Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

Sprawdź sportowe aukcje Allegro dla WOŚP!

2024-01-21 13:04:00

 

Allegro od 24 lat gra z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Jak co roku można wspierać cel Finału WOŚP poprzez udział w licytacjach czy wystawiając przedmioty na aukcje. 

Sprawdźcie, co jest do upolowania w ramach wybranych aukcji o tematyce sportowej. 

 

Rakieta tenisowa (oryginalna), brytyjskiej produkcji, z 1925 roku (z oryginalnym naciągiem jelitowym), umieszczona w ramie. 

fot. Łukasz Widziszowski 

Przedmiotem licytacji jest rakieta jednego z najbardziej utytułowanych polskich tenisistów - Wojciecha Fibaka, którą rozegrał nią kilka najważniejszych meczy w swojej karierze. 

 

 

 

Profesor Leszek Balcerowicz zdecydował się przekazać rower,na którym przejechał tysiące kilometrów. 

 

 

  • Piłka i koszulka z autografami polskich reprezentantów

Przedstawiamy nie lada gratkę dla fanów sportów zespołowych - piłkę treningową Reprezentacji Polski z autografami piłkarzy kadry narodowej oraz koszulkę reprezentacji Polski w piłce nożnej z autografami

 

Na aukcje trafiła też bluza szpadowa (lata 60.) z autografami medalistów olimpijskich i olimpijczyków oraz mistrzów świata i oficjeli Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 

Autografy złożyli między innymi: Andrzej Supron - zapasy, Adam Wiercioch - szermierka, Henryk Petrich - boks, Kajetan Broniewski - wioślarstwo, Dariusz Goździak - pięciobój nowoczesny, Andrzej Kraśnicki - Prezes PKOL, Adam Krzesiński - PKOL (sekretarz), Danuta Dmowska - Mistrzyni Świata w szpadzie, Magdalena Koletsos (Mroczkiewicz) floret kobiet, Monika Maciejewska - floret, szpada. 

 

Dla fanów koszykówki proponujemy licytację oryginalnej koszulki San Antonio Sprus nr 10 przekazanej nam w sierpniu przez Jeremego Sochana.  To koszulka meczowa San Antonio Spurs w rozmiarze L, z numerem 10, z autografami Jeremiego i Jurka. 

 

 

 

 

Jest to tylko część wspaniałych licytacji, które można znaleźć na stronie aukcje.wosp.org.pl. Aukcje trwają do 9 lutego! 

 

Ekipa Allegro podczas Finału WOŚP,  fot. Paweł Krupka

 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-22 09:38:00

Rozpędźcie się z nami na Finał!

Podsumować działania Orkiestry w zaledwie kilka minut? Spróbowaliśmy! Od dziś na antenie TVN oglądać możecie specjalny program, w którym Jurek Owsiak opowiada o przygotowaniach do 32. Finału.

2024-01-24 13:00:00

Znani i lubiani wspierają 32. Finał WOŚP

Do naszych finałowych aukcji Allegro dla WOŚP od wielu lat chętnie dołącza wiele znanych osób. Gorąco za to dziękujemy! Zobaczcie, co ciekawego przygotowali dla Wasz politycy, sportowcy, aktorzy, dziennikarze oraz muzycy i licytujcie, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP!

2024-01-25 14:50:06

Sprawdźcie, jak Fundacja wydaje Wasze pieniądze

Już teraz możecie sprawdzić, na co wydaliśmy pieniądze, które wrzuciliście do Puszek podczas poprzednich Finałów WOŚP.

2024-01-24 13:20:00

Najciekawsze eSkarbonki 32. Finału WOŚP!

Dzięki eSkarbonce napędzanej przez Mastercard wolontariuszem 32. Finału WOŚP może zostać każdy! Założenie swojej wirtualnej puszki jest bardzo proste i można to zrobić nawet w dniu Finału. Już teraz, dzięki eSkarbonkom na cel finałowej zbiórki udało nam się zebrać ponad 3 miliony złotych!