombinezonów, które już wkrótce wyruszą w drogę do medyków z całej Polski.

2020-05-14 16:00:00

#UkładamyDlaWas puzzle razem z Treflem

Razem z Trefl, postanowiliśmy wydać puzzle, które pomagają nam kupować sprzęt medyczny do walki z koronawirusem. Wyjątkowymi puzzlami dziękujemy Bohaterom - personelowi medycznemu. #UkładamyDlaWas - 5 obrazków, 1000 elementów to godziny wspólnej zabawy dla małych i dużych domowników. #Zostańwdomu i układaj puzzle całą rodziną.

2020-05-22 13:05:18

Warszawa, Łódź i Poznań z analizatorami od WOŚP

Sprzęt dla laboratoriów diagnozujących osoby z podejrzeniem zakażenia koronawirusem o wartości blisko 10,5 miliona złotych jest jednym z największych zakupów jakich dokonaliśmy w ramach walki z COVID-19. Do Warszawy, Łodzi i Poznania trafiły właśnie specjalistyczne analizatory, pozwalające na znaczne przyspieszenie diagnostyki i przeprocesowanie nawet 2304 próbek w ciągu doby.

2020-05-29 09:41:50

Domowa Orkiestra na żywo prosto z siedziby WOŚP!

Domowa Orkiestra - od dziś na żywo! 76. odcinek internetowego programu Jurka Owsiaka rozpoczyna serię programów transmitowanych na żywo. To preludium Najpiękniejszej Domówki Świata, czyli 26. edycji Pol’and’Rock Festival, która odbędzie się online.

Zobacz też