Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Festiwal

Poniedziałkowe wieczory z Jurkiem w Antyradiu!

2023-10-27 13:32:08

 

Jesienna melancholia zaczyna Ci doskwierać? Mamy coś, co poprawi Ci nastrój! Włącz Antyradio w każdy poniedziałkowy wieczór i daj się porwać kolorowym dźwiękom, w towarzystwie Jurka Owsiaka w audycji Zaraz Będzie Ciemno! Słuchaj w każdy poniedziałek od 20:00 do 22:00!

 

Słuchaj na żywo!

 

Od ponad 7 lat na antenie Antyradia Jurek Owsiak zabiera słuchaczy w podróż z powrotem na pole Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Program idealnie oddaje atmosferę Pol’and’Rock Festival, nawet gdy za oknem plucha.

 

Masz wiadomość do Jurka? Pisz na [email protected] – wszystkie maile czytane są na żywo!

 

W programie Jurka dowiesz się wszystkiego o działaniach Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w tym o aktualnościach, wydarzeniach i szczegółach organizacji.

 

Jurek Owsiak w polowym studiu Antyradia, fot. Marcin Michoń

 

Chcesz być na bieżąco z Pol’and’Rock Festival i Finałami WOŚP? W audycji Zaraz Będzie Ciemno znajdziesz:

  • wyniki głosowania Złotego Bączka,
  • informacje o zespołach grających na Finałach WOŚP i Najpiękniejszym Festiwalu Świata,
  • aktualne doniesienia o Eliminacjach do Festiwalu,
  • ciekawostki dotyczące przygotowań i organizacji imprez.

Antyradio nie tylko nadaje muzykę, ale też jest obecne na miejscu! Każdego roku możecie słuchać relacji na żywo z Pol’and’Rock Festival, w tym oczywiście audycji Zaraz Będzie Ciemno.

 

Zaraz Będzie Ciemno na 29. Pol'and'Rock Festival, fot. Marcin Michoń

 

Krótka historia Antyradia: to najważniejsza i najstarsza rockowa stacja w Polsce. Założona w 2005 roku z połączenia Radia 94 i Radia Flash. Jej nazwa odzwierciedla esencję rockowego stylu życia. Znana jest z unikalnego podejścia i odważnego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość. To radio dla tych, którzy cenią sobie indywidualizm i odwagę w mówieniu prawdy.

 

POKAŻ PODOBNE
2024-05-08 15:41:06

Szkolenia RUR w woj. śląskim!

W dniach 7 i 8 maja przeprowadziliśmy kolejne szkolenia RUR, tym razem dla nauczycieli w województwie śląskim. W zajęciach w Bielsku-Białej oraz Częstochowie uczestniczyło łącznie 76 nauczycieli z 40 szkół podstawowych!

2024-05-06 09:55:00

Tak grały Sztaby 32. Finału!

Pod koniec marca poznaliśmy wynik 32. Finału WOŚP i dowiedzieliśmy się, jak zagrały Sztaby w Polsce i na całym świecie. Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w lokalne ośrodki!

2024-04-05 15:30:00

Razem - w imię przyjaźni i braterstwa!

Orkiestra zaprasza do wspólnego grania wszystkich, którzy chcą pielęgnować ideę braterstwa, przyjaźni i solidarności w czynieniu dobra. Jesteśmy dumni, że nasza działalność budzi zaufanie także na arenie międzynarodowej.

2024-03-28 15:20:00

Na Bielanach wszystko gra OK!

Prawie 350 metrów kwadratowych - to powierzchnia odsłoniętego dziś muralu WOŚP. Grafika zaprojektowana przez Jurka Owsiaka zdobi ścianę budynku przy ulicy Marymonckiej 155 na warszawskich Bielanach.