Do 32. Finału WOŚP pozostały:
124 dni
Fundacja

Odwiedź wystawę WOŚP!

2022-06-06 16:28:18
 
Zapraszamy Was do odwiedzenia Centrum Praskiego Koneser w Warszawie - do końca czerwca znajdziecie tam wyjątkową wystawę, która przeprowadzi Was przez 30 lat historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
 
 Jurek Owsiak na wystawie WOŚP w Centrum Praskim Koneser fot. Łukasz Widziszowski
 
 
49 wyjątkowych fotografii, które obrazują piękne momenty w historii grania naszej Orkiestry, wybrał i opisał Jurek Owsiak. Wśród nich znalazły się takie chwile, jak Finały WOŚP - od pierwszych do ostatnich, wspomnienia z Najpiękniejszego Festiwalu Świata, Mecz WOŚP vs. TVN, odwiedzanie placówek medycznych i przekazywanie im specjalistycznego i bardzo potrzebnego sprzętu oraz inne wyjątkowe akcje, które realizowaliśmy przez te trzy dekady.
 
 
Wystawa zlokalizowana jest w otwartej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser - zapraszamy wszystkich do odwiedzania i podziwiania!
 
 

POKAŻ PODOBNE
2023-07-11 12:01:24

Wakacyjny Zawrót Głowy – zapraszamy na kolonie!

Wakacje to czas, na który dzieci czekają przez cały rok. Czas pełen przygód, zabawy i niezapomnianych wspomnień. Czas, który warto spędzić aktywnie, a jednocześnie bezpiecznie. Dokładnie takie wakacje gwarantujemy na wspaniałych koloniach letnich w ośrodku szkoleniowym Szadowo-Młyn!

2023-09-04 12:35:00

Jedyna taka metoda leczenia w Polsce - dzięki WOŚP

Jeszcze w tym miesiącu w Instytucie "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka" działać zacznie angiograf dwupłaszczyznowy - sprzęt za prawie 8,7 miliona złotych, który został zakupiony przez WOŚP w kwietniu tego roku. To milowy krok w dziedzinie leczenia siatkówczaka!

2023-09-15 12:19:46

16 października ruszy rejestracja Sztabów!

135 dni! Dokładnie tyle dzieli nas od kolejnego, już 32., Finału WOŚP. Październik to w zawsze mocny start orkiestrowej machiny - to właśnie wtedy ogłaszamy cel zbiórki i ruszamy z rejestracją Sztabów.

2023-09-13 13:20:50

Walka z sepsą naszym priorytetem!

W Światowym Dniu Sepsy w Senacie zrealizowano seminarium Komisji Zdrowia poświęcone standardowi opieki w Polsce. Wśród dyskutujących na temat problemów związanych z sepsą i wsparcia pacjentów nie zabrakło oczywiście Fundacji WOŚP, która walkę z sepsą uczyniła tematem 31. Finału WOŚP.