Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Orkiestrowi gamerzy – do klawiatur i padów raz!

2022-01-29 22:44:24

Żeby grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i wesprzeć 30. Finał nie musisz być wirtuozem żadnego z instrumentów. Wystarczy, że grasz na klawiaturze i myszce, padzie, planszy, albo tylko oglądasz, jak grają inni. 

 

Zobacz, co wyjątkowego w tym roku przygotowała dla Ciebie Fundacja WOŚP!

 

Fot. Paweł Krupka, strefa streamerów na 28. Finale WOŚP

 

Streamerzy związani z grupą JaRock nadają dla Was specjalnie prosto z Pałacu Kultury i Nauki. Grupa ta nie jest mała. Dziś mogliście zobaczyć: CTSG, NieDaRadek, Enno, Niklaus, Mordora, Magnus, Slayproxx, MegsonPekson, HighStaled i Anianiania. Było wesoło, głośno i... hojnie! Podczas sobotniej sesji RPG licznik z datków graczy pokazywał ponad 35 tysięcy złotych.

Już jutro przesyłanie strumieniowe na szczurze rozpocznie się o 10.00 rano i będzie trwało do końca 30. Finału WOŚP. Co ta wyjątkowa ekipa zaprezentuje w niedzielę? Też chciałbym to wiedzieć – bez kappy. Na pewno nie będzie nudno.

Jeśli chcesz ich wesprzeć, zapraszamy na stronę wosp.jarock.pl

Społeczność graczy jest bardzo różna, ale jeśli jesteś jak Henry Cavill i na pytanie: 

“X-box czy PlayStation? Odpowiadasz: “PC!”, to ta aukcja od firmy x-kom jest dla Ciebie.Ta piękna maszyna bez problemu utrzyma stabilne 120 fps w CS i już nigdy nie chybisz head’a w Minecrafcie xD

Fot. Paweł Krupka, nowa OP strategia w saperze na 28. Finale WOŚP

 

To jeszcze nie wszystko…

 

Zapraszamy na aukcję od nVidia, która zorganizowała już 7 akcji wspierających Finały WOŚP. Tym razem znajdziecie u nich mnóstwo unikatowego sprzętu gaming’owego, ale nie tylko… doszukacie się tam m.in.kapelusza z autografem samego Roberta Makłowicza, czy klubowej koszulki z podpisem Marcina “Jakonsa” Jakowskiego zwanego też Rzeźnikiem z Poznania. 

 

Stream’y, sprzęt PC, RPG, gry komputerowe, to do pełnego zestawu gracza brakuje tylko planszówek. Na 30. Finale nie zabrakło także i ich. Dziś (29 Stycznia 2022) miały miejsce II Otwarte Mistrzostwa w Grę Planszową Pol’and’Rock. Już za późno na wzięcie udziału i zdobycie tytułu mistrza, ale zachęcamy do kupna Gry Planszowej - Mała Scena w SiemaShop.pl i intensywnego treningu przed mistrzostwami za rok!

 

Jeśli nie chcesz przegapić niczego co będzie się działo na Finale, oglądaj nas w TVN, TTV, TVN24 i na player.pl lub śledź transmisję w Onecie, Antyradio oraz na naszych profilach na Facebooku, YouTubie i Twitchu.

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-04-05 16:15:36

Co myślisz o finałowej aplikacji?

Wiemy, że lubicie nasze quizy, newsy i statystyki, ale może czas na coś nowego? Aplikację podczas 30. Finału WOŚP pobrało ponad 30 000 osób! To świetny wynik, chcemy, żebyście korzystając z aplikacji, przeżywali najlepsze emocje, dlatego prosimy Was o podpowiedzi.

2022-04-17 10:00:00

Spokojnych świąt!

Kiedy piszemy te słowa, Ukraina ciągle walczy. Od samego początku zbrojnej napaści Rosji na Ukrainę Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy niesie pomoc humanitarną.

2022-06-10 17:05:42

Najdroższe urządzenie w historii WOŚP zaczyna służyć pacjentom

10 czerwca w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie urządzenia w pracowni Zakładu Medycyny Nuklearnej, gdzie już od poniedziałku badani będą pacjenci z całej Polski.

2022-04-28 18:00:00

WOŚP wydaje środki z 29. Finału - ponad 17 milionów złotych na wsparcie placówek w całej Polsce

Trzy dni trwał zakupowy maraton Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w trakcie którego Fundacja zakupiła 180 urządzeń za kwotę 17 052 445 zł. To sprzęt, który Orkiestra mogła kupić dzięki hojności Polaków wspierających cel 29. Finału.