Deklarowana kwota 32. Finału: 175 426 813 PLN
Na koncie mamy już:
172443698 PLN
Fundacja
Finały

Kto zagra na koncercie 32. Finału WOŚP?

2023-11-27 14:26:16

 

Jurek Owsiak w swojej autorskiej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” w Antyradio ogłosił pierwszych artystów, którzy zagrają na finałowym koncercie, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku na błoniach PGE Narodowego!

 

 

Finałowy koncert w Warszawie po raz pierwszy odbędzie się na błoniach PGE Narodowego. Będzie z nim sąsiadowało telewizyjne studio 32. Finału WOŚP. Poznaliśmy pierwsze gwiazdy koncertu! 

 

LemON

LemON to zespół, który udowodnił, że ambitna muzyka na wysokim poziomie może trafić na pierwsze miejsca list przebojów!

 

 

Grupa zyskała uznanie branży muzycznej, zdobywając dla swoich albumów nominacje do Fryderyków, a jednocześnie udało jej się zyskać wiernych słuchaczy, którzy obsypują ich niezliczonymi wyróżnieniami (m.in. SuperJedynka, Sopot TOPTrendy, Eska Music Award, Przebój 25-lecia Radia Zet, Yach). Albumy "LemON", "Scarlett", "Etiuda zimowa" w błyskawicznym tempie pokryły się złotem i platyną.

Liderem zespołu jest Igor Herbut, wokalista, którego Maryla Rodowicz nazwała nadzieją polskiej wokalistyki, a Elżbieta Zapendowska stwierdziła, że „śpiewa tak, że plomby wypadają”.

Skład zespołu:

  • Igor Herbut
  • Przemysław Świerk
  • Piotr Kołacz
  • Tomasz Świerk
  • Tomasz Waldowski


Zespół LemON grał na finałowym koncercie również rok temu, a na Najpiękniejszym Festiwalu Świata byli z nami w 2017 i 2023 roku. 

 

 

Wojtek Szumański

"Ballada o cyckach", „Zegarek" czy "Bez twoich wad” to tylko kilka utworów Wojtka Szumańskiego, które na YouTube zgromadziły milionową publiczność.

 

 

Wojtek Szumański to kompozytor, autor tekstów, wokalista i gitarzysta, ale przede wszystkim wnikliwy obserwator emocji. Oprócz porywających i energicznych hitów, w jego repertuarze znajdziemy także piosenki poetyckie, melancholijne czy satyryczne. Teledyski Wojtka na YouTube wygenerowały łącznie ponad 60 milionów wyświetleń. Wojtek Szumański porywa naturalnością, a jego teksty opowiadają historie lekkie, ale ważne, często zabawne, ale chwytające za serce.

Podczas koncertów, akustyczne brzmienie zespołu potrafi porwać tysiące fanów do wspólnego śpiewania!

Skład zespołu: 

  • Wojtek Szumański
  • Weronika Błaszczyńska
  • Piotr Grząślewicz
  • Wojciech Świtalski
  • Krzysztof Pala 


Wojtek Szumański zagrał na Małej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival jako jeden z 8 laureatów eliminacji. 

 

32. Finał WOŚP – co już wiemy?

32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Celem zbiórki są „Płuca po pandemii”, co oznacza, że będziemy kupować sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Rejestracja Sztabów 32. Finału WOŚP jest już zakończona (listę Sztabów znajdziesz tutaj), a rejestracja wolontariuszy właśnie trwa – dowiedz się, jak możesz zostać wolontariuszem/wolontariuszką!

 

Koncert podczas 31. Finału WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski

 

POKAŻ PODOBNE
2023-12-06 10:54:15

Najlepszy prezent z SiemaShop!

Dzisiaj Mikołajki, a Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Grudzień pełen jest okazji do obdarowywania swoich najbliższych. Zobacz, jakie wyjątkowe prezenty możesz znaleźć w SiemaShopie!

2023-12-08 11:37:21

Warszawa - działamy od poniedziałku!

Od poniedziałku rozdajemy naszym kierowcom atrybuty zbiórki (puszki, oświadczenia, naklejki, serduszka) i rozpoczynamy zbiórkę!

2023-12-07 15:09:17

Wieści ze Sztabów 32. Finału WOŚP

W sercu zimy, 28 stycznia 2024 roku, Polska i świat znów zagrają w harmonii w trakcie 32. Finału WOŚP. Przedstawiamy informacje o tym, jakie niezapomniane wydarzenia przygotowały Sztaby WOŚP w Waszych okolicach.

2023-11-29 12:26:50

Łuków - Łuków po raz kolejny zagra z WOŚP ❤

Zapraszamy na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!