Do 32. Finału WOŚP pozostało
59 dni
Finały

Koncertów czas zaczynamy!

2017-01-15 14:05:34

Romantycy Lekkich Obyczajów, dilnicki.com - fotografia koncertowa

 

Antyradio Coverband - to zespół grający w energicznym stylu lat ’80 i ‘90. W ich repertuar wchodzą najlepsze zagraniczne i polskie przeboje rockowe. Grupa jest oficjalnym cover bandem najlepszej stacji rockowej w Polsce.

 

Romantycy Lekkich Obyczajów – olsztyński duet założony przez Damiana Lange i Adama Millera. Ich muzyka to połączenie folku, rocka i piosenki kabaretowej. Na szczególną uwagę zasługują teksty pisane przez Damiana Lange. W połączeniu z muzyką tworzoną przez obu panów, otrzymujemy świetne kompozycje okraszone lekkim dowcipem i dystansem do rzeczywistości. Romantycy Lekkich Obyczajów wystąpili na Małej Scenie Przystanku Woodstock 2016, na którą dostali się dzięki eliminacjom.

 

Vavamuffin – warszawski zespół tworzący muzykę z pogranicza reggae oraz raggamuffin z elementami dub i dancehall. Grupa wystąpiła na Przystanku Woodstock w 2006 i 2012 roku. Znana jest przede wszystkim z energetycznych koncertów i zaraźliwie pozytywnych rytmów. Zespół ponadto wspiera kampanię Stowarzyszenia Nigdy Więcej Muzyka Przeciwko Rasizmowi.

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
2023-09-19 09:42:28

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieję się w Fundacji WOŚP? Dołącz do naszego newslettera! To doskonały sposób, aby regularnie otrzymywać najnowsze informacje i ciekawostki prosto z serca naszej działalności!

2023-10-05 17:35:00

Dołącz do Patrolu w tym sezonie!

Bez wolontariuszy Pokojowego Patrolu ciężko wyobrazić sobie wydarzenia organizowane przez Fundację WOŚP - Finały, Pol'and'Rock Festival i wiele akcji realizowanych pomiędzy nimi. Zapraszamy na kolejny sezon szkoleń Pokojowego Patrolu! Dołącz do naszej ekipy!

2023-09-24 10:00:00

Polskie Sztaby znów się spotkały!

Dziwnów nad Morzem Bałtyckim stał się miejscem trzeciego już Ogólnopolskiego Zjazdu Sztabów WOŚP. Przedstawiciele lokalnych ośrodków organizujących Finały spotkali się w sobotę, 23 września, by wymienić doświadczeniami i symbolicznie wkroczyć w przygotowania do 32. zbiórki.

2023-09-18 16:17:15

Już 4 raz ścigaliśmy się dla wyższych wartości!

2 września już po raz czwarty wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminster Polska na Torze Służewiec. Westminster Charity Race to gonitwa, w której wygrywają wszyscy!