Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Fundacja
Finały

Dołącz do prestiżowego grona Najbardziej Hojnych Darczyńców

2017-01-14 23:46:14

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców, w której nagrodami są Złote Serduszka i Złote Karty Play to najbardziej emocjonująca część w czasie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  To moment, który obserwują miliony telewidzów i internautów. Cała kwota uzyskana z „licytacji” wspiera cel Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytacja będzie prowadzona w dniu 25. Finału WOŚP od momentu rozpoczęcia pierwszego łączenia na antenę TVN, aż do późnych godzin wieczornych.

Najwięcej wrażeń dostarcza nam „licytacja” Złotego Serduszka nr. 1. Wszyscy z wypiekami na twarzy i wielkim wzruszeniem czekają na kulminacyjny moment, kiedy po raz trzeci Jurek Owsiak zastuka młotkiem i zakrzyknie: „Zlicytowane!” i powie, jaka jest ostateczna kwota darowizny. Liczymy, że darczyńcy w tym roku dopiszą i będą bardzo hojni.

Jak wziąć udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców?

Od samego rana działa już strona www.licytacja.wosp.org.pl, na której można zgłaszać chęć uczestnictwa w licytacji i deklarować wysokość darowizn dla Orkiestry.  Oprócz tego uruchomiony zostaje specjalny numer telefonu 22 749-00-00, gdzie również można zgłaszać się i licytować na rzecz WOŚP, walcząc o jak najwyższe numery Złotych Serduszek i Złotych Kart PLAY.

Chętnych do wzięcia udziału w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców zapraszamy do zapoznania się z zasadami licytacji oraz z tegorocznym regulaminem.

Przeczytaj regulamin
 

Jak będzie przebiegała „licytacja”?

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców będzie trwała przez całą finałowa niedzielę. Darczyńcą może zostać każdy, zarówno osoba fizyczna, jak i firma. Firma musi być reprezentowana przez właściciela lub jego pełnomocnika oraz osoby prawne, które z kolei muszą być reprezentowane zgodnie z KRS lub przez odpowiednio upoważnionego pełnomocnika. Każdy, kto weźmie udział w licytacji będzie występował pod wybranym przez siebie pseudonimem i jego dane nigdy nie zostaną nikomu udostępnione, chyba że on sam zadecyduje inaczej.

Główna część licytacji zostaje zamknięta o godzinie 21:00. Wysokość kwot może być podwyższane do godziny 21.30. Od tego momentu rozpoczynają się przygotowania do udziału w Finale Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców. Będzie ona transmitowana na żywo na kanałach grupy TVN. Do Finału zaproszonych zostanie pierwszych trzech licytujących, zarówno w przypadku nagród w postaci Złotych Serduszek, jak i Złotych Kart. Udział w głównej licytacji jest potwierdzany. Darczyńca może, ale nie musi przyjąć zaproszenia do udziału w Finale Licytacji.

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców

 

Co to jest Złote Serduszko?

Nasi darczyńcy co roku dzielą się z nami tym, co najcenniejsze. Dostajemy od Was obrączki, kolczyki, łańcuszki, bransoletki. Każdy z tych przedmiotów ma swoją historię, tym bardziej cieszymy się, że możemy z nich wytopić to piękne, ważące ok. 4,5 grama Złote Serduszko. Każde posiada swój unikatowy numer.

 

Złote Serduszko 25. Finału WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski

Czy Złotka Karta Play naprawdę jest złota?

Z okazji 25. Finału firma Play ponownie podarowała Fundacji WOŚP 100 kart pozłacanych 24-karatowym złotem. To nowoczesne karty nano SIM, czyli najmniejsze karty SIM dostępne obecnie na rynku.

 

 

 Złota Karta 25. Finału WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-06 11:43:55

Blisko 50 milionów złotych na walkę z koronawirusem

6 lipca Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podsumowała prowadzone od połowy marca działania związane z pandemią COVID-19. Organizacja placówkom w całym kraju przekazała  sprzęt medyczny i środki ochrony osobistej o wartości 48,8 miliona złotych.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

Zobacz też