Do 32. Finału WOŚP pozostały
122 dni
Finały

Koszalin - Skarbona Wirtualna GG

2018-12-17 14:00:39

Siema!

W tym roku po raz pierwszy w historii komunikatora GG (dawne Gadu-Gadu) zarejestrowaliśmy Wirtualny Sztab WOŚP i działamy online. Nasze słoneczko świeci dla akcji „Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. Cel jak zawsze jest szczytny, dlatego nasza Wirtualna Puszka już czeka na Wasze wparcie tej cudownej i jedynej w swoim rodzaju akcji charytatywnej. Chociaż jest to nasz debiut, na pewno na nim nie poprzestaniemy - cytując Jurka Owsiaka: „Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”

Zapraszamy wszystkich ludzi o wielkim sercu do wspólnej zbiórki. Pomaganie jest dziecinne proste! Jeśli chcesz pomagać razem z nami, zachęcamy Cię do zasilenia wirtualnej puszki WOŚP.

Jak możesz to zrobić?

Zbiórka prowadzona jest poprzez stronę internetową → https://www.gg.pl/wosp/. Aby okazać serce, wystarczy że dokonasz przelewu wybierając przycisk „Wpłać online”, a ofiarowana przez Ciebie kwota wpłynie prosto na konto fundacji WOŚP.

Przekierowania do strony zbiórki (https://www.gg.pl/wosp/), znajdują się również na poniższych stronach:

  1. https://www.gadu-gadu.pl/

Wystarczy wejść na stronę i kliknąć w baner informujący o zbiórce dla WOŚP :

 

 

Znajdziesz nas również na na portalu Facebook mamy stronkę naszego Sztabu, gdzie po kliknięciu **„kup teraz” ** przenosimy się do zbiórki.

 

 

 

Zbieramy od 17 grudnia 2018 r. do 18 stycznia 2019 r.

Pamiętaj, że każdy grosz jest ważny!

Pomagajmy razem!

POKAŻ PODOBNE
2023-09-21 12:15:07

WOŚP łączy serca – dosłownie!

WOŚP łączy serca – dosłownie! 16 września Gosia i Kazimierz zrealizowali swoje marzenie wylicytowane podczas 31. Finału WOŚP – wzięli ślub, którego udzielił im Wójt Tarnowa Podgórnego – Tadeusz Czajka.

2023-09-24 10:00:00

Polskie Sztaby znów się spotkały!

Dziwnów nad Morzem Bałtyckim stał się miejscem trzeciego już Ogólnopolskiego Zjazdu Sztabów WOŚP. Przedstawiciele lokalnych ośrodków organizujących Finały spotkali się w sobotę, 23 września, by wymienić doświadczeniami i symbolicznie wkroczyć w przygotowania do 32. zbiórki.

2023-09-15 12:19:46

16 października ruszy rejestracja Sztabów!

135 dni! Dokładnie tyle dzieli nas od kolejnego, już 32., Finału WOŚP. Październik to w zawsze mocny start orkiestrowej machiny - to właśnie wtedy ogłaszamy cel zbiórki i ruszamy z rejestracją Sztabów.