Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Najbardziej odjechane Aukcje Allegro dla WOŚP

2021-01-31 13:44:35

Sposobów wsparcia finałowych celów jest tak dużo, jak kilometrów między Helem a Bieszczadami. Równie duża jest kreatywność osób, które przekazują swoje dary na Aukcje Allegro dla WOŚP.

Każdego roku obfitują one w ciekawe i oryginalne pozycje, które śledzimy z zapartym tchem do ostatniego dnia licytacji. Niektóre okazują się tak odjechane, że trudno przejść obok nich obojętnie. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tym najbardziej nietuzinkowym. Pamiętajcie, że wszystkie licytacje znajdziecie je w serwisach aukcje.wosp.org.pl i rzeczyodserca.pl.

 

(bardzo) Wyjątkowe chwile

 

Zostań twarzą budowy metra!

Firma GÜLERMAK sp. z o.o. stworzyła niepowtarzalną okazję, by stać się częścią jednej z największych inwestycji budowlanych w Polsce. Wszak z czym może konkurować bycie twarzą spektakularnego i historycznego momentu przebicia się maszyny drążącej przez kilkumetrową ścianę, by oficjalnie otworzyć II linię metra w Warszawie? Baner z Waszym zdjęciem i podpisem może zostać uwieczniony na nagraniach razem z tą chwilą!

 

Sprzątanie mieszkania od Andrzeja Chyry

Czasem po wejściu do niewysprzątanego jakiś czas mieszkania w człowieku rodzi się zamysł, by w magiczny sposób samodzielnie doprowadziło się do stanu używalności. Jednak nigdy nie jest tak łatwo i trzeba pamiętać, że za każdym domowym porządkiem kryje się praca jakiegoś człowieka. Dzięki jednej z licytacji Rzeczy od serca, tym człowiekiem może być Andrzej Chyra. Taka licytacja to nie tylko wyjątkowa sposobność, by osobiście poznać tego świetnego aktora — jak sam zapewnia: „Myślę, że poradzę sobie w każdych warunkach”.

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Andrzej Chyra (@andrzejchyra_official)

 

 

Zestaw DYI na Dzień Św. Patryka od Ambasady Irlandii

17 marca to wyjątkowy dzień nie tylko w samej Irlandii. W wielu państwach świata symbol koniczyny widoczny jest na ulicach, w sklepach i w domach wielu osób. Jeśli więc już teraz nie możecie doczekać się Dnia Św. Patryka i szukacie sposobu, jak wyjątkowo spędzić go w gronie najbliższych Ambasada Irlandii wychodzi na przeciw Waszym oczekiwaniom. Na licytację trafił bowiem zestaw DYI dla 4 osób z najlepszymi irlandzkimi rarytasami, w tym takich specjalnie przygotowanych przez kucharza Ambasador Irlandii! Co tu dużo mówić — Lá fhéile Pádraig sona daoibh!

 

Partyjka „Chińczyka” z Zarządem Powiatu Kluczborskiego

Jak wiadomo, gra w „Chińczyka” rozwija spostrzegawczość, zdolność logicznego myślenia i umiejętność zgodnego współzawodnictwa. Ten fakt w szczytnym celu wykorzystali członkowie Zarządu Powiatu Kluczbork, którzy, w ramach Aukcji Allegro dla WOŚP, zaoferowali jedyną w swoim rodzaju partyjkę ze swoim udziałem. Kto pierwszy ustawi wszystkie pionki do domu? Jeżeli jesteście z Kluczborka lub okolic, możecie to być właśnie Wy!

 

Kolacja z HRejterami

Praca programisty to nie bułka z masłem — czasem to pajda chleba z parówką. Dobrze wiedzą o tym HRejterzy, dlatego zapraszają na uroczystą i wirtualną kolację na MS Teams. W menu wspomniana już kanapka do samodzielnego przygotowania i relaksująca konwersacja na dowolny temat. 

 

Przedmioty dostępne na Aukcjach Allegro dla WOŚP w studiu 29. Finału WOŚP / fot. Stanisław Walas

 

(nie)Oczywiste dary

 

Żart od Szymona Majewskiego

Chyba nie ma osoby, która nie lubi sucharów — zwłaszcza takich, które są nieśmiertelne. Jeden z nich oferuje na własność Szymon Majewski. Jak przyznaje sam prezenter: „jeden z najlepszych moich żartów ostatniej dekady. Kto wie? Może nawet najlepszy!”. Żart w formie materialnej zostanie przekazany przez Szymona osobiście do rąk własnych w ustalonym przez obie strony terminie.

 

 

Wyjątkowe zdjęcie Mieszka 

Małe gesty znaczą najwięcej. Dobrze wie o tym właścicielka uroczego Golden retriviera o imieniu Mieszko, który już po raz drugi gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dla każdego, kto wpłaci symboliczną kwotę na aukcję, wędrują zdjęcia 1,5-letniego psiaka. „Aukcja symboliczna, wygrywamy zdrowie innych.” — i właśnie na tym polega siła drobnych gestów, które tak bardzo uwielbiamy! 

 

Nogi od Pan Tu Nie Stał

Takie nogi to prawdziwy rarytas — długie na ponad 2 metry, wyposażone w klapki i bezuciskowe skarpety. Można je zabrać ze sobą do domu, mogą stać się także ciekawym elementem wyposażenia każdej kreatywnej przestrzeni. Ofiarodawcy obiecują, że można je gilgotać. 

 

Najlepsze pierogi w Gminie Skwierzyna

Nieważne czy ruskie, z serem, z mięsem czy ze szpinakiem — wszystkie są pyszne. Jednak te zlepione i oferowane przez Stowarzyszenie "Wieś Między Wartą a Puszczą” są wyjątkowe, bo dzięki nim można wesprzeć cele 29. Finału WOŚP. Na głodnych nabywców czekają 3 kg pyszności!

 

Pamiętajcie, że Aukcje Allegro dla WOŚP trwają do 14 lutego 2021 i jest to jedna z wielu form wsparcia WOŚP. Zapoznajcie się ze wszystkimi!

POKAŻ PODOBNE
2022-09-06 09:00:00

Domowa Orkiestra powraca z 5. sezonem!

Stęskniliście się za programem Jurka Owsiaka? Znamy datę emisji kolejnego sezonu Domowej Orkiestry! Tak jak Wy, nasza ekipa produkcyjna nie może doczekać się powrotu do studia, po więcej ciekawych historii. W oczekiwaniu na 5. sezon, przygotowaliśmy dla Was ciekawostki dotyczących Domowej Orkiestry!

2022-09-22 12:00:00

Otwarcie ulicy im. WOŚP w Mińsku Mazowieckim!

Wczoraj, 21 września w Mińsku Mazowieckim została symbolicznie otwarta ulica im. WOŚP. Jesteśmy zaszczyceni!

2022-09-17 09:05:00

Wspólnie pokonajmy raka krwi!

Według statystyk Światowej Organizacji Dawców Szpiku, co 27 sekund ktoś na świecie zapada na raka krwi. Tylko razem jesteśmy w stanie coś zdziałać, dlatego zachęcamy do zostania dawcą szpiku!

2022-09-06 12:00:00

Gonitwa, w której wszyscy wygrywają!

W tym roku po raz trzeci wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminister Polska na Torze Służewiec, ścigając się dla wyższych wartości!