Podczas 28. Finału zebraliśmy:
186 133 610 PLN
Finały

Co u Sztabów? #2

2019-12-27 14:33:03

 

 

Sportowy Pieńsk

W Pieńsku Orkiestra gra 2 dni, sobota to dzień sportu. Będzie można obejrzeć mecz piłki nożnej i spróbować swoich sił w turnieju piłki siatkowej. Drugiego dnia będą koncerty pokazy pierwszej pomocy, pokaz taneczny klubu Avokado i bieg „Policz się z cukrzycą”.

Czytaj więcej: https://piensk-405.wosp.pl/news/piensk---zaproszenie-na-28-final-wosp-w-piensku

 

 

Silent Disco w Międzychodzie

Pierwszy raz w historii powiatu odbędzie się tak oryginalna atrakcja. Zaraz po światełku do nieba rozpocznie się "cicha impreza". Uczestnicy pokażą swój taneczny talent, słuchając muzyki na specjalnych słuchawkach. Relację z tego wydarzenia będzie można zobaczyć w telewizji TVN. 

Czytaj więcej: https://miedzychod-3322.wosp.pl/news/miedzychod-wospowe-silent-disco

 

 

Zielonogórski rock’n’roll

Sztab w Zielonej Górze zachęca dzieci do udziału w koncercie! Ciekawe jest to, że grupa będzie wykonywała rockowe aranżacje. Brzmi wspaniale! Pierwsza próba już się odbyła, ale jeśli w Twoim domu jest mała rockowa dusza, zgłoś się do sztabu. To będzie najbardziej energetyczny występ podczas finałowego wieczoru.

Czytaj więcej: https://zielona-gora-4044.wosp.pl/news/zielona-gora---punkowy-zespol-zaprasza-dzieciaki-do-koncertu-na-wosp-w-zielonej-gorze

 

 

 

 

Pyszne przysmaki w Świerczyńcu

Będzie kawiarenka, gdzie będzie można wypić aromatyczną herbatę i zjeść pyszne, domowe ciasto. Oprócz tego poczęstują prawdziwym swojskimi przysmakami. Będzie grochówka i bigos przygotowane w polowej kuchni oraz kiełbaski z grilla.

 Czytaj więcej:https://swierczyniec-4569.wosp.pl/news/swierczyniec---kawiarenka-z-sercem-grill-i-kuchnia-polowa

 

 

Sztuka w Warszawie

Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, 12 stycznia o godz. 18.00 odbędzie się spektakl teatralny pt. "Księżniczka na opak wywrócona". To barokowa commedia dell`arte, w której zacieramy granice między gminem a arystokracją. Sprawdźcie, czy będziecie kibicować bogatemu Fisberto z Mediolanu, czy romantycznemu Roberto z Parmy, którzy konkurować będą o rękę pięknej Żylety... to jest Diany… A może polubicie biednego Perote, który ma więcej dziur w spodniach niż miedziaków w kieszeni? Wszystko to okraszone barokowymi kreacjami i ludowymi tańcami włoskimi.

Czytaj więcej: https://warszawadokursynow.wosp.pl/news/warszawa---spektakl-dla-doroslych-ksiezniczka-na-opak-wywrocona 

 

 

Jak statki na niebie

Finał WOŚP Vienna będzie niezapomnianym wydarzeniem, potężną dawką pozytywnych emocji i świetną zabawą dla całej rodziny. Koncerty, pokazy tańca, warsztaty, "licytacje", a na koniec wszyscy zanucimy przebój: "Jak statki na niebie..." – zgodnie z mottem 28. Finału: „Wiatr w żagle!” Kiedy w 1993 roku WOŚP grała pierwszy raz, nasz gość finału miał już w swoim dorobku dwa albumy i platynową płytę, a utwory Marka Kościkiewicza śpiewała cała Polska.

Czytaj więcej: https://wieden-5840.wosp.pl/news/wieden-de-mono-gwiazda-28-finalu-wosp

 

 

 

 

 

Sławno na sportowo

11 stycznia, przeddzień finału będzie dla Sławna nie tylko świętem pomagania, ale i również sportu. Sztab przygotował wyciszającą Jogę, zajęcia o nazwie Sexy Dance oraz energetyczną Zumbę. Wpadnij i pokaż sportowego ducha!

Czytaj więcej: https://slawno-4707.wosp.pl/news/slawno-magnetica-gra-razem-z-wosp

 

 

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie w Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-01-11 14:55:00

Na co zbieramy podczas 28. Finału WOŚP?

Już jutro 28. raz z rzędu odbędzie się Wielki Finał WOŚP. Gramy pod hasłem “Wiatr w żagle”. Na co zbieramy w tej edycji?

2020-01-08 17:42:04

WOŚP rozlicza poprzednie Finały

Zgodnie z tradycją, każdy Finał WOŚP jest okazją do rozliczenia poprzednich zbiórek, czyli podsumowania zakupów i wydatków sfinansowanych dzięki zaangażowaniu w Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2020-01-11 20:10:00

Co robi Pokojowy Patrol?

Za nami odprawa Pokojowego Patrolu przeprowadzona przez Jurka Owsiaka. Co im zawdzięczamy?

2020-01-11 15:11:40

28. Finał WOŚP na świecie

Gramy na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej nie tylko w Polsce, ale na całym świecie! Wspierają nas ambasadorzy. Wolontariusze w 100 zagranicznych sztabach organizują wydarzenia 28. Finału. Wszystkie ręce na pokład!

Zobacz też