Deklarowana kwota 32. Finału: 175 426 813 PLN
Na koncie mamy już:
172443698 PLN
Finały

Wysyłamy Światełko do Nieba!

2024-01-28 20:47:53

W tym roku Światełko do Nieba rozbłysło w zachwycającej i nowoczesnej formie! To kontynuacja tradycji w zupełnie nowej odsłonie, podczas której Sztaby w całej Polsce oraz na świecie przesyłają symbolicznie moc pozytywnej energii i dobra do nieba! O tegorocznym Światełku – tej wspaniałej tradycji, która trwa od dekad, wspomniał Jurek Owsiak podczas dzisiejszej konferencji:

Światełko do nieba będzie wyjątkowe – przygotowywaliśmy się do niego dwa miesiące. Zapraszamy wszystkich, bo to naprawdę będzie wydarzenie. Nie strzelamy, także proszę się nie denerwować i nie myśleć, że zwierzęta będą się tego bały. Nie będą, a będzie pięknie
- Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP

 

Tuż przed 20:00 rozpoczęło się odliczanie do tegorocznego Światełka do Nieba pod batutą Jurka Owsiaka. Jurkowi towarzyszyli: Prezeska i Dyrektorka Zarządzająca Warner Bros. Discovery Poland oraz Prezeska TVN Katarzyna Kieli, Minister Sportu i Turystyki Sławomir Nitras i Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

 

Jurek Owsiak zapowiadający Światełko do Nieba i zaproszeni goście, foto. Dominik Malik

 

Gramy na całym świecie, gramy na obu biegunach – północnym i południowym – gramy pod równikiem, na wszystkich kontynentach. To taki moment, kiedy mówimy o sobie dobrze. Kiedy się uśmiechamy i tworzymy Polskę, która jest dla nas wszystkich. Niech to nie skończy się jutro, niech nie skończy się za tydzień. Niech to będzie z nami przez cały rok – do następnego Finału

- Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP

Publiczność zebrana na błoniach PGE Narodowego mogła podziwiać przedstawienie pełne światła, muzyki, ognia i tańca irlandzkiego. To piękne widowisko przygotowali: znany duet Kwiat Jabłoni, Piotr "Dziki" Chancewicz, kompozytor całego widowiska, i liczni goście.

 

W tym roku, dzięki licznym transmisjom online, finałowy pokaz podziwiano w całej Polsce, a nawet w najdalszych zakątkach świata. Symboliczne wysłanie pozytywnej energii – w postaci Światełka do Nieba – ”w świat” odbyło się we wspaniałej atmosferze bez użycia fajerwerków.

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-11-23 11:40:00

Rusza "Finałówka"!

Od 18 grudnia ponownie kupić będzie można "Finałówkę" - specjalną bułkę, której recepturę opracowała Piekarnia Lubaszka. Chętne do udziału w akcji piekarnie już mogą się zgłaszać!

2023-11-29 12:17:46

Łuków - Postaw puszkę stacjonarną w Twojej firmie! ❤

Zbiórka do Puszek Stacjonarnych będzie trwała już od 10 grudnia do 28 stycznia 2024 r.

2023-12-02 12:25:00

Tysiące paczek w drodze do Sztabów

Kilka dni temu Fundacja WOŚP oficjalnie zaprezentowała skarbonki, do których w ostatnią niedzielę stycznia kwestować będą wolontariusze na całym świecie. Dziś nastąpiła wielka - bo licząca około 5 tys. paczek - wysyłka do Sztabów.

2023-12-01 10:37:00

Ostatnie szkolenie sezonu przed nami!

Pokojowy Patrol rośnie w siłę! Już w kolejny weekend (8-10 grudnia) w naszym ośrodku w Szadowie Młyn wystartuje 208. szkolenie. To ostatnia okazja, by dołączyć do Patrolu przed Finałem.