Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Fundacja
Finały

Stań się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju serduszka NFT!

2024-01-24 14:00:00

 

NFT (ang. Non- Fungible Tokens) czyli globalny standard certyfikowania autentyczności. To sposób na opisanie idei przedmiotu w świecie cyfrowym. W odróżnieniu do zwykłego pliku komputerowego tokeny NFT pozwalają na jednoznaczne określenie właściciela danego obiektu. Na tym właśnie polega wyjątkowość akcji!

 

Możesz stać się właścicielem Serduszka NFT z tegorocznym finałowym logo. Cały dochód ze sprzedaży serduszek wesprze cel 32. Finału WOŚP.

 

Cyfrowy sposób na pomaganie

 

W tym roku serduszka NFT dostępne są w 10 wzorach a ich minimalna cena to 32 zł. Zdobycie takiego serduszka jest bardzo proste, wystarczy wejść na stronę nft.wosp.org.pl wybrać opcje i dokonać bezpiecznej płatności w złotówkach. Każdy, kto zakupi Serduszko NFT, otrzymuje certyfikat darowizny, pakiet grafik do wykorzystania w social mediach, kolorowankę 32. Finału oraz dostęp do serii specjalnie przygotowanych webinariów z ekspertami.

 

  

Gratka dla koneserów nowoczesnych technologii!

 

Oprócz 10 podstawowych wzorów, oferujemy Wam także wyjątkową edycję 32 Kolekcjonerskich Serduszek NFT. O te trzeba będzie już powalczyć w aukcjach, które zakończą się w dniu Finału, czyli 28 stycznia o godzinie 23:59. Unikatowe serduszka można licytować na stronie Influ.com pod adresem nft.wosp.org.pl/licytuj. Na zdobywców Kolekcjonerskich Serduszek NFT czekają wyjątkowe prezenty takie jak certyfikat, udział w evencie VIP, trening z mistrzami Polskiej Ligi E-Sportowej, pakiet grafik oraz prezent niespodzianka. Trzech zwycięzców licytacji, którzy przekażą na rzecz 32. Finału najwyższą kwotę, zostanie gośćmi biznesowego podcastu przedsiębiorczyni Marty Stefańczyk Ciąpały.

 

 

Dzięki współpracy Fundacji WOŚP i SmartVerum po raz pierwszy powstała unikalna kolekcja dzieł sztuki w postaci tokenów NFT. Wśród artystów zaproszonych do współpracy znaleźli się Rafał Olbiński, Szymon Chwalisz, Sabina Maria Grzyb i Marcin Mikołajczak.

 

fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2024-04-25 16:21:55

Orkiestrowa wymiana kulturowa!

W miniony weekend udało nam się zakończyć projekt, nad którym wspólnie z Polonią mieszkającą w Szkocji pracowaliśmy od kilku lat. Fundacja WOŚP ma swój tartan! W niedzielę, podczas specjalnej wizyty w Szkocji, Jerzy Owsiak odebrał fundacyjny kilt.

2024-05-17 15:05:00

Wakacyjny Zawrót Głowy, czyli zapraszamy na kolonie!

W tym roku, po raz kolejny, Wakacyjny Zawrót Głowy zapewni dzieciom niezapomniane przeżycia i pozwoli zawiązać przyjaźnie na lata. W pięknych okolicznościach przyrody zorganizowane będą trzy 12-dniowe turnusy

2024-05-16 13:45:03

Szkolenia RUR w woj. wielkopolskim!

W dniach 15 i 16 maja nasza ekipa instruktorów przeprowadziła kolejne intensywne szkolenia w ramach Programu "Ratujemy i Uczymy Ratować" - tym razem w województwie wielkopolskim!

2024-04-19 14:45:00

Pierwsze takie symulatory na świecie!

Celem 30. Finału WOŚP, który zagrał w 2022 roku, był zakup sprzętu dla okulistyki dziecięcej. W ramach realizacji celu zbiórki w środę, 17 kwietnia, podpisaliśmy kontrakt na zakup 4 symulatorów do nauki badania dzieci w kierunku retinopatii wcześniaków za blisko 1,8 miliona złotych!