Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już: 36 007 936 PLN
154 606 764 PLN
Finały

eSkarbonka, czyli jak zostać Wolontariuszem online?

2022-01-29 13:03:43

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla wszystkich! Każdy z nas, z każdego miejsca na świecie może zostać Wolontariuszem WOŚP za sprawą eSkarbonki – narzędzia do kwestowania on-line. Założenie internetowej puszki jest bardzo proste i można zrobić to również w dniu 30. Finału.

Wspólnie do eSkarbonek zebraliśmy już:

7 618 137 zł

(stan na 30.01.2022 godz. 8:23)
Chcesz zobaczyć aktualną kwotę? Kliknij tutaj!

 

W tym roku już po raz piąty darczyńcy mogą wspomagać cele Finału WOŚP poprzez eSkarbonkę  – technologicznie zaawansowane i wygodne narzędzie, umożliwiające kwestowanie na rzecz Fundacji WOŚP w Internecie. W ubiegłych latach z eSkarbonki skorzystało ponad 22 tys. wolontariuszy w Polsce i na świecie. Ten wyjątkowy projekt Fundacji WOŚP i Mastercard został wyróżniony m.in.: Srebrnym Spinaczem 2021 w kategorii finanse, Srebrnym Effie w kategorii Positive Influence, a także nagrodą ICAN Institute odpowiedzialna technologia.

W tegorocznej edycji, na dzień przed 30 Finałem WOŚP udało się założyć ponad 40 tysięcy eSkarbonek!

 

Zostań wolontariuszem WOŚP online!

Wystarczy założyć konto w serwisie iWolontariusz. Każda osoba dorosła może zgłosić siebie, swoje dzieci lub podopiecznych i wspólnie grać razem z WOŚP! To proste – kilka kliknięć, kilka pól do wypełnienia i już po chwili możesz udostępniać w świat informacje o swojej eSkarbonce!

Pamiętaj, że eSkarbonka napędzana przez Mastercard nie zwalnia tempa jeszcze przez najbliższych kilka dni! Jej założenie będzie możliwe do samego dnia 30. Finału (niedziela, 30 stycznia 2022 r.), a kwestować możesz do niej aż do poniedziałku, 31 stycznia 2022 r. – tego dnia wszystkie eSkarbonki rozliczą się automatycznie o godzinie 23:59.

Każda wirtualna puszka posiada swój indywidualny link, który możesz udostępniać w mediach społecznościowych, wysłać mailem, umieścić na stronie internetowej lub prowadzonym przez siebie blogu. Dzięki temu w prosty sposób możesz zachęcić swoich znajomych do przekazywania wpłat na Twoją eSkarbonkę lub eSkarbonkę Twojego Sztabu. Niech jak najwięcej osób dowie się o zbiórce, bo pomaganie jest dziecinnie proste!


 

eSkarbonka dla firm

eSkarbonka nie jest przeznaczona jedynie dla osób indywidualnych. Podobnie jak w ubiegłych latach, także Ty i Twój pracodawca możecie wspólnie wspierać Finał WOŚP, zakładając swoją wirtualną puszkę. Wystarczy zarejestrować swoją firmę na http://iwolontariusz.wosp.org.pl/, a po uruchomieniu eSkarbonki, stajesz się jej opiekunem. Wspólne pomaganie łączy ludzi dobrych serc, dlatego czym prędzej udostępnij swoim współpracownikom link do Waszej firmowej eSkarbonki! Wśród osób dotujących mogą znaleźć się zarówno pracownicy Twojej firmy, ich rodziny, a także klienci czy inni partnerzy biznesowi.


fot. Łukasz Widziszowski, eSkarbonka

 

Jak dorzucić się do eSkarbonki?

Korzystanie z eSkarbonek jest szybkie, proste i bezpieczne! Minimalna kwota, jaką można przekazać, to 1 zł, nie ma górnej granicy. Wpłaty dokonasz kartą Mastercard lub przez system PayU (przelewem tradycyjnym, kartą lub BLIK). W eSkarbonkach Sztabów zagranicznych i ich wolontariuszy możesz dokonać darowizny za pomocą karty Mastercard i systemu PayPal. 

Efekty wszystkich zbiórek możecie śledzić na stronie https://eskarbonka.wosp.org.pl/. Tam też można wpłacać datki, które trafią na ogólny rachunek eSkarbonki.

 

 

Foka – Paulina Anna Studniczka

POKAŻ PODOBNE
2022-12-05 13:21:18

Dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! Dziękujemy!

Dzisiaj święto wszystkich wolontariuszy! Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy poświęcają swój czas i energię dla słusznej sprawy.

2022-11-15 10:35:00

Ostatnie dni rejestracji Sztabów na 31. Finał WOŚP!

Grasz z WOŚP od lat? Jesteś charyzmatyczną, odpowiedzialną osobą i chcesz spróbować swoich sił jako Szef Sztabu? Pamiętaj – 18 listopada mija termin na składanie wniosków o utworzenie Sztabu!

2022-12-05 20:35:00

Zespół Blenders wystąpi podczas 31. Finału WOŚP!

Zapowiada się skocznie! Jurek Owsiak na antenie Antyradia ogłosił występ zespołu Blenders podczas finałowego koncertu na Placu Bankowym w Warszawie!

2022-11-30 20:05:00

Ponad 65 milionów złotych na dziecięcą okulistykę

3 dni trwał 63. Konkurs Ofert, czyli maraton zakupowy poświęcony okulistyce dziecięcej. Na zakupy dla 83 placówek w całym kraju Fundacja WOŚP przeznaczyła w sumie 65 416 440 złotych ze środków zebranych podczas 30. Finału.