Do 32. Finału WOŚP pozostało
49 dni
Finały

Aukcje WOŚP zaskakują swoją różnorodnością!

2023-01-29 16:50:41

Jak co roku z okazji Finału WOŚP organizowane są najróżniejsze aukcje internetowe, które zawsze wzbudzają masę pozytywnych emocji. W każdej edycji aukcje Allegro zaskakują swoją oryginalnością, kreatywnością. Zeszłoroczne aukcje, takie jak: bloczek uranu z autografem Jurka Owsiaka czy bojka ratunkowa podpisana przez Davida Hasselhoffa, zachwyciły wszystkich.

 

 Jurek Owsiak w strefie Allegro na 31. Finale WOŚP. Fot. Marcin Michoń

 

Zobacz, co w tym roku możesz znaleźć na portalu Allegro, które gra z WOŚP już 23 lata!

 

Myślisz o tym, żeby zmienić pracę z nudnego korpo na radio? Proszę! Wylicytuj i poprowadź poranną audycję w radio  POPradia 92,8 FM razem z Dominiką i Andrzejem!

 

Rodzice ciągle trują Ci głowę, że nie studiujesz medycyny? Zrób im prezent i zafunduj dzień na bloku operacyjnym. Niech zobaczą, jaki los chcieli Ci zgotować!   

 

Osiem godzin przed komputerem przeklikujesz excele i marzysz o ucieczce na wieś? Wygraj aukcję i jedź popracować w Gospodarstwie Naturalnym Malinówka koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Może na nowo pokochasz excele!

 

Sztab w Krakowie wystawił na aukcję sesję w pierwszym polskim symulatorze tramwaju. Bartek Jędrzejak zafunduje Ci lot w profesjonalnym symulatorze Airbusa A320. PKP SKM z Trójmiasta pokaże Ci, jak wygląda dzień z życia pomocnika maszynistyNie samą pracą człowiek żyje! Czasem trzeba też odpocząć. Wiadomo, że najlepiej się odpoczywa w miłym towarzystwie. Niestety przyjmowanie gości to dużo roboty. Trzeba posprzątać, przygotować przekąski, na koniec znowu posprzątać. Na finałowych aukcjach możesz to wszystko wygrać. Andrzej Grabowski odkurzy Ci mieszkanie. Kwiat Jabłoni wpadnie z przekąskami, a po wszystkim Make Life Harder wyrzuci za Ciebie śmieci. Aż dziwne, że nie da się tego licytować w pakiecie "Make Kwiat Jabłoni (Party) Harder with Andrzej Grabowski".

 

 

Dress code na imprezie zależy tylko od Ciebie. W zależności od tego, jaki styl preferujesz, polecamy marynarkę Pierwszej Damy – Agaty Kornhauser-Dudy lub koszulkę FC Barcelony od Roberta Lewandowskiego. Jeśli jesteś osobą, która woli spędzać czas spacerując, to też znajdziesz coś dla siebie. Spacer z pieskiem to zawsze dobry pomysł. Na wyjście polecają się: Taja, Figa, Felicja, Glutenek. Jeśli jeden piesek to za mało to tutaj jest całe stado Goldenów

 

Wygrana aukcja może też obudzić w Tobie zew przygody i popchnąć Cię do spełnienia skrywanych marzeń. Może to ten rok, w którym zobaczysz w końcu zorzę polarną!

A może czas wybrać się na mecz NBA? Zobacz aukcje Jeremy’ego Sochana, zawodnika San Antonio Spurs, który ma polskie korzenie i w tym roku gra razem z WOŚP.

 

Strefa Allegro w studio na 31. Finale WOŚP. Fot. Michał Kwaśniewski

 

W tym momencie na portalu Allegro jest ponad 150 tysięcy aukcji na rzecz fundacji WOŚP. Tak naprawdę wszystkie są wyjątkowe, ciekawe i jedyne w swoim rodzaju. Za każdą z nich stoi osoba lub grupa osób, które chcą pomóc. Tak, jak na przykład 10-letnia Dorotka, która na aukcje wystawiła swój rysunek

POKAŻ PODOBNE
2023-10-12 19:10:00

Nowoczesna okulistyka w Łodzi!

Przejrzyj na oczy! To jedno z haseł, które przyświecało naszym działaniom w ramach 30. Finału WOŚP, gdy zbiórkę dedykowaliśmy dziecięcej okulistyce. Dziś Fundacja WOŚP dokonała symbolicznego przekazania sprzętu Miejskiemu Centrum Medycznemu im. doktora Karola Jonschera w Łodzi.

2023-10-09 18:23:43

Chcemy wygrać z sepsą – co już zrobiliśmy?

Chcemy wygrać z sepsą! to hasło, które towarzyszy nam już blisko rok – ogłoszone 12 października 2022 r. jako hasło 31. Finału WOŚP w tym roku przekształciło się w Wygramy z sepsą!. Za nami zakupy sprzętu, trwa kampania informacyjna, planujemy program medyczny – zobaczcie, co już udało nam się zrobić!

2023-10-03 15:00:00

Wielki powrót Domowej Orkiestry! 7. sezon czas start!

Dzień dobry, fani Domowej Orkiestry! Po festiwalowym szaleństwie wracamy z wielkim hukiem! Dziś rano, na naszym kanale YouTube „KręciołaTV”, wystartował 7. sezon Waszego ulubionego programu.

2023-10-02 19:00:00

Jak dbamy o zdrowie psychiczne najmłodszych?

Jurek Owsiak uczestniczył dzisiaj w konferencji „Zrozumieć, żeby pomóc”, podczas której mówił o współpracy z Uniwersytetem SWPS, Kliniką Terapii Poznawczo-Behawioralnej i RESQL, w ramach której sfinansowaliśmy aplikację przeciwdziałającą przemocy rówieśniczej dla 50 placówek.