Deklarowana kwota 32. Finału: 175 426 813 PLN
Na koncie mamy już:
172443698 PLN
Finały

Kolejne wieści ze Sztabów 32. Finału!

2024-01-10 14:03:48

 

Informacje o totalnej gotowości na 32. Finał WOŚP zgłaszają Sztaby z najdalszych zakątków Polski i świata. Oto wieści Sztabowe na 18 dni przed Letnią Zadymą w Środku Zimy – oj, będzie się działo!

 

Pod koniec listopada zakończyła się rejestracja Sztabów 32. Finału. Ponownie działać będą one na terenie całej Polski, ale też poza granicami kraju – tym razem w 100 lokalizacjach na całym świecie! Finał WOŚP co roku odbywa się dzięki zaangażowaniu Sztabów – ośrodków, które skupiają aktywistów chcących włączyć się w orkiestrowe granie. 

 

W 32. Finał WOŚP włączy się w sumie 1685 Sztabów (o 32 więcej niż przed rokiem), z czego 100 zlokalizowanych jest poza granicami Polski. Finał organizowany będzie w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Holandii, Norwegii, Szwajcarii, Indonezji, Irlandii, Belgii, Niemczech, Austrii, Francji, Japonii, Hiszpanii, Chorwacji, Australii, Tajlandii, Luksemburgu, Kanadzie, Czechach, Singapurze, Egipcie i na Cyprze. Co słychać u Sztabów przygotowujących 32. Finał WOŚP w swoich miejscowościach? Przekonajmy się!

 

Wolontariuszki 26. Finału WOŚP, fot. Stanisław Wadas

 

Edukacja przez zabawę w Tarnowie Podgórnym!

Załoga Zespołu Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym w finałowy wieczór oferuje wachlarz niesamowitych warsztatów rękodzielniczych, takich jak: warsztaty z robienia makramowych breloków, robienia na drutach, wykonywania świeżego, domowego makarony i nie tylko! Przekonajcie się sami!

 

 

Znamy rozkład jazdy 32. Finału w Darmstadt!

Finał organizowany przez Sztab Darmstadt - Frankfurt zapowiada się niesamowicie! Wolontariusze przygotowali dla Was pokazy iluzjonisty, kiermasz książek, koncerty oraz licytacje! Atrakcje zapowiedziane przez Sztab zachwycą młodych i starszych. Oj, będzie się działo!

 

 

Głogów Małopolski kocha sztukę!

Do aukcji wystawionych przez Sztabowców i mieszkańców Głogowa Małopolskiego dołączyły prace Piotra Grygla – reportażysty subiektywnego. Sztuka każdego formatu i wolność wyrazu, która za nią podąża, zawsze była bliska bijącemu sercu WOŚP. Przekonajcie się sami!

 

 

Bieszczadzka Hipisówka wypełni się piękną muzyką!

Piękna i urokliwa Hipisówka zgłasza gotowość na 32. Finał WOŚP. Legendarne schronisko w Bieszczadach w dniu Finału będzie gościło zespół Ćmy, grają energetyczne połączenie muzyki wywodzącej się różnych gatunków: trochę stone, trochę rock n'roll, trochę bujania z zapalniczką, delikatnie ska i reggae. Nie możemy się doczekać!

 

 

Den Haag – perła nad Morzem Północnym zgłasza gotowość do grania z Orkiestrą!

Haga zaprezentowała rozkład jazdy na 32. Finał WOŚP! W programie holenderskiego Sztabu znajdują się takie perełki jak: występy uczniów szkoły muzycznej z Rotterdamu, pokazy pierwszej pomocy, licytacje, koncerty oraz gość specjalny – Artur Barciś! Zobaczcie sami!

 

 

Cel 32. Finału

Pod koniec października 2023 roku poznaliśmy zbliżającej się zbiórki. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W całej Polsce działają 64 takie jednostki.

Fundacja planuje kupić urządzania dla:

  • diagnostyki obrazowej, m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne
  • diagnostyki czynnościowej, m.in. polisomnografy i przenośne spirometry
  • diagnostyki endoskopowej, m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy
  • rehabilitacji - sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc
  • torakochirgurgii, m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy

 

POKAŻ PODOBNE
2023-11-30 17:10:00

1685 Sztabów gotowych do działania!

Zakończyła się rejestracja Sztabów! Ponownie działać będą one na terenie całej Polski, ale też poza granicami kraju - tym razem w 100 lokalizacjach na całym świecie! Rejestracja wolontariuszy w toku!

2023-12-01 10:47:34

Wyślij SMS i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP!

Szukasz sposobów na wsparcie 32. Finału WOŚP? Dobrze trafiłeś – właśnie dziś ruszył pierwszy z nich, który pozwala na wpłaty bez wychodzenia z domu! Wyślij SMS i graj z nami!

2023-12-01 10:11:47

Wrocław - Ruszamy! Jak możecie się zaangażować?

To pierwszy raz, kiedy Autorska Szkoła Podstawowa Navigo we Wrocławiu ma swój sztab! Sprawdźmy jak nasza społeczność może wesprzeć jego działania.

2023-12-07 07:41:48

Warszawa - WOŚP - wchodzimy w to!

Puszki już czekają w pogotowiu. Od najbliższego poniedziałku zaczynamy zbiórkę.