Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Fundacja
Finały

Cała Polska gra z nami!

2017-01-15 12:59:21

Orkiestrowe miasteczko pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, tętni życiem! Już niedługo na scenę wyjdą m.in. Acid Drinkers, Big Cyc, Organek, czy happysad. Temperatura wciąż rośnie!

 

FotoGrafia Lucyna Lewandowska

 

W Poznaniu już tradycyjnie Finał odbywa się na placu Mickiewicza i w Centrum Kultury Zamek. Od godz. 10 można podziwiać tam wystawę samochodów i motocykli. Po południu natomiast rozpoczną się licytacje przedmiotów i gadżetów. Na scenie zagoszczą Madmoiselle Carmel, Second Child, Hot Water i Camping Hill.

A co słychać w Krakowie? Mnóstwo dobrej muzyki! Dziś na Finale grają tam m.in.: Kabanos, De Press, czy People of The Haze. Oprócz tego będzie możliwość przejechania się specjalnym pociągiem z Krakowa do Jasła i z powrotem, przez Tarnów, Gorlice i Biecz. A po wszystkim można wziąć kąpiel w stylu morsa!

 

Fotografia- Dominik Malik

 

Łączymy się z Wrocławiem! Na placu Nowy Targ i w klubie Stary Klasztor – pełno muzyki. Carrantuohill, Salake, Pull The Wire, Cochise i wiele innych zespołów oraz artystów odpowiadać będzie za muzyczne doznania podczas Finału. Ponadto, zapraszamy na turniej piłki nożnej w podwrocławskich Siechnicach oraz na skosztowanie specjałów serwowanych w foodtruckach, które dziś stać będą na placu Nowy Targ.

Trójmiasto również gra z pompą. Na gdańskim Targu Węglowym m.in.: koncerty, licytacje, foodtrucki, podświetlone koło widokowe. Główną gwiazdą wieczoru będzie Kasia Popowska. W Gdyni Akademia Morska przygotowała możliwość skorzystania z symulatora manewrowego, na którym studenci uczą się sterowania statkiem. Podczas sopockiego Finału można będzie przejechać się czołgiem, wsiąść do wozu strażackiego, obejrzeć służby mundurowe w akcji, a także zaznajomić się z ich sprzętem. Oprócz tego koncerty lokalnych zespołów!

Bądźcie z nami, gdziekolwiek jesteście! W Warszawie, w swoim mieście, za granicą, czy w Internecie. Wy wszyscy stanowicie największą orkiestrę na świecie!

 

 

(DŚ)

 

POKAŻ PODOBNE
2023-01-19 14:00:00

W jeden dzień dookoła świata! WOŚP bez granic

Warszawa, Polska, świat! Ekspansja entuzjazmu, który rozlał się w 1993 r. w naszym kraju, przebiegała w błyskawicznym tempie. Sztaby WOŚP pozdrawiają z najdalszych zakątków ziemi!

2023-01-12 10:38:40

Z sercem na dłoni

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców, podczas której co roku wystawiamy na licytacje 100 sztuk Złotych Serduszek i 100 sztuk Złotych Kart telefonicznych, to najlepsze podsumowanie tego, jak pięknie wychodzi nam wspólne granie!

2023-01-17 12:08:35

IV Otwarte Mistrzostwa w Pol’and’Rock ruszają!

Już niebawem ruszają regionalne eliminacje IV Otwartych Mistrzostw w Pol’and’Rock: Gra Planszowa! Wciąż możesz dołączyć do rywalizacji!

2023-01-17 15:57:17

Najciekawsze aukcje wystawione przez Sztaby

Aukcje Allegro na rzecz 31. Finału WOŚP nabierają rozpędu i nieustająco zaskakują nas pomysłowością i hojnością darczyńców! Tradycyjnie już, nasze Sztaby przyłączyły się do działania i wystawiły prawdziwe skarby! Sprawdźcie sami!