Zebraliśmy
224 376 706 
Fundacja
Festiwal

Promocje na jesienne zakupy w SiemaShop!

2021-09-24 11:59:10

 

Zarówno na długie jesienne wieczory spędzone w rodzinnym gronie jak i na długie jesienne spacery i zbieranie kasztanów polecają się produkty z SiemaShop. Pamiętajcie, że robiąc zakupy w SiemaShop wspomagacie działalność Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz organizację Najpiękniejszego Festiwalu Świata! 

 

Przygotowaliśmy dla Was przewodnik po tych gadżetach z logo Orkiestry, bez których trudno jest nam wyobrazić nadchodzące jesienne dni.  Polecamy Wam zakupy gadżetów w zestawach, ale jeżeli coś przypadnie Wam do gustu szczególnie mocno, to łapcie okazję, bo produkty z wyprzedaży mają do siebie to, że szybko się kończą! 

 

Jesienny wieczór w rodzinnym gronie 

 

Każdy wie, że jesienią wieczory stają się coraz dłuższe, ale nie każdy wie, w jaki sposób wypełnić sobie ten czas w sposób kreatywny i aktywny.

Warto jest na chwilkę zwolnić tempo, zapażyć herbaty w ulubionym kubeczku, przytulić się do mięciutkiej poduszki i zwołać domowników na ekscytujące rozgrywki w festiwalową grę planszową (słyszeliście, że niedawno do naszego sklepu trafiła druga gra planszowa Pol'and'Rock, w którą możecie grać razem lub osobno z pierwszą grą?). Jeżeli macie wśród bliskich pasjonata układania puzzli, to możecie zaskoczyć ich układanką ze zdjęciami z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

Jesienny spacer w poszukiwaniu kasztanów 

 

Złota polska jesień wygląda ładnie nie tylko na zdjęciach i relacjach na Instagramie! Warto jest wybrać się na długi jesienny spacer w poszukiwaniu kasztanów i choć na chwilę przenieść się w beztroski czas dzieciństwa... zimno nie będzie Wam straszne bo otulić może Was ciepła i bardzo przyjemna w dotyku bluza z logo Orkiestry, a rozgrzewający napój na drogę zabierzecie w bardzo  szczelnym,  termicznym kubeczku Contigo z grafiką z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Zebrane na spacerze dary jesieni (mowa tu oczywiście o kasztanach, żółędziach, bajecznie kolorowych liściach) bezpiecznie schowacie w poręcznej saszetce - nerce. 

 

Zachęcamy Was do przeglądania strony naszego sklepu - codziennie czekać na Was będą kolejne promocje i przewodniki po najfajniejszych rzeczach dostępnych w SiemaShop! 

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2022-05-26 14:49:15

Dzień Matki w Fundacji WOŚP

Z okazji Dnia Matki życzymy wszystkim Mamom wszystkiego najwspanialszego!

2022-07-28 13:48:28

28. Pol'and'Rock Festival - Fundacja nieczynna

W dniach od 1 do 9 sierpnia 2022 roku pracownicy biura Fundacji przebywają na terenie 28. Pol'and'Rock Festival, na Lotnisku Czaplinek-Broczyno i w związku z tym siedziba Fundacji WOŚP w Warszawie będzie nieczynna.

2022-07-30 15:05:00

Otwarcie Ronda imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzciance

W Trzciance (woj. Wielkopolskie) zostało dziś otwarte Rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W uroczystości nadania imienia udział brał zastępca burmistrza Trzcianki Witold Putyrski, przedstawiciele trzcianeckiego Sztabu WOŚP, oraz Jurek Owsiak.

2022-05-30 16:27:13

Szukamy ratownika/czki, pielęgniarza/rki lub lekarza/rki na kolonię letnią!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wraz ze Złotym Melonem sp. z o.o., organizatorem Wakacyjnego Zawrotu Głowy w Ośrodku Szkoleniowym Szadowo Młyn, poszukuje ratownika/czki, pielęgniarza/rki lub lekarza/rki na kolonię letnią w terminie: 12.07 – 23.07.2022.