Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

Wysyłamy Światełko do Nieba!

2024-01-28 20:47:53

W tym roku Światełko do Nieba rozbłysło w zachwycającej i nowoczesnej formie! To kontynuacja tradycji w zupełnie nowej odsłonie, podczas której Sztaby w całej Polsce oraz na świecie przesyłają symbolicznie moc pozytywnej energii i dobra do nieba! O tegorocznym Światełku – tej wspaniałej tradycji, która trwa od dekad, wspomniał Jurek Owsiak podczas dzisiejszej konferencji:

Światełko do nieba będzie wyjątkowe – przygotowywaliśmy się do niego dwa miesiące. Zapraszamy wszystkich, bo to naprawdę będzie wydarzenie. Nie strzelamy, także proszę się nie denerwować i nie myśleć, że zwierzęta będą się tego bały. Nie będą, a będzie pięknie
- Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP

 

Tuż przed 20:00 rozpoczęło się odliczanie do tegorocznego Światełka do Nieba pod batutą Jurka Owsiaka. Jurkowi towarzyszyli: Prezeska i Dyrektorka Zarządzająca Warner Bros. Discovery Poland oraz Prezeska TVN Katarzyna Kieli, Minister Sportu i Turystyki Sławomir Nitras i Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

 

Jurek Owsiak zapowiadający Światełko do Nieba i zaproszeni goście, foto. Dominik Malik

 

Gramy na całym świecie, gramy na obu biegunach – północnym i południowym – gramy pod równikiem, na wszystkich kontynentach. To taki moment, kiedy mówimy o sobie dobrze. Kiedy się uśmiechamy i tworzymy Polskę, która jest dla nas wszystkich. Niech to nie skończy się jutro, niech nie skończy się za tydzień. Niech to będzie z nami przez cały rok – do następnego Finału

- Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP

Publiczność zebrana na błoniach PGE Narodowego mogła podziwiać przedstawienie pełne światła, muzyki, ognia i tańca irlandzkiego. To piękne widowisko przygotowali: znany duet Kwiat Jabłoni, Piotr "Dziki" Chancewicz, kompozytor całego widowiska, i liczni goście.

 

W tym roku, dzięki licznym transmisjom online, finałowy pokaz podziwiano w całej Polsce, a nawet w najdalszych zakątkach świata. Symboliczne wysłanie pozytywnej energii – w postaci Światełka do Nieba – ”w świat” odbyło się we wspaniałej atmosferze bez użycia fajerwerków.

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-24 14:00:00

Stań się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju serduszka NFT!

Już po raz drugi będzie mieli szansę zdobyć wyjątkowe, orkierstrowe serduszka NFT!

2024-01-22 09:38:00

Rozpędźcie się z nami na Finał!

Podsumować działania Orkiestry w zaledwie kilka minut? Spróbowaliśmy! Od dziś na antenie TVN oglądać możecie specjalny program, w którym Jurek Owsiak opowiada o przygotowaniach do 32. Finału.

2024-01-20 12:01:38

Kąty Wrocławskie - Trzeci Trening Biegaczy!

Dzisiaj odbył się trzeci i ostatni już trening przygotowujący do wydarzen biegowych WOŚP 2024. Dziękujemy uczestnikom za wspólne bieganie!

2024-01-23 08:16:00

W piątek podsumujemy przygotowania!

W piątek, 26 stycznia, oficjalnie podsumujemy przygotowania do 32. Finału WOŚP. Zachęcamy do bycia z nami online!