Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Finały

W piątek koniec finałowych aukcji!

2024-02-07 16:09:36

Jeszcze tylko do najbliższego piątku, 9 lutego, możecie brać udział w finałowych aukcjach! W tym roku idziecie jak burza – w tym momencie mamy aż ponad 270 tysięcy wystawionych aukcji! Zobaczcie, jakie wyjątkowe aukcje jeszcze trwają!

Rok temu finałowych aukcji było 132 963, a ostateczna kwota uzyskana z aukcji Allegro dla WOŚP wyniosła 30 609 661 złotych. Już teraz, aukcji na rzecz 32. Finału WOŚP jest ponad 270 tysięcy! Kwota deklarowana na ten moment to ponad 35 milionów złotych! Jaki będzie ostateczny wynik? Tego jeszcze nie wiemy, bo aukcje trwają jeszcze do piątku, 9 lutego. 

Zobaczcie, w jakich finałowych aukcjach jeszcze możecie wziąć udział!

 

Unikatowa kolekcja płyt winylowych ze Szwecji

Jurek Owsiak co roku przekazuje na finałowe aukcje wiele przedmiotów. Nie inaczej jest i tym razem. Jedną z aukcji Jurka, w których jeszcze możecie wziąć udział, jest kolekcja płyt winylowych od Pana Adama Wąsika ze Szwecji. W kolekcji płyty z pierwszych wydań, świetnie utrzymane, a w przypadku muzyki poważnej absolutne rarytasy!

 

 

Krzesło KSIĘCIA WILLIAMA z Butero Queer Bistro

Sztab WOŚP Warszawa #97 zaprasza do licytacji krzesła Księcia Williama z Butero Queer Bistro! To jedyne i niepowtarzalne krzesło, na którym siedział Książe William, książę Walii podczas swojej wizyty w restauracji Butero przy ul. Barckiej 3 w Warszawie. Zjadł pyszne masło, coś tam wypił i zostawił napiwek! Jednak najbardziej nas cieszy, że swoją wizytą wsparł polską społeczność LGBTQIA+ na której skupia się Butero! Data zasiądnięcia na tym wyjątkowym tronie: 22.03.2023 r.

 

 

Dar Młodzieży – kawałek historycznego żagla

Sztab WOŚP Warszawa #97 zaprasza do licytacji kawałka historycznego żagla z Daru Młodzieży przekazanego przez Uniwersytet Morski w Gdyni na rzecz 32. Finału WOŚP z osobistym podpisem Jurka Owsiaka!

 

 

Hubert Hurkacz: Zwycięska rakieta z turnieju ATP Masters i zaproszenie do Halle

Wśród finałowych aukcji możecie znaleźć również rakietę Huberta Hurkacza, którą wygrał turniej ATP Masters 1000 w Szanghaju oraz zaproszenie dla zwycięzcy licytacji na turniej ATP w Halle (czerwiec 2024)!

 

 

Spacer i sprzątanie świata z Melą Koteluk

Mela Koteluk w ramach finałowych aukcji zaprasza na spacer i wspólne sprzątanie świata! Przewidziane: rozmowy, mały prowiant i kawa z termosu! Na wyprawę należy zarezerwować około 3 godziny. Spacer do realizacji w Warszawie, a konkretnie w jednej z podwarszawskich miejscowości.

 

 

Ręcznie przerobiona Kurtka autorstwa marki Wasted Couture

Wśród ciekawych, artystycznych aukcji znajduje się również ręcznie przerobiona Kurtka, autorstwa marki Wasted Couture. Wasted Couture to szczecińska marka, zajmująca się tworzeniem alternatywnej odzieży i dodatków. Ich projekty trafiają do klientów na całym świecie – wystąpiły już między innymi w serialu Fear The Walking Dead sezon 7 i 8, na scenę zakładają je członkowie zespołu Nocny Kochanek, a Jurek Owsiak nosił ich kurtki podczas ubiegłorocznych finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz w trakcie Pol'and'Rock Festival 2022.

 

 

Niesamowity pokaz synchronicznego roju świetlnych dronów!

Firma ASTRANATE będąca pionierem pokazów drone light show w Polsce, przekazała na aukcję niesamowity pokaz roju 50 najnowocześniejszych technologicznie dronów świetlnych uwzględniający 5 indywidualnie przygotowanych figur. Wyjątkowość spektaklu tkwi w wykorzystaniu technologii dostarczającej bezpieczną rozrywkę na najwyższym poziomie, za pomocą której można opowiedzieć na niebie historię jedyną w swoim rodzaju – przygotowaną specjalnie dla zwycięzcy licytacji!

 

 

Aukcje Allegro w studio 32. Finału WOŚP, fot. Marcin Michoń

POKAŻ PODOBNE
2024-04-19 14:45:00

Pierwsze takie symulatory na świecie!

Celem 30. Finału WOŚP, który zagrał w 2022 roku, był zakup sprzętu dla okulistyki dziecięcej. W ramach realizacji celu zbiórki w środę, 17 kwietnia, podpisaliśmy kontrakt na zakup 4 symulatorów do nauki badania dzieci w kierunku retinopatii wcześniaków za blisko 1,8 miliona złotych!

2024-03-20 22:30:00

Honorowy Obywatel Miasta Gdańska!

Prezes Zarządu Fundacji WOŚP otrzymał dziś tytuł Honorowego Obywatela Miasta Gdańska – miasta, w którym urodził się i spędził część dzieciństwa.

2024-04-04 16:10:00

Samochód po przejściach już u nowego właściciela

Wyjątkowa aukcja kolorowego i odnowionego Fiata Seicento w zestawie z broszką cieszyła się ogromną popularnością w finałowym czasie. Ostatecznie aukcja została wylicytowana przez firmę Tarczyński za ponad 200 tysięcy złotych, a samochód i broszka trafiły dzisiaj do nowego właściciela!

2024-04-22 14:30:32

Przypominamy o 1,5% podatku!

30 kwietnia mija termin złożenia deklaracji PIT za rok 2023. Wszystkich chętnych do wspierania najwyższych standardów leczenia dzieci i całorocznych programów medycznych, zachęcamy do przekazania swojego 1,5% podatku na rzecz naszej Fundacji!