Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Finały

Orkiestrowi gamerzy – do klawiatur i padów raz!

2022-01-29 22:44:24

Żeby grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i wesprzeć 30. Finał nie musisz być wirtuozem żadnego z instrumentów. Wystarczy, że grasz na klawiaturze i myszce, padzie, planszy, albo tylko oglądasz, jak grają inni. 

 

Zobacz, co wyjątkowego w tym roku przygotowała dla Ciebie Fundacja WOŚP!

 

Fot. Paweł Krupka, strefa streamerów na 28. Finale WOŚP

 

Streamerzy związani z grupą JaRock nadają dla Was specjalnie prosto z Pałacu Kultury i Nauki. Grupa ta nie jest mała. Dziś mogliście zobaczyć: CTSG, NieDaRadek, Enno, Niklaus, Mordora, Magnus, Slayproxx, MegsonPekson, HighStaled i Anianiania. Było wesoło, głośno i... hojnie! Podczas sobotniej sesji RPG licznik z datków graczy pokazywał ponad 35 tysięcy złotych.

Już jutro przesyłanie strumieniowe na szczurze rozpocznie się o 10.00 rano i będzie trwało do końca 30. Finału WOŚP. Co ta wyjątkowa ekipa zaprezentuje w niedzielę? Też chciałbym to wiedzieć – bez kappy. Na pewno nie będzie nudno.

Jeśli chcesz ich wesprzeć, zapraszamy na stronę wosp.jarock.pl

Społeczność graczy jest bardzo różna, ale jeśli jesteś jak Henry Cavill i na pytanie: 

“X-box czy PlayStation? Odpowiadasz: “PC!”, to ta aukcja od firmy x-kom jest dla Ciebie.Ta piękna maszyna bez problemu utrzyma stabilne 120 fps i już nigdy nie chybisz head’a w CS ... xD

Fot. Paweł Krupka, nowa OP strategia w saperze na 28. Finale WOŚP

 

To jeszcze nie wszystko…

 

Zapraszamy na aukcję od nVidia, która zorganizowała już 7 akcji wspierających Finały WOŚP. Tym razem znajdziecie u nich mnóstwo unikatowego sprzętu gaming’owego, ale nie tylko… doszukacie się tam m.in.kapelusza z autografem samego Roberta Makłowicza, czy klubowej koszulki z podpisem Marcina “Jakonsa” Jakowskiego zwanego też Rzeźnikiem z Poznania. 

 

Stream’y, sprzęt PC, RPG, gry komputerowe, to do pełnego zestawu gracza brakuje tylko planszówek. Na 30. Finale nie zabrakło także i ich. Dziś (29 Stycznia 2022) miały miejsce II Otwarte Mistrzostwa w Grę Planszową Pol’and’Rock. Już za późno na wzięcie udziału i zdobycie tytułu mistrza, ale zachęcamy do kupna Gry Planszowej - Mała Scena w SiemaShop.pl i intensywnego treningu przed mistrzostwami za rok!

 

Jeśli nie chcesz przegapić niczego co będzie się działo na Finale, oglądaj nas w TVN, TTV, TVN24 i na player.pl lub śledź transmisję w Onecie, Antyradio oraz na naszych profilach na Facebooku, YouTubie i Twitchu.

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-01-06 11:30:00

Jakie aukcje wystawiają Sztaby?

Aukcje na aukcje.wosp.org.pl to nieodłączna część Finału WOŚP! Sztaby również włączyły się w ten sposób działania i wystawiają swoje licytacje. Już teraz możecie wziąć w nich udział i wspierać cel 31. Finału WOŚP!

2023-01-03 15:37:13

Wesprzyj cel 31. Finału WOŚP SMS-em!

Do 31. Finału WOŚP jeszcze niespełna miesiąc, ale możecie z nami grać już dzisiaj! Jednym ze sposobów wsparcia celu finałowej zbiórki jest wysłanie SMS-a o treści SERCE na numer 75 565. Zaproście do wspólnego SMS-owania w ramach walki z sepsą swoich bliskich i przyjaciół!

2022-12-30 16:15:00

Co to był za rok dla WOŚP!

Rok 2022 utwierdził nas w przekonaniu, że otwartość i solidarność to wartości, przy których warto stać. W trakcie mijającego roku m.in. zorganizowaliśmy jubileuszowy, 30. Finał WOŚP, wystartowaliśmy z akcją pomocy dla Ukrainy oraz wspólnie przeżyliśmy 28. Pol'and'Rock Festival.

2023-01-04 17:30:00

Wydarzenia Sztabów 31. Finału WOŚP!

Każdego roku Sztaby grające z WOŚP na całym świecie tworzą rozmaite wydarzenia pełne atrakcji i dobrej energii! Dziękujemy, że gracie z nami!