Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Festiwal
Finały

Najlepszy prezent z SiemaShop!

2023-12-06 10:54:15

 

Dzisiaj Mikołajki, a Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Grudzień pełen jest okazji do obdarowywania swoich najbliższych. Zobacz, jakie wyjątkowe prezenty możesz znaleźć w SiemaShopie!

 

Finałowe koszulki

W SiemaShopie znajdziecie już koszulki z przepięknymi grafikami i kolorami 32. Finału WOŚP. Jak zawsze zaprojektował je Jurek Owsiak z zespołem grafików – Kasią, Basią i Łukaszem. Jeśli osoba, której chcesz sprawić prezent, będzie wolontariuszem/wolontariuszką najbliższego Finału lub wiesz, że wspiera nasze działania, to taka koszulka z kolorowym puzonem lub kolorowym orkiestrowym sercem oraz hasłem „Tu wszystko gra OK!” będzie świetnym podarunkiem! 

T-shirt męski – Puzon

T-shirt damski – Puzon

T-shirt damski – Serce

 

Jurek Owsiak w finałowej koszulce, fot. Łukasz Widziszowski

 

Kalendarze

 

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was nasze przepiękne kalendarze w trzech rozmiarach – możecie wybrać mały, kieszonkowy kalendarzyk, duży kalendarzy książkowy lub trójdzielny kalendarz ścienny. To świetny prezent, bo niesie za sobą finałową ideę pomagania, a kolorowym designem cały rok przypomina o naszych działaniach, a dodatkowo jest podarunkiem bardzo uniwersalnym i praktycznym. 

Kalendarz kieszonkowy, mały – 32. Finał

Kalendarz książkowy – 32. Finał

Kalendarz trójdzielny – 32. Finał

 

Jurek Owsiak z finałowymi kalendarzami, fot. Łukasz Widziszowski

 

Gry planszowe

Nie ma lepszego czasu na granie w gry planszowe niż długie zimowe wieczory! Dlatego świetnym pomysłem na prezent może być gra planszowa Pol'and'Rock, która przenosi w czasie i przestrzeni do serca tętniącego wolnością, pokojem, miłością i przyjaźnią Festiwalu! Unikatowa plansza, kultowe miejscówki, różnorodne akcje, goście i wspomnienia – to właśnie ta wyjątkowa planszówka. Gra planszowa Pol'and'Rock przeznaczona jest dla osób powyżej 14 roku życia i zaplanowana jest dla 2-4 graczy. 

Gra planszowa – Pol'and'Rock

Gra planszowa – Mała Scena

Gra planszowa – Wielki Młyn Allegro – dodatek 

 

 

 

Muzyka

Chcesz obdarować kogoś, kto kocha muzykę? W SiemaShopie znajdziesz ogromną kolekcję płyt CD/DVD oraz winyli z koncertami z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! „Muzyka z oklaskami” ma swoje wyjątkowe brzmienie i niesamowitą atmosferę, więc płyty wydawnictwa Złotego Melona to świetne pomysły prezentowe. Sięgnij po najnowsze wydawnictwa, jak zapis koncertu Sztywnego Pala Azji z 28. Pol'and'Rock Festival lub legendarne klasyki, jak na przykład koncert zespołu Dżem z 2003 roku z 9. Przystanku Woodstock!

Sztywny Pal Azji – Live Pol'and'Rock – CD 2022

Sztywny Pal Azji – Live Pol'and'Rock – Winyl 2022

Majka Jeżowska – Winyl – 2023

Dżem – DVD – 9 PW – 2003

 

 

Jesteśmy ciekawi, na które prezenty się zdecydowałeś/zdecydowałaś! Pamiętaj, że możesz zamówić je online, poprzez stronę siemashop.pl lub odwiedzić nasz sklep stacjonarny obok siedziby Fundacji WOŚP w Warszawie (ul. Dominikańska 19C), który jest otwarty od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00. 

POKAŻ PODOBNE
2024-05-06 09:55:00

Tak grały Sztaby 32. Finału!

Pod koniec marca poznaliśmy wynik 32. Finału WOŚP i dowiedzieliśmy się, jak zagrały Sztaby w Polsce i na całym świecie. Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w lokalne ośrodki!

2024-05-29 12:48:58

Otworzyliśmy plac im. WOŚP w Szczecinie!

Słoneczny Szczecin stał się dziś kolejnym miejscem, w którym otworzyliśmy miejsce noszące imię naszej Fundacji! Plac na cyplu szczecińskiej Łasztowni jest 83. miejscem im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce i Europie!

2024-05-24 15:55:00

Ostatnia szansa na dołączenie do Patrolu!

Pol'and'Rock Festival za mniej niż 70 dni, a ostatnie w tym sezonie szkolenie Pokojowego Patrolu za niespełna miesiąc! Jeśli chcesz dołączyć do ekipy tworzącej 30. Najpiękniejszy Festiwal Świata, zgłoś się już dziś!

2024-06-04 13:20:00

Z WOŚP przez Europę i Amerykę Północną!

W 32. Finale WOŚP zagrało z nami aż 1 685 Sztabów, w tym 100 w 23 państwach świata! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wolontariuszy, dźwięki Orkiestry dotarły do 5 kontynentów i na oba bieguny! 28 stycznia mieliśmy do czynienia z niezwykłym sonicznym zjawiskiem!