Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Finały

Darmsztadzko – Frankfurckie serce WOŚP

2018-11-20 21:01:23

 

Wiecie, że pracę nad 27. Finałem WOŚP zaczęliśmy już dzień po zakończeniu 26. Finału? Działamy na najwyższych obrotach od kilku miesięcy. Nic dziwnego, w końcu wolontariusze mają głowy pełne świetnych pomysłów! A kto, jak nie my? Musimy wszystko zapiąć na ostatni guzik. Bycie wolontariuszem nie jest na chwilę. Pomagać chcemy zawsze. A chcieć to móc! Czekamy jeszcze na Ciebie i Twoje pomysły!

 

Wolontariuszu - zgłoś się! Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń dla Wolontariuszy, którzy w dniu 13 stycznia 2019 chcą kwestować podczas zbliżającego się Finału. Wolontariuszem może zostać każdy – od najmłodszych (którzy w zbiórce wezmą udział z opiekunem) po najstarszych (nie ma ograniczeń wiekowych). Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: [email protected].

Tam każdy chętny uzyska szczegółowe informacje o dalszej rejestracji. Będziemy Was też informować o pierwszym spotkaniu, które odbędzie się w drugiej połowie Listopada.

 

Już niedługo pojawią się skarbony stacjonarne! Pojawią się w lokalach firm, m.in.:  sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych itp. Pojawią się już w połowie grudnia razem ze kopiami zaświadczenia o upoważnieniu do przeprowadzenia zbiórki  Pracownicy tych punktów nie będą posiadać finałowych identyfikatorów. Finałowa puszka jest przypisana bowiem do miejsca, a nie do konkretnej osoby.

 

Będą emocje! Nie zabraknie także jednego z najważniejszych punktów programu każdego Finału, czyli "licytacji". W zeszłym roku dzięki nim, do puszki trafiło ponad 6 000 Euro. Jak zawsze Sztab ogłasza zbiórkę gadżetów i usług – do samego Finału można przynosić fanty do siedziby Sztabu Darmstadt-Frankfurt lub dzwoniąc pod numery: 015143348503 lub 015175574055.

 

Mamy gwiazdę 27. Finału! Program Finału Możemy już zdradzić że gwiazda naszego finału będzie odchodzący 30-lecie istnienia zespół Elektryczne Gitary. Wciąż pracujemy nad programem całego  Finału i jesteśmy otwarci na Wasze propozycje!

Bardzo ważną częścią Finału będzie nauka pierwszej pomocy - jej pokaz przeprowadzą członkowie Pokojowego Patrolu.

 

Pomóż nam! Każda pomoc mile widziana. Żaden Finał nie odbędzie się bez pomocy wielu instytucji i osób prywatnych. Liczymy na Ciebie.  Wiele organizacji oraz firm zgłasza się z własnymi pomysłami, które potem stanowią część programu Finału. Tradycyjnie Sztab poszukuje także sponsorów, którzy finansowo wesprą całe wydarzenie. Każda, nawet mała kwota jest na wagę złota.

 

Jest coraz lepiej! Sztab przy „Connecting Point” to jedna z pięciu grup działających na terenie Niemiec. Podczas 26. Finału WOŚP w całych Niemczech zebrano ok. 105.000 Euro z tego aż 46 088,68 € zebrał Sztab Darmstadt-Frankfurt. Jest się czym pochwalić – jak pisze na swojej stronie internetowej: „Dzięki ciężkiej pracy Wolontariuszy, Darczyńców i członków Sztabu, od początku istnienia nasz Sztab wpłacił na konto Fundacji WOŚP już niemal 550 000 złotych”. Gorąco wierzymy, że podczas 27. Finału WOŚP Sztabu Darmstadt-Frankfurt zarówno ta suma, jak i wydźwięk całego wydarzenia znacząco wzrośnie! Do zobaczenia! SIE MA!!

 

POKAŻ PODOBNE
2019-05-17 11:31:48

Hejt nie gra w szkołach

Coraz więcej szkół z całej Polski dołącza do naszej akcji "Hejt mi nie gra"! Jak wziąć w niej udział?

2019-05-06 09:50:44

Polski sztab pomaga po trzęsieniu ziemi w Indonezji

Polski sztab na Bali fantastycznie zagrał dla lokalnej społeczności. Sztab 27. Finału kupił sprzęt medyczny dla społeczności Lomboku. Zakupiono przenośny ultrasonograf, uwaga, produkcji polskiej - Draminsky OPUS D.

2019-06-13 15:37:21

Losy zwycięskiej szkoły w Programie Edukacyjnym Ratujemy i Uczymy Ratować

11 czerwca odbył się finał 8. edycji Konkursu Ratujemy i Uczymy Ratować. W zmaganiach zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Janikowie, która już od lat aktywnie uczestniczy w działaniach Programu.

2019-06-27 11:15:00

„Nie bij mnie - kochaj mnie!” w Ełku i Grodzisku

Sztab z Ełku oraz przedszkolaki z Grodziska dołączyli do akcji "Historia misia" by razem z Fundacją WOŚP zwrócić uwagę na problem przemocy wobec dzieci.

Zobacz też