Deklarowana kwota 32. Finału: 175 426 813 PLN
Na koncie mamy już:
172443698 PLN
Fundacja
Finały

Cała Polska gra z nami!

2017-01-15 13:59:21

Orkiestrowe miasteczko pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, tętni życiem! Już niedługo na scenę wyjdą m.in. Acid Drinkers, Big Cyc, Organek, czy happysad. Temperatura wciąż rośnie!

 

FotoGrafia Lucyna Lewandowska

 

W Poznaniu już tradycyjnie Finał odbywa się na placu Mickiewicza i w Centrum Kultury Zamek. Od godz. 10 można podziwiać tam wystawę samochodów i motocykli. Po południu natomiast rozpoczną się licytacje przedmiotów i gadżetów. Na scenie zagoszczą Madmoiselle Carmel, Second Child, Hot Water i Camping Hill.

A co słychać w Krakowie? Mnóstwo dobrej muzyki! Dziś na Finale grają tam m.in.: Kabanos, De Press, czy People of The Haze. Oprócz tego będzie możliwość przejechania się specjalnym pociągiem z Krakowa do Jasła i z powrotem, przez Tarnów, Gorlice i Biecz. A po wszystkim można wziąć kąpiel w stylu morsa!

 

Fotografia- Dominik Malik

 

Łączymy się z Wrocławiem! Na placu Nowy Targ i w klubie Stary Klasztor – pełno muzyki. Carrantuohill, Salake, Pull The Wire, Cochise i wiele innych zespołów oraz artystów odpowiadać będzie za muzyczne doznania podczas Finału. Ponadto, zapraszamy na turniej piłki nożnej w podwrocławskich Siechnicach oraz na skosztowanie specjałów serwowanych w foodtruckach, które dziś stać będą na placu Nowy Targ.

Trójmiasto również gra z pompą. Na gdańskim Targu Węglowym m.in.: koncerty, licytacje, foodtrucki, podświetlone koło widokowe. Główną gwiazdą wieczoru będzie Kasia Popowska. W Gdyni Akademia Morska przygotowała możliwość skorzystania z symulatora manewrowego, na którym studenci uczą się sterowania statkiem. Podczas sopockiego Finału można będzie przejechać się czołgiem, wsiąść do wozu strażackiego, obejrzeć służby mundurowe w akcji, a także zaznajomić się z ich sprzętem. Oprócz tego koncerty lokalnych zespołów!

Bądźcie z nami, gdziekolwiek jesteście! W Warszawie, w swoim mieście, za granicą, czy w Internecie. Wy wszyscy stanowicie największą orkiestrę na świecie!

 

 

(DŚ)

 

POKAŻ PODOBNE
2023-11-29 00:55:49

Kórnik - 32. Finał WOŚP – płuca po pandemii

Sztab 2571 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kórniku już działa na pełnych obrotach!

2023-12-05 18:40:00

Wydaliśmy 14 milionów złotych na okulistykę dziecięcą!

5 grudnia zrealizowaliśmy 68. Konkurs Ofert, w całości dedykowany zakupom w ramach 30. Finału WOŚP, czyli okulistyce dziecięcej. Wiele godzin negocjacji dało bardzo konkretny efekt - 20 urządzeń za 14 138 131,80 złotych!

2023-12-07 07:41:48

Warszawa - WOŚP - wchodzimy w to!

Puszki już czekają w pogotowiu. Od najbliższego poniedziałku zaczynamy zbiórkę.

2023-12-06 10:54:15

Najlepszy prezent z SiemaShop!

Dzisiaj Mikołajki, a Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Grudzień pełen jest okazji do obdarowywania swoich najbliższych. Zobacz, jakie wyjątkowe prezenty możesz znaleźć w SiemaShopie!