Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Orkiestrowi gamerzy – do klawiatur i padów raz!

2022-01-29 23:44:24

Żeby grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i wesprzeć 30. Finał nie musisz być wirtuozem żadnego z instrumentów. Wystarczy, że grasz na klawiaturze i myszce, padzie, planszy, albo tylko oglądasz, jak grają inni. 

 

Zobacz, co wyjątkowego w tym roku przygotowała dla Ciebie Fundacja WOŚP!

 

Fot. Paweł Krupka, strefa streamerów na 28. Finale WOŚP

 

Streamerzy związani z grupą JaRock nadają dla Was specjalnie prosto z Pałacu Kultury i Nauki. Grupa ta nie jest mała. Dziś mogliście zobaczyć: CTSG, NieDaRadek, Enno, Niklaus, Mordora, Magnus, Slayproxx, MegsonPekson, HighStaled i Anianiania. Było wesoło, głośno i... hojnie! Podczas sobotniej sesji RPG licznik z datków graczy pokazywał ponad 35 tysięcy złotych.

Już jutro przesyłanie strumieniowe na szczurze rozpocznie się o 10.00 rano i będzie trwało do końca 30. Finału WOŚP. Co ta wyjątkowa ekipa zaprezentuje w niedzielę? Też chciałbym to wiedzieć – bez kappy. Na pewno nie będzie nudno.

Jeśli chcesz ich wesprzeć, zapraszamy na stronę wosp.jarock.pl

Społeczność graczy jest bardzo różna, ale jeśli jesteś jak Henry Cavill i na pytanie: 

“X-box czy PlayStation? Odpowiadasz: “PC!”, to ta aukcja od firmy x-kom jest dla Ciebie.Ta piękna maszyna bez problemu utrzyma stabilne 120 fps i już nigdy nie chybisz head’a w CS ... xD

Fot. Paweł Krupka, nowa OP strategia w saperze na 28. Finale WOŚP

 

To jeszcze nie wszystko…

 

Zapraszamy na aukcję od nVidia, która zorganizowała już 7 akcji wspierających Finały WOŚP. Tym razem znajdziecie u nich mnóstwo unikatowego sprzętu gaming’owego, ale nie tylko… doszukacie się tam m.in.kapelusza z autografem samego Roberta Makłowicza, czy klubowej koszulki z podpisem Marcina “Jakonsa” Jakowskiego zwanego też Rzeźnikiem z Poznania. 

 

Stream’y, sprzęt PC, RPG, gry komputerowe, to do pełnego zestawu gracza brakuje tylko planszówek. Na 30. Finale nie zabrakło także i ich. Dziś (29 Stycznia 2022) miały miejsce II Otwarte Mistrzostwa w Grę Planszową Pol’and’Rock. Już za późno na wzięcie udziału i zdobycie tytułu mistrza, ale zachęcamy do kupna Gry Planszowej - Mała Scena w SiemaShop.pl i intensywnego treningu przed mistrzostwami za rok!

 

Jeśli nie chcesz przegapić niczego co będzie się działo na Finale, oglądaj nas w TVN, TTV, TVN24 i na player.pl lub śledź transmisję w Onecie, Antyradio oraz na naszych profilach na Facebooku, YouTubie i Twitchu.

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2024-04-30 12:55:29

Przeszkoliliśmy mazowieckie szkoły!

Dla instruktorów Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" końcówka kwietnia była bardzo pracowitym okresem. Tylko w dniach 24-26 kwietnia przeszkoliliśmy łącznie 111 nauczycieli z mazowieckich placówek!

2024-05-08 15:41:06

Szkolenia RUR w woj. śląskim!

W dniach 7 i 8 maja przeprowadziliśmy kolejne szkolenia RUR, tym razem dla nauczycieli w województwie śląskim. W zajęciach w Bielsku-Białej oraz Częstochowie uczestniczyło łącznie 76 nauczycieli z 40 szkół podstawowych!

2024-06-04 13:20:00

Z WOŚP przez Europę i Amerykę Północną!

W 32. Finale WOŚP zagrało z nami aż 1 685 Sztabów, w tym 100 w 23 państwach świata! Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wolontariuszy, dźwięki Orkiestry dotarły do 5 kontynentów i na oba bieguny! 28 stycznia mieliśmy do czynienia z niezwykłym sonicznym zjawiskiem!

2024-04-25 16:21:55

Orkiestrowa wymiana kulturowa!

W miniony weekend udało nam się zakończyć projekt, nad którym wspólnie z Polonią mieszkającą w Szkocji pracowaliśmy od kilku lat. Fundacja WOŚP ma swój tartan! W niedzielę, podczas specjalnej wizyty w Szkocji, Jerzy Owsiak odebrał fundacyjny kilt.