Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
84 802 135 PLN
Finały

Orkiestrowi gamerzy – do klawiatur i padów raz!

2022-01-29 22:44:24

Żeby grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i wesprzeć 30. Finał nie musisz być wirtuozem żadnego z instrumentów. Wystarczy, że grasz na klawiaturze i myszce, padzie, planszy, albo tylko oglądasz, jak grają inni. 

 

Zobacz, co wyjątkowego w tym roku przygotowała dla Ciebie Fundacja WOŚP!

 

Fot. Paweł Krupka, strefa streamerów na 28. Finale WOŚP

 

Streamerzy związani z grupą JaRock nadają dla Was specjalnie prosto z Pałacu Kultury i Nauki. Grupa ta nie jest mała. Dziś mogliście zobaczyć: CTSG, NieDaRadek, Enno, Niklaus, Mordora, Magnus, Slayproxx, MegsonPekson, HighStaled i Anianiania. Było wesoło, głośno i... hojnie! Podczas sobotniej sesji RPG licznik z datków graczy pokazywał ponad 35 tysięcy złotych.

Już jutro przesyłanie strumieniowe na szczurze rozpocznie się o 10.00 rano i będzie trwało do końca 30. Finału WOŚP. Co ta wyjątkowa ekipa zaprezentuje w niedzielę? Też chciałbym to wiedzieć – bez kappy. Na pewno nie będzie nudno.

Jeśli chcesz ich wesprzeć, zapraszamy na stronę wosp.jarock.pl

Społeczność graczy jest bardzo różna, ale jeśli jesteś jak Henry Cavill i na pytanie: 

“X-box czy PlayStation? Odpowiadasz: “PC!”, to ta aukcja od firmy x-kom jest dla Ciebie.Ta piękna maszyna bez problemu utrzyma stabilne 120 fps i już nigdy nie chybisz head’a w CS ... xD

Fot. Paweł Krupka, nowa OP strategia w saperze na 28. Finale WOŚP

 

To jeszcze nie wszystko…

 

Zapraszamy na aukcję od nVidia, która zorganizowała już 7 akcji wspierających Finały WOŚP. Tym razem znajdziecie u nich mnóstwo unikatowego sprzętu gaming’owego, ale nie tylko… doszukacie się tam m.in.kapelusza z autografem samego Roberta Makłowicza, czy klubowej koszulki z podpisem Marcina “Jakonsa” Jakowskiego zwanego też Rzeźnikiem z Poznania. 

 

Stream’y, sprzęt PC, RPG, gry komputerowe, to do pełnego zestawu gracza brakuje tylko planszówek. Na 30. Finale nie zabrakło także i ich. Dziś (29 Stycznia 2022) miały miejsce II Otwarte Mistrzostwa w Grę Planszową Pol’and’Rock. Już za późno na wzięcie udziału i zdobycie tytułu mistrza, ale zachęcamy do kupna Gry Planszowej - Mała Scena w SiemaShop.pl i intensywnego treningu przed mistrzostwami za rok!

 

Jeśli nie chcesz przegapić niczego co będzie się działo na Finale, oglądaj nas w TVN, TTV, TVN24 i na player.pl lub śledź transmisję w Onecie, Antyradio oraz na naszych profilach na Facebooku, YouTubie i Twitchu.

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2022-11-14 16:05:00

Policz się z cukrzycą! Pobiegniemy 17-ty raz!

Bieg "Policz się z cukrzycą" już po raz 17-ty towarzyszyć będzie Finałowi WOŚP. Zapisy na wydarzenie - zarówno na jego stacjonarną formę, czyli ulicami Warszawy, jak i tzw. bieg wirtualny, w którym 5-kilometrowy dystans pokonywać można w dowolnym miejcu, tradycyjnie wystartowały w Światowym Dniu Cukrzycy.

2022-11-28 21:20:00

Kirszenbaum zagra na 31. Finale WOŚP w Warszawie!

Kolejny projekt dołącza do składu warszawskich koncertów z okazji 31. Finału WOŚP — Kirszenbaum!

2022-11-30 20:05:00

Ponad 65 milionów złotych na dziecięcą okulistykę

3 dni trwał 63. Konkurs Ofert, czyli maraton zakupowy poświęcony okulistyce dziecięcej. Na zakupy dla 83 placówek w całym kraju Fundacja WOŚP przeznaczyła w sumie 65 416 440 złotych ze środków zebranych podczas 30. Finału.

2022-11-25 12:20:00

Tak wyglądają skarbonki 31. Finału WOŚP!

Na nieco ponad 2 miesiące przed kolejnym Finałem, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Stora Enso zaprezentowały skarbonki, do których trafiać będą środki mające wesprzeć cel zbliżającej się akcji - walkę z sepsą. To już 25. Finał, na który specjalne tekturowe puszki kwestarskie produkuje Stora Enso. Tylko w tym roku wydrukowano 225 tys. puszek.