Do 30. Finału WOŚP pozostało:
103 dni
Fundacja
Festiwal

Promocje na jesienne zakupy w SiemaShop!

2021-09-24 11:59:10

 

Zarówno na długie jesienne wieczory spędzone w rodzinnym gronie jak i na długie jesienne spacery i zbieranie kasztanów polecają się produkty z SiemaShop. Pamiętajcie, że robiąc zakupy w SiemaShop wspomagacie działalność Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz organizację Najpiękniejszego Festiwalu Świata! 

 

Przygotowaliśmy dla Was przewodnik po tych gadżetach z logo Orkiestry, bez których trudno jest nam wyobrazić nadchodzące jesienne dni.  Polecamy Wam zakupy gadżetów w zestawach, ale jeżeli coś przypadnie Wam do gustu szczególnie mocno, to łapcie okazję, bo produkty z wyprzedaży mają do siebie to, że szybko się kończą! 

 

Jesienny wieczór w rodzinnym gronie 

 

Każdy wie, że jesienią wieczory stają się coraz dłuższe, ale nie każdy wie, w jaki sposób wypełnić sobie ten czas w sposób kreatywny i aktywny.

Warto jest na chwilkę zwolnić tempo, zapażyć herbaty w ulubionym kubeczku, przytulić się do mięciutkiej poduszki i zwołać domowników na ekscytujące rozgrywki w festiwalową grę planszową (słyszeliście, że niedawno do naszego sklepu trafiła druga gra planszowa Pol'and'Rock, w którą możecie grać razem lub osobno z pierwszą grą?). Jeżeli macie wśród bliskich pasjonata układania puzzli, to możecie zaskoczyć ich układanką ze zdjęciami z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

Jesienny spacer w poszukiwaniu kasztanów 

 

Złota polska jesień wygląda ładnie nie tylko na zdjęciach i relacjach na Instagramie! Warto jest wybrać się na długi jesienny spacer w poszukiwaniu kasztanów i choć na chwilę przenieść się w beztroski czas dzieciństwa... zimno nie będzie Wam straszne bo otulić może Was ciepła i bardzo przyjemna w dotyku bluza z logo Orkiestry, a rozgrzewający napój na drogę zabierzecie w bardzo  szczelnym,  termicznym kubeczku Contigo z grafiką z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Zebrane na spacerze dary jesieni (mowa tu oczywiście o kasztanach, żółędziach, bajecznie kolorowych liściach) bezpiecznie schowacie w poręcznej saszetce - nerce. 

 

Zachęcamy Was do przeglądania strony naszego sklepu - codziennie czekać na Was będą kolejne promocje i przewodniki po najfajniejszych rzeczach dostępnych w SiemaShop! 

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2021-09-21 09:28:20

Kupujemy urządzenia dla laryngologii dziecięcej

FUNDACJA WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ogłasza 58. Konkurs Ofert i zaprasza do składania wstępnych ofert sprzedaży w celu podjęcia negocjacji z zachowaniem konkurencji. Kupujemy wyroby medyczne dla laryngologii dziecięcej.

2021-09-06 10:35:00

Ścigamy się dla wyższych wartości!

Już po raz drugi odbył się wyścig charytatywny Westminster Charity Race, w którym pula nagród została przeznaczona na cele statutowe polskich organizacji charytatywnych. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym wydarzeniu!

2021-09-24 11:59:10

Promocje na jesienne zakupy w SiemaShop!

Zarówno na długie jesienne wieczory spędzone w rodzinnym gronie, jak i na długie jesienne spacery i zbieranie kasztanów polecają się produkty z SiemaShop. Wybraliśmy dla Was najprzytulniejsze i najbardziej użyteczne gadżety z logo Orkiestry.

2021-09-09 15:46:51

Przypomnij sobie zasady pierwszej pomocy

Pierwsza pomoc to ważny aspekt naszej edukacji. Nigdy nie wiemy kiedy przydadzą nam się te najważniejsze zasady, dlatego warto odświeżać pamięć, nosić przy sobie rękawiczki i być gotowym, aby pomóc drugiemu człowiekowi.

Zobacz też