Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Festiwal

Promocje na jesienne zakupy w SiemaShop!

2021-09-24 13:59:10

 

Zarówno na długie jesienne wieczory spędzone w rodzinnym gronie jak i na długie jesienne spacery i zbieranie kasztanów polecają się produkty z SiemaShop. Pamiętajcie, że robiąc zakupy w SiemaShop wspomagacie działalność Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz organizację Najpiękniejszego Festiwalu Świata! 

 

Przygotowaliśmy dla Was przewodnik po tych gadżetach z logo Orkiestry, bez których trudno jest nam wyobrazić nadchodzące jesienne dni.  Polecamy Wam zakupy gadżetów w zestawach, ale jeżeli coś przypadnie Wam do gustu szczególnie mocno, to łapcie okazję, bo produkty z wyprzedaży mają do siebie to, że szybko się kończą! 

 

Jesienny wieczór w rodzinnym gronie 

 

Każdy wie, że jesienią wieczory stają się coraz dłuższe, ale nie każdy wie, w jaki sposób wypełnić sobie ten czas w sposób kreatywny i aktywny.

Warto jest na chwilkę zwolnić tempo, zapażyć herbaty w ulubionym kubeczku, przytulić się do mięciutkiej poduszki i zwołać domowników na ekscytujące rozgrywki w festiwalową grę planszową (słyszeliście, że niedawno do naszego sklepu trafiła druga gra planszowa Pol'and'Rock, w którą możecie grać razem lub osobno z pierwszą grą?). Jeżeli macie wśród bliskich pasjonata układania puzzli, to możecie zaskoczyć ich układanką ze zdjęciami z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

Jesienny spacer w poszukiwaniu kasztanów 

 

Złota polska jesień wygląda ładnie nie tylko na zdjęciach i relacjach na Instagramie! Warto jest wybrać się na długi jesienny spacer w poszukiwaniu kasztanów i choć na chwilę przenieść się w beztroski czas dzieciństwa... zimno nie będzie Wam straszne bo otulić może Was ciepła i bardzo przyjemna w dotyku bluza z logo Orkiestry, a rozgrzewający napój na drogę zabierzecie w bardzo  szczelnym,  termicznym kubeczku Contigo z grafiką z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Zebrane na spacerze dary jesieni (mowa tu oczywiście o kasztanach, żółędziach, bajecznie kolorowych liściach) bezpiecznie schowacie w poręcznej saszetce - nerce. 

 

Zachęcamy Was do przeglądania strony naszego sklepu - codziennie czekać na Was będą kolejne promocje i przewodniki po najfajniejszych rzeczach dostępnych w SiemaShop! 

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2024-05-17 15:05:00

Wakacyjny Zawrót Głowy, czyli zapraszamy na kolonie!

W tym roku, po raz kolejny, Wakacyjny Zawrót Głowy zapewni dzieciom niezapomniane przeżycia i pozwoli zawiązać przyjaźnie na lata. W pięknych okolicznościach przyrody zorganizowane będą trzy 12-dniowe turnusy

2024-05-29 12:48:58

Otworzyliśmy plac im. WOŚP w Szczecinie!

Słoneczny Szczecin stał się dziś kolejnym miejscem, w którym otworzyliśmy miejsce noszące imię naszej Fundacji! Plac na cyplu szczecińskiej Łasztowni jest 83. miejscem im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polsce i Europie!

2024-05-06 09:55:00

Tak grały Sztaby 32. Finału!

Pod koniec marca poznaliśmy wynik 32. Finału WOŚP i dowiedzieliśmy się, jak zagrały Sztaby w Polsce i na całym świecie. Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w lokalne ośrodki!

2024-05-24 15:20:00

Case study: WOŚP w publikacji naukowej!

Za nami premiery dwóch edycji książki "ojca marketingu" Philipa Kotlera „Essentials of Modern Marketing - Poland Edition” z artykułami o nowoczesnych technologiach wykorzystywanych przez Orkiestrę.