Na cel 30. Finału zebraliśmy już
23 067 857 PLN
Finały

Cudowna atmosfera na Placu Defilad!  

2018-01-14 19:03:09

Macie siłę? Bo my dopiero się rozgrzewamy! Kogo jeszcze z nami nie ma – niech śpieszy do nas! Wszystkie termometry w Warszawie oszalały wskazując niską temperaturę. My nie marzniemy – nam jest gorąco od cudownej atmosfery! Tu jest lato! Śnieg się topi w powietrzu!

Na scenie grają Wilki - wiecie, że ten zespół w 2017 roku skończył 25 lat? Zagrali dla nas niesamowity koncert urodzinowy na zeszłorocznym Przystanku Woodstock. Kto nie może być pod sceną niech koniecznie zobaczy woodstockowy występ. Przeżyjmy to jeszcze raz!

 

 

Dzisiaj razem z Wilkami jesteśmy w Warszawie, w samym jej sercu. Serce też świeci nad nami. Tak dzisiaj właśnie wygląda księżyc! Świeci pełnią na ścianach Pałacu Kultury i Nauki.

Za nami niesamowite występy! Jak zawsze pokazaliście, że potraficie się pięknie bawić! Bądźcie z nami do końca, do ostatniego koncertu! Pozwolimy Wam tylko na chwilę odetchnąć i rozprostować nogi. Przygotujcie się natomiast na podniesienie wzroku - na zbliżające się Światełko do nieba!

Na scenę wracamy po Światełku z zespołami:

  • 20:10     Coma
  • 20:40     Kobranocka
  • 21:10     Łąki łan
  • 21:40     Poparzeni Kawą trzy

 

 

 fot. Damian Mekal

 

fot. Grzegorz Adamek

 

fot. Michał Kwaśniewski

 (Syla)

POKAŻ PODOBNE
2021-11-29 15:34:47

LemON na Finale WOŚP w Warszawie

Nietuzinkowe brzmienia, ciekawe aranżacje i teksty piosenek, które łatwo zapadają w pamięć - kapela LemON przyciąga na koncerty rzesze fanów, a ich teledyski w sieci osiągają milionowe pułapy obejrzeń. Tym razem kapela zaprezentuje się podczas finałowego koncertu w Warszawie.

2021-11-03 14:20:15

Zgłoś się po Sztabową Puszkę Stacjonarną

Wspierajmy Sztaby - lokalne, wyjątkowe społeczności, które łączą mieszkańców polskich miast i wsi tworząc Finały WOŚP! Firmy, które chcą działać w ramach Sztabów stawiając puszkę w małym lub średnim przedsiębiorstwie - swoim sklepie, salonie czy biurze mogą zgłosić się po tzw. Puszkę Stacjonarną.

2021-10-30 10:00:00

Załóż Sztab Skarbon Stacjonarnych!

Sztab Skarbon Stacjonarnych mogą zorganizować firmy, które posiadają swoje oddziały lub lokale w różnych miastach Polski. Banki, sklepy, sieci salonów fryzjerskich - to właśnie dla nich została stworzona ta opcja wsparcia Finałów WOŚP.

2021-11-22 16:39:35

Kwiat Jabłoni wystąpi na Finale w Warszawie

Jesteśmy pewni, że będzie to jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów jubileuszowego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzycy z Kwiatu Jabłoni, niekwestionowani ulubieńcy bywalców Najpiękniejszego Festiwalu Świata, tym razem zaprezentują się na scenie warszawskiego Finału WOŚP.