Deklarowana kwota 32. Finału: 175 426 813 PLN
Na koncie mamy już:
175426813 PLN
Fundacja
Festiwal

Promocje na jesienne zakupy w SiemaShop!

2021-09-24 13:59:10

 

Zarówno na długie jesienne wieczory spędzone w rodzinnym gronie jak i na długie jesienne spacery i zbieranie kasztanów polecają się produkty z SiemaShop. Pamiętajcie, że robiąc zakupy w SiemaShop wspomagacie działalność Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz organizację Najpiękniejszego Festiwalu Świata! 

 

Przygotowaliśmy dla Was przewodnik po tych gadżetach z logo Orkiestry, bez których trudno jest nam wyobrazić nadchodzące jesienne dni.  Polecamy Wam zakupy gadżetów w zestawach, ale jeżeli coś przypadnie Wam do gustu szczególnie mocno, to łapcie okazję, bo produkty z wyprzedaży mają do siebie to, że szybko się kończą! 

 

Jesienny wieczór w rodzinnym gronie 

 

Każdy wie, że jesienią wieczory stają się coraz dłuższe, ale nie każdy wie, w jaki sposób wypełnić sobie ten czas w sposób kreatywny i aktywny.

Warto jest na chwilkę zwolnić tempo, zapażyć herbaty w ulubionym kubeczku, przytulić się do mięciutkiej poduszki i zwołać domowników na ekscytujące rozgrywki w festiwalową grę planszową (słyszeliście, że niedawno do naszego sklepu trafiła druga gra planszowa Pol'and'Rock, w którą możecie grać razem lub osobno z pierwszą grą?). Jeżeli macie wśród bliskich pasjonata układania puzzli, to możecie zaskoczyć ich układanką ze zdjęciami z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

Jesienny spacer w poszukiwaniu kasztanów 

 

Złota polska jesień wygląda ładnie nie tylko na zdjęciach i relacjach na Instagramie! Warto jest wybrać się na długi jesienny spacer w poszukiwaniu kasztanów i choć na chwilę przenieść się w beztroski czas dzieciństwa... zimno nie będzie Wam straszne bo otulić może Was ciepła i bardzo przyjemna w dotyku bluza z logo Orkiestry, a rozgrzewający napój na drogę zabierzecie w bardzo  szczelnym,  termicznym kubeczku Contigo z grafiką z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Zebrane na spacerze dary jesieni (mowa tu oczywiście o kasztanach, żółędziach, bajecznie kolorowych liściach) bezpiecznie schowacie w poręcznej saszetce - nerce. 

 

Zachęcamy Was do przeglądania strony naszego sklepu - codziennie czekać na Was będą kolejne promocje i przewodniki po najfajniejszych rzeczach dostępnych w SiemaShop! 

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2023-12-15 12:39:15

Pokażcie lokalne Finały WOŚP w telewizji!

Chcecie pokazać działania Waszego Sztabu w dniu 32. Finału WOŚP? Dzięki stacjom TVN, TTV i TVN24 macie szanse pokazać na żywo działania Waszej załogi w ogólnopolskiej telewizji!

2023-12-01 10:47:34

Wyślij SMS i wesprzyj cel 32. Finału WOŚP!

Szukasz sposobów na wsparcie 32. Finału WOŚP? Dobrze trafiłeś – właśnie dziś ruszył pierwszy z nich, który pozwala na wpłaty bez wychodzenia z domu! Wyślij SMS i graj z nami!

2023-11-30 17:10:00

1685 Sztabów gotowych do działania!

Zakończyła się rejestracja Sztabów! Ponownie działać będą one na terenie całej Polski, ale też poza granicami kraju - tym razem w 100 lokalizacjach na całym świecie! Rejestracja wolontariuszy w toku!

2023-12-04 20:15:00

Poznaj kolejne gwiazdy finałowego koncertu!

Do 32. Finału WOŚP coraz bliżej – dzieli nas od niego już niewiele ponad 50 dni! Poznaliśmy kolejnych, po LemONie i Wojtku Szumańskim, artystów, którzy zagrają na finałowym koncercie na błoniach PGE Narodowego 28 stycznia 2024 roku. Zobacz, kto to!