Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Fundacja
Finały

Cała Polska gra z nami!

2017-01-15 12:59:21

Orkiestrowe miasteczko pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, tętni życiem! Już niedługo na scenę wyjdą m.in. Acid Drinkers, Big Cyc, Organek, czy happysad. Temperatura wciąż rośnie!

 

FotoGrafia Lucyna Lewandowska

 

W Poznaniu już tradycyjnie Finał odbywa się na placu Mickiewicza i w Centrum Kultury Zamek. Od godz. 10 można podziwiać tam wystawę samochodów i motocykli. Po południu natomiast rozpoczną się licytacje przedmiotów i gadżetów. Na scenie zagoszczą Madmoiselle Carmel, Second Child, Hot Water i Camping Hill.

A co słychać w Krakowie? Mnóstwo dobrej muzyki! Dziś na Finale grają tam m.in.: Kabanos, De Press, czy People of The Haze. Oprócz tego będzie możliwość przejechania się specjalnym pociągiem z Krakowa do Jasła i z powrotem, przez Tarnów, Gorlice i Biecz. A po wszystkim można wziąć kąpiel w stylu morsa!

 

Fotografia- Dominik Malik

 

Łączymy się z Wrocławiem! Na placu Nowy Targ i w klubie Stary Klasztor – pełno muzyki. Carrantuohill, Salake, Pull The Wire, Cochise i wiele innych zespołów oraz artystów odpowiadać będzie za muzyczne doznania podczas Finału. Ponadto, zapraszamy na turniej piłki nożnej w podwrocławskich Siechnicach oraz na skosztowanie specjałów serwowanych w foodtruckach, które dziś stać będą na placu Nowy Targ.

Trójmiasto również gra z pompą. Na gdańskim Targu Węglowym m.in.: koncerty, licytacje, foodtrucki, podświetlone koło widokowe. Główną gwiazdą wieczoru będzie Kasia Popowska. W Gdyni Akademia Morska przygotowała możliwość skorzystania z symulatora manewrowego, na którym studenci uczą się sterowania statkiem. Podczas sopockiego Finału można będzie przejechać się czołgiem, wsiąść do wozu strażackiego, obejrzeć służby mundurowe w akcji, a także zaznajomić się z ich sprzętem. Oprócz tego koncerty lokalnych zespołów!

Bądźcie z nami, gdziekolwiek jesteście! W Warszawie, w swoim mieście, za granicą, czy w Internecie. Wy wszyscy stanowicie największą orkiestrę na świecie!

 

 

(DŚ)

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-09 11:45:43

Przekazaliśmy karetkę neonatologiczną do Szpitala w Szczecinie

10 lipca pod siedzibą Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazaliśmy karetkę do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Zdroje".

2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

2020-09-16 09:30:58

Ogłaszamy 55. Konkurs Ofert

Ponownie będziemy kupować sprzęt medyczny dla polskich szpitali. Tym razem będą to wyroby medyczne przeznaczone dla oddziałów neurologicznych i neurochirurgicznych.

2020-07-09 11:42:20

Ronda imienia Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy

Czujemy się wyróżnieni, że po raz kolejny nazwa i wiążąca się z nią misja naszej organizacji stawała się częścią infrastruktury miejskiej i Waszego codziennego życia. Jak dotąd, w Polsce zostało odsłoniętych 25 miejsc związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dlatego, z dumą wspominamy, że w ostatnim czasie odsłoniliśmy kolejne dwa ronda imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod koniec czerwca w Białej Podlaskiej i Warszawie.

Zobacz też