Do 29. Finału WOŚP pozostało
111 dni
Fundacja

Graj z nami i wspieraj orkiestrę!

2017-01-14 15:58:37

Tak jak co roku, wolontariusze wyjdą na ulice ze specjalnie oznaczonymi puszkami. Teraz nie musicie się już martwić o brak gotówki. W 70 polskich miastach będzie możliwość wpłaty przez terminal, bądź zbliżeniowo telefonem komórkowym. Inicjatywa powstała dzięki współpracy Fundacji WOŚP z Bankiem Pekao S.A. i Mastercard.

 


Nie musicie jednak wychodzić z domu, aby stać się częścią największej orkiestry na świecie. W każdej chwili możecie wpłacić darowiznę na rzecz 25. Finału WOŚP, przekazując dowolną kwotę na konto bankowe Orkiestry - 90 1240 10 37 1111 0010 7046 7977. Więcej informacji znajdziecie na www.wosp.org.pl/final/wesprzyj.


Dzięki Allegro wsparcie naszej akcji może być jeszcze prostsze. Oprócz uczestniczenia w orkiestrowych aukcjach realnych przedmiotów, istnieje możliwość zakupu wirtualnej cegiełki o wartościach: 5, 10, 15, 50 lub 100 zł. Wystarczy zalogować się na swoje konto poprzez aplikację mobilną Allegro, wybrać ze strony startowej Wirtualną Puszkę, a następnie zakupić cegiełkę o wybranym nominale.


A co, jeśli chcecie pomóc bez wydawania pieniędzy? To żaden problem. W tym roku rusza czwarta edycja specjalnej akcji Mastercard. Teren jej działań to media społecznościowe – teraz również Instagram. Za wpis każdego unikalnego użytkownika w dniu Finału, firma przekaże datek na konto Fundacji. Jedynym warunkiem jest oznaczenie go hashtagiem #MasterCardGrazWOSP.


Możecie pomagać nam również przez cały rok! Do tego potrzebujecie jedynie karty płatniczej MasterCard Debit z wizerunkiem WOŚP. W tym celu załóżcie Eurokonto i przy każdej zapłacie za zakupy – wspierajcie nas! Więcej o karcie na www.pekao.com.pl/karta-wosp.


Więcej informacji o sposobach pomagania nam, znajdziecie na stronie www.wosp.org.pl/final/wesprzyj. Dziękujemy za każdy gest wsparcia i za to, że jesteście z nami podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

 


(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
2020-08-28 15:00:00

Przygotuj się do nowego roku z warsztatami ASP

Rozpocznij rok szkolny z nową wiedzą, dzięki warsztatom Akademii Sztuk Przepięknych. Obejrzyj retransmisję wybranych warsztatów m.in. z zakresu: zdrowia, ekologii, kultury, psychologii i rozwoju osobistego, praw człowieka czy edukacji globalnej, które odbyły się online w ramach 26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejszej Domówki Świata.

2020-09-11 16:00:00

Pilotażowe szkolenie PP

Pandemia Sars-Cov-2 bardzo poważnie wpłynęła na nasze plany szkoleniowe oraz inne aktywności związane z Pokojowym Patrolem. Kilkanaście dni po zakończeniu lutowego szkolenia dla wolontariuszy podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu kolejnych spotkań w naszym Centrum Wolontariatu. Kilka tygodni po Najpiękniejszej Domówce Świata podjęliśmy decyzję o wznowieniu szkoleń dla wolontariuszy chcących działać jako Pokojowy Patrol.

2020-09-15 09:40:00

29. Finał WOŚP – czas start!

Mimo pandemii i wiążących się z nią zmian, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ponownie rozbrzmi na całym świecie, by zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń medycznych. 29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia, a już 5 października ruszy rejestracja sztabów.

2020-09-16 13:38:22

Jedyny taki tomograf do diagnostyki dzieci w Polsce

Aparat do badań PET-CT to wysokospecjalistyczne urządzenie diagnostyczne o wartości kilkunastu milionów złotych. Będzie to pierwsze takie urządzenie dedykowane dzieciom w Polsce. Zakup zostanie zrealizowany w ramach 54. Konkursu Ofert.

Zobacz też