Do 32. Finału WOŚP pozostało
52 dni
Fundacja
Festiwal

Poniedziałkowe wieczory z Jurkiem w Antyradiu!

2023-10-27 13:32:08

 

Jesienna melancholia zaczyna Ci doskwierać? Mamy coś, co poprawi Ci nastrój! Włącz Antyradio w każdy poniedziałkowy wieczór i daj się porwać kolorowym dźwiękom, w towarzystwie Jurka Owsiaka w audycji Zaraz Będzie Ciemno! Słuchaj w każdy poniedziałek od 20:00 do 22:00!

 

Słuchaj na żywo!

 

Od ponad 7 lat na antenie Antyradia Jurek Owsiak zabiera słuchaczy w podróż z powrotem na pole Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Program idealnie oddaje atmosferę Pol’and’Rock Festival, nawet gdy za oknem plucha.

 

Masz wiadomość do Jurka? Pisz na [email protected] – wszystkie maile czytane są na żywo!

 

W programie Jurka dowiesz się wszystkiego o działaniach Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w tym o aktualnościach, wydarzeniach i szczegółach organizacji.

 

Jurek Owsiak w polowym studiu Antyradia, fot. Marcin Michoń

 

Chcesz być na bieżąco z Pol’and’Rock Festival i Finałami WOŚP? W audycji Zaraz Będzie Ciemno znajdziesz:

  • wyniki głosowania Złotego Bączka,
  • informacje o zespołach grających na Finałach WOŚP i Najpiękniejszym Festiwalu Świata,
  • aktualne doniesienia o Eliminacjach do Festiwalu,
  • ciekawostki dotyczące przygotowań i organizacji imprez.

Antyradio nie tylko nadaje muzykę, ale też jest obecne na miejscu! Każdego roku możecie słuchać relacji na żywo z Pol’and’Rock Festival, w tym oczywiście audycji Zaraz Będzie Ciemno.

 

Zaraz Będzie Ciemno na 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Marcin Michoń

 

Krótka historia Antyradia: to najważniejsza i najstarsza rockowa stacja w Polsce. Założona w 2005 roku z połączenia Radia 94 i Radia Flash. Jej nazwa odzwierciedla esencję rockowego stylu życia. Znana jest z unikalnego podejścia i odważnego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość. To radio dla tych, którzy cenią sobie indywidualizm i odwagę w mówieniu prawdy.

 

POKAŻ PODOBNE
2023-09-19 11:42:28

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieję się w Fundacji WOŚP? Dołącz do naszego newslettera! To doskonały sposób, aby regularnie otrzymywać najnowsze informacje i ciekawostki prosto z serca naszej działalności!

2023-10-02 19:00:00

Jak dbamy o zdrowie psychiczne najmłodszych?

Jurek Owsiak uczestniczył dzisiaj w konferencji „Zrozumieć, żeby pomóc”, podczas której mówił o współpracy z Uniwersytetem SWPS, Kliniką Terapii Poznawczo-Behawioralnej i RESQL, w ramach której sfinansowaliśmy aplikację przeciwdziałającą przemocy rówieśniczej dla 50 placówek.

2023-09-25 19:25:00

Pokojowy Patrol ponownie na Maratonie Warszawskim!

Aż 130 członków Pokojowego Patrolu włączyło się w organizację Maratonu Warszawskiego, który odbył się w minioną niedzielę. To już 18. rok współpracy Fundacji WOŚP z organizatorami tej dużej biegowej imprezy.

2023-10-02 12:00:00

Wygramy z sepsą!

Polacy! Pokonajmy to zło! Wygramy z sepsą! Projekty z takimi właśnie hasłami widoczne są od kilku dni na ulicach polskich miast. W ten sposób przypominamy o naszych działaniach związanych z walką z sepsą i ważnym problemie, z którym borykają się szpitale.