Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Festiwal
Finały

Promocja z okazji Dnia Kobiet w SiemaShop

2024-03-01 09:50:45

Z okazji zbliżającego się coraz większymi krokami Dnia Kobiet w naszym sklepiku SiemaShop trwa specjalna promocja! Do 10 marca zamawiając online w sklepie internetowym, można wykorzystać specjalny kod promocyjny i zrobić zakupy 25% taniej!

 

Odwiedź SiemaShop

 

Skorzystaj z kodu DZIENKOBIET2024 i zamów swoje ulubione produkty z SiemaShop 25% taniej! Promocja dotyczy wszystkich nieprzecenionych produktów. 

 

Finałowy sklepik SiemaShop, fot. Paweł Krupka

 

Zobacz, co możesz znaleźć w SiemaShop!

Kobiece głosy z Najpiękniejszego Festiwalu Świata na Dzień Kobiet

Ważną częścią asortymentu sklepu SiemaShop jest ogromna kolekcja wydawnictw muzycznych Złotego Melona. Złoty Melon, spółka, w której Fundacja WOŚP posiada 100% udziałów, współorganizator Pol'and'Rock Festival, jest największym wydawcą płyt DVD z polską muzyką rockową w wersji "live". Wydajemy koncerty z Festiwalu na płytach CD i DVD oraz winylowych.

Dobrym pomysłem na prezent na Dzień Kobiet może być płyta z jednego z wielu koncertów niesamowitych kobiet z naszego Festiwalu – na przykład występ Kasi Kowalskiej z 2021 roku, czy niesamowite show Agnieszki Chylińskiej z 2019 roku. 

Kasia Kowalska – Winyl – 2021

Agnieszka Chylińska – CD/DVD – 2019

 

 

Finałowe gadżety

Nie udało Ci się wcześniej zamówić gadżetów z motywem 32. Finału WOŚP dla siebie i swoich najbliższych? Nic straconego! W SiemaShop nadal czekają na Ciebie finałowe produkty, które teraz, dzięki promocji, możesz zamówić taniej. Możesz wybierać pośród koszulek, bluz, toreb, poduszek, kubków i innych! Odwiedź zakładkę WOŚP w sklepie internetowym SiemaShop i wybierz to, co podoba Ci się najbardziej. 

T-shirt damski – Płuca po pandemii

Torba bawełniana duża – 32. Finał

Poduszka Serce WOŚP

Kubek ceramiczny ręce

 

Finałowa koszulka z SiemaShop, fot. Łukasz Widziszowski

 

A może biżuteria?

W sklepie internetowym czekają też bransoletki i kolczyki w orkiestrowym klimacie, które również możesz zamówić taniej korzystając z promocji z okazji Dnia Kobiet! Bransoletka z trąbką i serduszkiem WOŚP to produkt zaprojektowany specjalnie dla nas i wykonany ręcznie. Kolczyki trąbki również zostały wyprodukowane i zaprojektowane specjalnie dla nas. Biżuteria prezentuje się pięknie, niepowtarzalnie i oryginalnie.

Bransoletka trąbka – czerwona

Bransoletka trąbka – czarna

Kolczyki trąbki

 

Bransoletki z SiemaShop, fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2024-01-26 15:50:00

Finał na błoniach PGE Narodowego - gotowi!

Miesiące przygotowań, tysiące wydarzeń na całym świecie i setki tysięcy osób zaangażowanych w ich realizację. 32. Finał WOŚP tuż-tuż! W Warszawie serce Orkiestry najmocniej zabije na błoniach PGE Narodowego. To tu Jurek Owsiak podsumował dziś przygotowania do kolejnej edycji zbiórki.

2024-01-22 08:10:00

Wspieraj WOŚP w aplikacji mobilnej!

Ściągnij aplikację i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP. Weź także udział w Tygodniu Życzliwości i wysyłaj WOŚPozdrowienia znajomym!

2024-01-21 13:04:00

Sprawdź sportowe aukcje Allegro dla WOŚP!

Do 32. Finału WOŚP coraz bliżej. Cel zbiórki wspierać można na wiele sposobów, jednym z nich są aukcje w serwisie Allegro. Wśród wielu kategorii można znaleźć na przykład aukcje sportowe!

2024-01-25 14:50:06

Sprawdźcie, jak Fundacja wydaje Wasze pieniądze

Już teraz możecie sprawdzić, na co wydaliśmy pieniądze, które wrzuciliście do Puszek podczas poprzednich Finałów WOŚP.