Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

Bieg wirtualny już trwa!

2024-01-22 11:37:00


Tysiące biegaczy w charakterystycznych pomarańczowych koszulach? To bieg "Policz się z cukrzycą"! Na ulicach Warszawy zrealizujemy go 28 stycznia, ale już dziś rozpoczął się bieg wirtualny! Wciąż możesz się do niego zapisać i dołączyć swój wynik do rezultatu innych biegaczy!   

Czym jest bieg wirtualny? Nie chodzi tu o pokonanie dystansu na ekranie telefonu czy komputera, ale o bieg w wybranym przez nas miejscu i czasie - grunt, żeby zrealizować go pomiędzy 22 a 28 stycznia, a rezultaty podać w specjalnej aplikacji. Jeśli w ramach postanowień noworocznych chcesz połączyć pomaganie z aktywnością fizyczną - zapraszamy!

 

Bieg "Policz się z cukrzycą" już po raz 18-ty towarzyszy Finałowi WOŚP!

W ramach 32. Finału uczestniczyć w nim można na trzy sposoby:

  • bieg ulicami Warszawy, realizowany 28 stycznia w południe - zapisy już się zakończyły
  • bieg wirtualny, w przypadku którego to uczestnik wskazuje miejsce i datę (pomiędzy 22 a 28 stycznia) realizacji 5-kilometrowego dystansu - wciąż można się zapisać
  • udział w biegu organizowanym przez Sztab - zapisy na wydarzenie realizowane są bezpośrednio przez Sztaby 

 

Zgłoszenia na bieg wirtualny wciąż są przyjmowane - służy do tego platforma SlotMarket.pl. Organizacją biegu zajmie się po raz kolejny agencja Sport Evolution.

 

Zapisz się na wirtualny Bieg "Policz się z cukrzycą"

 

Bieg "Policz się z cukrzycą" po raz 18. towarzyszy Finałowi WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski

 

Uczestnicy biegu wspierają realizowany przez WOŚP Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi dla Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Środki z pakietów startowych przeznaczane są właśnie na zakup pomp insulinowych, dzięki którym diabetyczki mają szansę na bezpieczną i spokojną ciążę.  

 

O czym warto wiedzieć? 

 

  • Pakiety na bieg wirtualny nabyć można do 28 stycznia włącznie.
  • Wszyscy uczestnicy w ramach pakietu startowego otrzymują pamiątkową pomarańczową koszulkę, buff i medal, a uczestnicy biegu warszawskiego - dodatkowo numer startowy.
  • Jeśli chcesz, by pokonany przez Ciebie dystans zliczył się do ogólnej puli, dołącz do wyzwania na platformie IM Inspiration.
  • Głównym sponsorem biegu jest Dawtona - producent szerokiego asortymentu produktów warzywnych i owocowych - wspierająca akcję „Policz się z cukrzycą”Podczas 31. Finału WOŚP odbył się bieg ulicami Warszawy oraz bieg wirtualny. W obu wydarzeniach uczestniczyło ponad 11 tysięcy osób z 19 krajów, które wspólnie pokonały ponad 56 tysięcy kilometrów. Przy okazji finałowego grania zrealizowano też wiele lokalnych imprez sportowych.

POKAŻ PODOBNE
2024-01-24 13:20:00

Najciekawsze eSkarbonki 32. Finału WOŚP!

Dzięki eSkarbonce napędzanej przez Mastercard wolontariuszem 32. Finału WOŚP może zostać każdy! Założenie swojej wirtualnej puszki jest bardzo proste i można to zrobić nawet w dniu Finału. Już teraz, dzięki eSkarbonkom na cel finałowej zbiórki udało nam się zebrać ponad 3 miliony złotych!

2024-01-19 14:15:00

Pobiegniemy już po raz 18!

Bieg „Policz się z cukrzycą” po raz kolejny towarzyszy Finałowi WOŚP. Organizujemy go, żeby promować zdrowy i aktywny tryb życia i zwrócić uwagę na problem, jakim jest cukrzyca. W biegu możesz wziąć udział na aż 3 sposoby! Dołącz do nas!

2024-01-25 15:08:31

Wciąż możecie dołączyć do Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców!

Do 32. Finału WOŚP zostały tylko cztery dni. A to oznacza, że macie dokładnie tyle czasu, aby dołączyć do tegorocznej Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców.

2024-01-17 18:28:08

Co mBank przygotował na 32. Finał WOŚP?

Już od 7 lat mBank wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku z okazji 32. Finału mBank przygotował 40 tys. sztuk wyjątkowej karty, którą zaprojektował Jurek Owsiak.