Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Nie czekaj, nie zwlekaj, samo się nie zarejestruje!

2018-11-13 13:28:12

 

W tym roku grasz z nami po raz pierwszy? Nie wiesz, jak się zarejestrować online jako wolontariusz? Przygotowaliśmy dla Ciebie małe „vademecum”, dzięki któremu bez problemów przejdziesz proces rejestracji.  Zrobimy to razem – krok po kroku! Zaczynamy! Nie czekaj, nie zwlekaj, samo się nie zarejestruje!  

 

Zanim jednak przystąpisz do działania, zapoznaj się z regulaminem wolontariusza.

 

 1. Wejdź na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl
 • Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, poproś opiekuna (rodzica) o założenie konta opiekuna wolontariusza.
 • Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, możesz przystąpić do samodzielnego wypełnienia zgłoszenia.
 1. Na samym początku uzupełnij dane w celu założenia konta w bazie wolontariusza/opiekuna prawnego (imię, nazwisko, pesel, hasło, e-mail).

 

Pamiętaj! Dane na tym etapie muszą być osoby pełnoletniej! Jeśli jesteś opiekunem prawnym konto rejestrujesz na swoje dane, nie wolontariusza. Dane niepełnoletniego wolontariusza opiekun będzie dodawał na późniejszym etapie.

 

 1. Pierwszy etap za Tobą! Żeby utworzyć konto w bazie, musisz jeszcze tylko kliknąć w link aktywacyjny, który zostanie Ci przesłany na adres e-mail, który podałeś w formularzu rejestracyjnym. Po kliknięciu przeniesiesz się ponownie na stronę iwolontariusz.org.pl. Na górze zobaczysz zielony pasek, który poinformuje Cię o poprawnej aktywacji. Teraz możesz już się zalogować.

 

 1. „Dodaj kandydata na wolontariusza” – taki napis powinien pojawić się na niebieskim pasku. Widzisz? Świetnie! Czas przystąpić do rejestracji osoby, która chce dołączyć do Sztabu w swojej okolicy i kwestować podczas 27. Finału.

 

 1. Wybierz Sztab – skorzystaj z wyszukiwarki. Wpisz swoje miasto lub kod pocztowy. Kiedy już wybierzesz Sztab, kliknij przycisk „Zapisz się do Sztabu”.

 

 1. Czas na drugi formularz – osoby kwestującej. Uwaga opiekunowie! To właśnie tutaj podajecie dane niepełnoletniego wolontariusza.
 • Przygotuj swoje zdjęcie – pamiętaj, że jego rozmiar musi być w formacie jpg i mieć minimum 600 x 800 pikseli. Jeśli zdjęcie nie będzie spełniać powyższych kryteriów, nie będziesz mógł wysłać zgłoszenia.

 

W formularzu będziesz poproszony o podanie danych osoby zgłaszającej się na wolontariusza - imię, nazwisko, datę urodzenia, pesel, nr telefonu, adres zamieszkania, szkołę lub miejsce pracy. Wypełnione? Nie ma na co czekać – wysyłaj! Twoje zgłoszenie właśnie trafiło do Sztabu, a Ty w skrzynce mailowej znajdziesz krótką wiadomość dotyczącą statusu zgłoszenia.

 

 1. Skontaktuj się ze swoim Sztabem lub sprawdź od niego wiadomość ponownie, logując się w bazie wolontariuszy.
 • W zakładce „Zgłoszenie” znajdziesz status swojego zgłoszenia.
 • W zakładce „Wiadomości” (koniecznie sprawdzaj!) znajdziesz informację „kiedy i gdzie” organizowane jest spotkanie, które ma na celu potwierdzenie danych i podpisania Oświadczenia wolontariusza (samo zgłoszenie nie jest jednoznaczne  z rejestracją w Sztabie).

 

Łatwo poszło, prawda? Szkoda tylko, że nikt nie było przycisku w formularzu „Przyśpiesz odliczanie do 27. Finału”. Nic straconego. Przed nami kilka tygodni pełne przygotować. Skontaktuj się ze Sztabem w swojej okolicy, może potrzebna im jest jeszcze inna pomoc! Dzięki, że z nami jesteś! Finał fajniejszy jest z Tobą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-09-06 12:00:00

Gonitwa, w której wszyscy wygrywają!

W tym roku po raz trzeci wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminister Polska na Torze Służewiec, ścigając się dla wyższych wartości!

2022-10-01 11:05:00

Dziś Międzynarodowy Dzień Osób Starszych!

Geriatria i opieka nad osobami starszymi są jednymi z najbardziej zaniedbanych gałęzi polskiej medycyny i opieki zdrowotnej. W Międzynarodowym Dniu Osób Starszych chcemy przybliżyć Wam działania Fundacji WOŚP na rzecz seniorów!

2022-09-05 13:36:56

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Dobroczynności!

Dzisiaj 5 września, a to znaczy, że obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dobroczynności! Ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ święto jest szczególnie ważne dla nas w Fundacji WOŚP, dlatego, że jego celem jest propagowanie poparcia społecznego dla działań charytatywnych.

2022-09-22 14:46:00

Rondo im. WOŚP w Białej Podlaskiej!

Dzisiaj, w czwartek 22 września Jurek Owsiak, wraz z Prezydentem Białej Podlaskiej Michałem Litwiniukiem symbolicznie otworzył rondo imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Rondo funkcjonuje od 2020 roku, ale przez obostrzenia pandemiczne, symboliczne nadanie imienia zostało przesunięte na dzisiaj!