Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Festiwal
Finały

Promocja z okazji Dnia Kobiet w SiemaShop

2024-03-01 09:50:45

Z okazji zbliżającego się coraz większymi krokami Dnia Kobiet w naszym sklepiku SiemaShop trwa specjalna promocja! Do 10 marca zamawiając online w sklepie internetowym, można wykorzystać specjalny kod promocyjny i zrobić zakupy 25% taniej!

 

Odwiedź SiemaShop

 

Skorzystaj z kodu DZIENKOBIET2024 i zamów swoje ulubione produkty z SiemaShop 25% taniej! Promocja dotyczy wszystkich nieprzecenionych produktów. 

 

Finałowy sklepik SiemaShop, fot. Paweł Krupka

 

Zobacz, co możesz znaleźć w SiemaShop!

Kobiece głosy z Najpiękniejszego Festiwalu Świata na Dzień Kobiet

Ważną częścią asortymentu sklepu SiemaShop jest ogromna kolekcja wydawnictw muzycznych Złotego Melona. Złoty Melon, spółka, w której Fundacja WOŚP posiada 100% udziałów, współorganizator Pol'and'Rock Festival, jest największym wydawcą płyt DVD z polską muzyką rockową w wersji "live". Wydajemy koncerty z Festiwalu na płytach CD i DVD oraz winylowych.

Dobrym pomysłem na prezent na Dzień Kobiet może być płyta z jednego z wielu koncertów niesamowitych kobiet z naszego Festiwalu – na przykład występ Kasi Kowalskiej z 2021 roku, czy niesamowite show Agnieszki Chylińskiej z 2019 roku. 

Kasia Kowalska – Winyl – 2021

Agnieszka Chylińska – CD/DVD – 2019

 

 

Finałowe gadżety

Nie udało Ci się wcześniej zamówić gadżetów z motywem 32. Finału WOŚP dla siebie i swoich najbliższych? Nic straconego! W SiemaShop nadal czekają na Ciebie finałowe produkty, które teraz, dzięki promocji, możesz zamówić taniej. Możesz wybierać pośród koszulek, bluz, toreb, poduszek, kubków i innych! Odwiedź zakładkę WOŚP w sklepie internetowym SiemaShop i wybierz to, co podoba Ci się najbardziej. 

T-shirt damski – Płuca po pandemii

Torba bawełniana duża – 32. Finał

Poduszka Serce WOŚP

Kubek ceramiczny ręce

 

Finałowa koszulka z SiemaShop, fot. Łukasz Widziszowski

 

A może biżuteria?

W sklepie internetowym czekają też bransoletki i kolczyki w orkiestrowym klimacie, które również możesz zamówić taniej korzystając z promocji z okazji Dnia Kobiet! Bransoletka z trąbką i serduszkiem WOŚP to produkt zaprojektowany specjalnie dla nas i wykonany ręcznie. Kolczyki trąbki również zostały wyprodukowane i zaprojektowane specjalnie dla nas. Biżuteria prezentuje się pięknie, niepowtarzalnie i oryginalnie.

Bransoletka trąbka – czerwona

Bransoletka trąbka – czarna

Kolczyki trąbki

 

Bransoletki z SiemaShop, fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2024-03-19 14:09:41

Przeszkoliliśmy nauczycieli w Wołominie!

Przeszkoliliśmy wczoraj ponad 30 nauczycielek i nauczycieli z 15 szkół podstawowych z powiatu wołomińskiego w ramach naszego Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować"!

2024-04-05 15:30:00

Razem - w imię przyjaźni i braterstwa!

Orkiestra zaprasza do wspólnego grania wszystkich, którzy chcą pielęgnować ideę braterstwa, przyjaźni i solidarności w czynieniu dobra. Jesteśmy dumni, że nasza działalność budzi zaufanie także na arenie międzynarodowej.

2024-02-29 14:43:22

Ratujemy i Uczymy Ratować – wznawiamy szkolenia!

Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować”(RUR) prowadzimy od 2006 roku. Przez te 18 lat, dzięki działaniom w ramach Programu RUR, blisko 3 miliony dzieci nauczyło się podstawowych czynności ratujących życie. Wznawiamy szkolenia dla nauczycieli i zapraszamy szkoły z całej Polski do zgłaszania się!

2024-03-30 12:00:00

Mocy życzymy! Wielkanoc 2024

Życzymy Wam wszystkiego dobrego od całej naszej Fundacji!