Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Kraków - Takie rzeczy tylko na aukcjach! Krakowskie perełki trafiły pod młotek

2018-01-09 22:36:01

Co roku na aukcje Sztabu przy Gazecie Krakowskiej trafiają wyjątkowe rzeczy. Przekazane rzeczy to przede wszystkim opowieść o znanych i lubianych - zarówno firmach jak i osobach prywatnych, które często po raz kolejny grają z Orkiestrą w każdy możliwy sposób, również poprzez przekazanie czegoś od siebie.

Na naszych aukcjach znajdą Państwo takie perełki jak pobyt w hotelu Sheraton, Qubus, Apartamentach Krakow4You i kilku innych ciekawych miejscach na mapie Krakowa - a każde z nich przygotowało wyjątkową ofertę.

Licytujemy jedyny w swoim rodzaju motocykl, który został w całości wykonany z blachy nierdzewnej przez firmę Tinsmith&Insulation.

 

Motocykl z blachy nierdzewnej

 

Pod młotek trafiło także kilkadziesiąt książek, przekazanych przez najprzeróżniejsze wydawnictwa - z autografami oraz dedykacjami autorów. Do "zgarnięcia" jest obraz przygotowany dzięki współpracy kilkunastu studentów ASP, pracujących jednocześnie na jednym płótnie. Mamy nawet aukcję, dzięki której można zagrać w Operze Krakowskiej! Grają z nami również postaci doskonale znane: pan Andrzej Mleczko, który specjalnie dla WOŚP po raz kolejny przekazuje jeden ze swoich fantastycznych rysunków; Marszałek Województwa Małopolskiego od którego otrzymaliśmy tzw. sukmanę kościuszkowską; krakowski zespół Pod Budą, którego płytę z autografami można u nas znaleźć; pan Bogusław Kośmider, dzięki którego insygnium można będzie się poczuć Przewodniczącym Rady Miasta Krakowa; a także wiele innych, przekazujących od serca swoje dary.

 

obraz podarowany przez Andrzeja Mleczkę

 

Ale tegoroczne aukcje to także wiele historii bardzo osobistych. To opowieść o Jaśku Fedorowiczu (wnuczku senatora Jerzego Fedorowicza), który przekazał nam koszulkę bardzo szczególną, bo z autografami kadry naszych piłkarzy z Euro 2016. To także kolekcja krawatów Szarego Człowieka, przekazana przez syna pana Szczęsnego. To lampka z tykwy wykonana specjalnie na 26. Finał przez wolontariuszkę Pokojowego Patrolu. Na sportowo można wybierać m.in. z różnych pakietów startowych na imprezy biegowe. Nasze aukcje to także mnóstwo innych pamiątek i przedmiotów, przekazanych przez ludzi, którzy w ten wyjątkowy sposób chcą pomóc innym i włączyć się w Orkiestrowe granie.

 

Insygnium Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa

 

Każda z tegorocznych aukcji Sztabu przy Gazecie Krakowskiej opowiada swoją unikalną opowieść - aby je poznać zapraszamy Państwa na nasze licytacje.

POKAŻ PODOBNE
2024-05-06 09:55:00

Tak grały Sztaby 32. Finału!

Pod koniec marca poznaliśmy wynik 32. Finału WOŚP i dowiedzieliśmy się, jak zagrały Sztaby w Polsce i na całym świecie. Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w lokalne ośrodki!

2024-03-30 12:00:00

Mocy życzymy! Wielkanoc 2024

Życzymy Wam wszystkiego dobrego od całej naszej Fundacji!

2024-05-24 15:20:00

Case study: WOŚP w publikacji naukowej!

Za nami premiery dwóch edycji książki "ojca marketingu" Philipa Kotlera „Essentials of Modern Marketing - Poland Edition” z artykułami o nowoczesnych technologiach wykorzystywanych przez Orkiestrę.

2024-04-10 10:15:00

Rekrutujemy!

Fundacja WOŚP prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. Social Media.