Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Finały

Aukcje Allegro dla WOŚP, które rozbawią Cię do łez!

2019-01-02 10:44:18

Powszechnie wiadomo, że na aukcje.wosp.org.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Asortyment ofert jest naprawdę szeroki: od elektroniki, biżuterii, po samochody i książki. Poruszanie się po listingach to dla hobbystów i kolekcjonerów nie lada zabawa. Są tam też takie licytacje, które szokują i śmieszą. Nie należy jednak traktować ich z przymrużeniem oka. Pomagają w takim samym stopniu jak standardowe oferty, a w dodatku bawią internautów. Oto kilka z nich.

 


Metr sześcienny świeżego powietrza

 

Tak, to nie jest żart! Świeże powietrze jest na wagę złota, dlatego wystawca postanowił podzielić się jednym haustem z darczyńcą. Znane są jego właściwości lecznicze oraz pobudzające. Uwaga, radzimy korzystać z niego rozważnie i nie zużyć wszystkiego na raz. :)

 

 

 

 

 

Woda zdrowia doda!

 

Oprócz tlenu niezbędną substancją do życia jest oczywiście woda. Taką również znajdziecie na aukcje.wosp.org.pl. I to nie byle jaką! Oryginalna Mazowszanka z lat 90tych czeka na nowego właściciela. Sprzedawca twierdzi, że ze względu na wiek, przeznaczona jest wyłącznie do celów kolekcjonerskich. Także lepiej nie degustować :)

 

 

 

 

 

Dla smakoszy

 

Każdemu smakoszowi polecamy także aukcje Orkiestrowe. Znajdzie tu nie tylko przepisy na wyborne potrawy, ale także brandowane WOŚPowe ogórki czy gryza Grześka w czekoladzie. Dla wegan także znajdzie się oferta - przepis na bigos wegański  znajdziecie w linku poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

Spotkania nie tylko z gwiazdami

 

Artyści, aktorzy i dziennikarze chętnie oferują na swoich aukcjach spotkania, spacery czy kolacje. Do gwiazd postanowił dołączyć także jeden z internautów, który wystawił przybicie z nim piątki na Pol’and’Rock Festival. Postawa godna pochwały. Także w kwestii odwagi - niełatwo znaleźć się na polu festiwalowym. Życzymy powodzenia w licytowaniu!

 

 

Do finału pozostały dwa tygodnie, a aukcji minuty na minutę aukcji przybywa. Na liczniku mamy już ponad 600 000 zł z prawie 9000 aukcji. Dołącz do zabawy, wystaw lub licytuj wybraną przez Ciebie aukcję Allegro dla WOŚP. To świetny sposób na wsparcie orkiestry przy jednoczesnym pozyskaniu wyjątkowego przedmiotu lub doświadczenia.

POKAŻ PODOBNE
2019-05-17 11:31:48

Hejt nie gra w szkołach

Coraz więcej szkół z całej Polski dołącza do naszej akcji "Hejt mi nie gra"! Jak wziąć w niej udział?

2019-05-14 09:00:00

Muzycy przeciwko mowie nienawiści

Do akcji "Hejt mi nie gra" prowadzonej przez Fundację WOŚP dołącza coraz więcej zespołów, znanych publiczności woodstockowych i polandrockowych scen.

2019-05-17 14:42:38

15 szkół w finale konkursu z pierwszej pomocy

Znamy 15 szkół, których reprezentanci 11 czerwca w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ratujemy i Uczymy Ratować będą rywalizować o tytuł najlepszych młodych ratowników.

2019-07-01 11:31:21

Kup bilety na Wielki Mecz 2019 już dziś!

Dwie drużyny, prawdziwe emocje oraz szczytny cel – już po raz trzeci TVN stanie w piłkarskie szranki z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Zobacz też