Zebraliśmy
224 376 706 
Fundacja
Finały

Cała Polska gra z nami!

2017-01-15 12:59:21

Orkiestrowe miasteczko pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, tętni życiem! Już niedługo na scenę wyjdą m.in. Acid Drinkers, Big Cyc, Organek, czy happysad. Temperatura wciąż rośnie!

 

FotoGrafia Lucyna Lewandowska

 

W Poznaniu już tradycyjnie Finał odbywa się na placu Mickiewicza i w Centrum Kultury Zamek. Od godz. 10 można podziwiać tam wystawę samochodów i motocykli. Po południu natomiast rozpoczną się licytacje przedmiotów i gadżetów. Na scenie zagoszczą Madmoiselle Carmel, Second Child, Hot Water i Camping Hill.

A co słychać w Krakowie? Mnóstwo dobrej muzyki! Dziś na Finale grają tam m.in.: Kabanos, De Press, czy People of The Haze. Oprócz tego będzie możliwość przejechania się specjalnym pociągiem z Krakowa do Jasła i z powrotem, przez Tarnów, Gorlice i Biecz. A po wszystkim można wziąć kąpiel w stylu morsa!

 

Fotografia- Dominik Malik

 

Łączymy się z Wrocławiem! Na placu Nowy Targ i w klubie Stary Klasztor – pełno muzyki. Carrantuohill, Salake, Pull The Wire, Cochise i wiele innych zespołów oraz artystów odpowiadać będzie za muzyczne doznania podczas Finału. Ponadto, zapraszamy na turniej piłki nożnej w podwrocławskich Siechnicach oraz na skosztowanie specjałów serwowanych w foodtruckach, które dziś stać będą na placu Nowy Targ.

Trójmiasto również gra z pompą. Na gdańskim Targu Węglowym m.in.: koncerty, licytacje, foodtrucki, podświetlone koło widokowe. Główną gwiazdą wieczoru będzie Kasia Popowska. W Gdyni Akademia Morska przygotowała możliwość skorzystania z symulatora manewrowego, na którym studenci uczą się sterowania statkiem. Podczas sopockiego Finału można będzie przejechać się czołgiem, wsiąść do wozu strażackiego, obejrzeć służby mundurowe w akcji, a także zaznajomić się z ich sprzętem. Oprócz tego koncerty lokalnych zespołów!

Bądźcie z nami, gdziekolwiek jesteście! W Warszawie, w swoim mieście, za granicą, czy w Internecie. Wy wszyscy stanowicie największą orkiestrę na świecie!

 

 

(DŚ)

 

POKAŻ PODOBNE
2022-08-24 15:58:32

Dołącz do Pokojowego Patrolu i działaj z nami!

Już w połowie października zapraszamy Was na pierwsze w tym sezonie jesienne szkolenie w Ośrodku Szkoleniowym Szadowo Młyn. Spędź z nami weekend, zostań wolontariuszem/wolontariuszką Pokojowego Patrolu i razem z nami twórz Finały WOŚP i Najpiękniejszy Festiwal Świata!

2022-09-17 09:05:00

Wspólnie pokonajmy raka krwi!

Według statystyk Światowej Organizacji Dawców Szpiku, co 27 sekund ktoś na świecie zapada na raka krwi. Tylko razem jesteśmy w stanie coś zdziałać, dlatego zachęcamy do zostania dawcą szpiku!

2022-07-30 15:05:00

Otwarcie Ronda imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzciance

W Trzciance (woj. Wielkopolskie) zostało dziś otwarte Rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W uroczystości nadania imienia udział brał zastępca burmistrza Trzcianki Witold Putyrski, przedstawiciele trzcianeckiego Sztabu WOŚP, oraz Jurek Owsiak.

2022-09-22 14:46:00

Rondo im. WOŚP w Białej Podlaskiej!

Dzisiaj, w czwartek 22 września Jurek Owsiak, wraz z Prezydentem Białej Podlaskiej Michałem Litwiniukiem symbolicznie otworzył rondo imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Rondo funkcjonuje od 2020 roku, ale przez obostrzenia pandemiczne, symboliczne nadanie imienia zostało przesunięte na dzisiaj!