Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już: 45 507 210 PLN
154 606 764 PLN
Fundacja
Festiwal

Promocje na jesienne zakupy w SiemaShop!

2021-09-24 11:59:10

 

Zarówno na długie jesienne wieczory spędzone w rodzinnym gronie jak i na długie jesienne spacery i zbieranie kasztanów polecają się produkty z SiemaShop. Pamiętajcie, że robiąc zakupy w SiemaShop wspomagacie działalność Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz organizację Najpiękniejszego Festiwalu Świata! 

 

Przygotowaliśmy dla Was przewodnik po tych gadżetach z logo Orkiestry, bez których trudno jest nam wyobrazić nadchodzące jesienne dni.  Polecamy Wam zakupy gadżetów w zestawach, ale jeżeli coś przypadnie Wam do gustu szczególnie mocno, to łapcie okazję, bo produkty z wyprzedaży mają do siebie to, że szybko się kończą! 

 

Jesienny wieczór w rodzinnym gronie 

 

Każdy wie, że jesienią wieczory stają się coraz dłuższe, ale nie każdy wie, w jaki sposób wypełnić sobie ten czas w sposób kreatywny i aktywny.

Warto jest na chwilkę zwolnić tempo, zapażyć herbaty w ulubionym kubeczku, przytulić się do mięciutkiej poduszki i zwołać domowników na ekscytujące rozgrywki w festiwalową grę planszową (słyszeliście, że niedawno do naszego sklepu trafiła druga gra planszowa Pol'and'Rock, w którą możecie grać razem lub osobno z pierwszą grą?). Jeżeli macie wśród bliskich pasjonata układania puzzli, to możecie zaskoczyć ich układanką ze zdjęciami z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

Jesienny spacer w poszukiwaniu kasztanów 

 

Złota polska jesień wygląda ładnie nie tylko na zdjęciach i relacjach na Instagramie! Warto jest wybrać się na długi jesienny spacer w poszukiwaniu kasztanów i choć na chwilę przenieść się w beztroski czas dzieciństwa... zimno nie będzie Wam straszne bo otulić może Was ciepła i bardzo przyjemna w dotyku bluza z logo Orkiestry, a rozgrzewający napój na drogę zabierzecie w bardzo  szczelnym,  termicznym kubeczku Contigo z grafiką z Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Zebrane na spacerze dary jesieni (mowa tu oczywiście o kasztanach, żółędziach, bajecznie kolorowych liściach) bezpiecznie schowacie w poręcznej saszetce - nerce. 

 

Zachęcamy Was do przeglądania strony naszego sklepu - codziennie czekać na Was będą kolejne promocje i przewodniki po najfajniejszych rzeczach dostępnych w SiemaShop! 

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2022-12-04 08:30:00

Magia świąt według WOŚP - pomysłowe prezenty w SiemaShopie!

Zbliża się sezon prezentowy! Na wszystkich szukających pomysłów na prezenty czeka oferta w SiemaShopie, w której znajdziecie finałowe koszulki i gadżety — dla małych i dużych!

2022-11-08 14:21:48

Rok temu uruchomiliśmy punkt pomocy humanitarnej w Michałowie

8 listopada 2021 roku w Michałowie uruchomiliśmy Punkt Pomocy Humanitarnej. Przez 85 dni nieśliśmy tam wsparcie dla aktywistów pracujących w obszarze przygranicznym.

2022-12-02 16:40:00

Ruszyliśmy z finałowymi aukcjami Allegro!

Allegro od 23 lat gra z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Jak co roku, dzięki Allegro można wspierać Finał WOŚP, licytując i wystawiając najróżniejsze przedmioty!

2022-12-05 13:21:18

Dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! Dziękujemy!

Dzisiaj święto wszystkich wolontariuszy! Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy poświęcają swój czas i energię dla słusznej sprawy.