W ramach 31. Finału WOŚP zarejestrowaliśmy już
59 741 wolontariuszy
Fundacja

Odwiedź wystawę WOŚP!

2022-06-06 16:28:18
 
Zapraszamy Was do odwiedzenia Centrum Praskiego Koneser w Warszawie - do końca czerwca znajdziecie tam wyjątkową wystawę, która przeprowadzi Was przez 30 lat historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
 
 Jurek Owsiak na wystawie WOŚP w Centrum Praskim Koneser fot. Łukasz Widziszowski
 
 
49 wyjątkowych fotografii, które obrazują piękne momenty w historii grania naszej Orkiestry, wybrał i opisał Jurek Owsiak. Wśród nich znalazły się takie chwile, jak Finały WOŚP - od pierwszych do ostatnich, wspomnienia z Najpiękniejszego Festiwalu Świata, Mecz WOŚP vs. TVN, odwiedzanie placówek medycznych i przekazywanie im specjalistycznego i bardzo potrzebnego sprzętu oraz inne wyjątkowe akcje, które realizowaliśmy przez te trzy dekady.
 
 
Wystawa zlokalizowana jest w otwartej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser - zapraszamy wszystkich do odwiedzania i podziwiania!
 
 

POKAŻ PODOBNE
2022-10-05 14:27:05

Ruszyły zapisy na kolejne szkolenie Pokojowego Patrolu!

Niesamowite przygody, udział w największych imprezach w Polsce, wspomnienia i przyjaźnie, które zostają na zawsze. Brzmi znajomo? To i wiele wiele więcej czeka na Was w Pokojowym Patrolu! Właśnie ruszyły zapisy na kolejne jesienne szkolenie. Dołącz do nas już teraz!

2022-11-03 13:40:00

Ostatnie szkolenie PP przed 31. Finałem WOŚP

Trwają przygotowania do zimowego szkolenia Pokojowego Patrolu! Zachęcamy do wzięcia udziału i dołączenia do grupy najbardziej rock’n’rollowych wolontariuszy!

2022-10-03 16:00:00

Oddział imienia WOŚP w Szpitalu Południowym

Od dziś Oddział Neonatologii w placówce na warszawskim Ursynowie nosi imię Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja przekazała szpitalowi sprzęt do leczenia i ratowania życia noworodków.

2022-11-09 16:12:14

Karetka od WOŚP rusza do Charkowa!

Na prośbę stacji pogotowia ratunkowego w Charkowie, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakupiła w pełni wyposażony ambulans typu B! Zakup karetki i wyposażenia był możliwy dzięki środkom przekazanym przez firmę UPS oraz tenisistę Huberta Hurkacza. Dziękujemy!