Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Finały

Tak buduje się 32. Finał!

2024-01-20 15:21:00

 

Gramy ze wszystkimi i dla wszystkich, a w Warszawie dodatkowo w nowej lokalizacji! W stolicy serce orkiestrowych działań bić będzie, po raz pierwszy w historii, na błoniach PGE Narodowego. To właśnie tutaj od 9 stycznia powstaje studio główne, z którego w dniu Finału nadawana będzie transmisja telewizyjna i internetowa, oraz scena, na której zaprezentuje się kilkunastu wykonawców. To także tutaj wystartuje i zakończy się 18. Bieg "Policz się z cukrzycą" oraz rozbłyśnie Światełko do Nieba. Błonia PGE Narodowego to również strefa partnerów 32. Finału WOŚP z atrakcjami dostępnymi już od 27 stycznia. 

 

Finał WOŚP po raz pierwszy na błoniach PGE Narodowego, fot. Łukasz Widziszowski

 

Tu wszystko gra OK!

Po latach spędzonych pod Pałacem Kultury i Nauki, na Placu Bankowym i Teatralnym oraz w Telewizji Polskiej, Finał WOŚP w Warszawie ma nową lokalizację - błonia PGE Narodowego. To miejsce z komfortowym dojazdem komunikacją miejską, ale też dające możliwość skumulowania wszystkich atrakcji obok siebie. Budowa studia i sceny 32. Finału wystartowała prawie dwa tygodnie temu. 

 

Na błoniach stanął już wielki, liczący 3200 mkw., namiot studia, z którego realizowana będzie transmisja, i w którym zaplanowano rozmaite atrakcje i stoiska, m.in. punkt Fundacji DKMS z rejestracją potencjalnych dawców szpiku. 

 

Scena 32. Finału WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski

 

W sąsiedztwie studia znajduje się szeroka na ponad 56 metrów scena - to tutaj 28 stycznia o 14:00 rozpoczną się koncerty, w trakcie których zagrają m.in. LemON, Krzysztof Zalewski i Kwiat Jabłoni. Przed nami w sumie 16 muzycznych spotkań i wyjątkowe, pełne niezwykłych dźwięków, Światełko do Nieba!

 

Sprawdź line-up koncertu na błoniach PGE Narodowego

 

Wszystkie elementy konstrukcji sceny i namiotu (w tym prawie 2 tysięcy punktów świetlnych i zajmującą ponad 1260 mkw. diodę), a także kontenery i inne elementy infrastruktury dostarczyło ponad 100 samochodów!   

 

Budowa studia 32. Finału WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski

 

Bądźcie z nami!

Zapraszamy na błonia PGE Narodowego już 27 stycznia! W sobotę i niedzielę czekać będą atrakcje partnerów Finału (w sobotę w godz. 10-20, w niedzielę w godz. 10-22). Finałowe studio dostępne jest dla wszystkich chętnych 28 stycznia od godz. 8:00 do północy.

 

A wszystkich tych, którzy nie będą mogli pojawić się w Warszawie, zapraszamy przed ekrany - transmisja będzie dostępna m.in. kanałach WOŚP na YouTubie i Facebooku oraz na antenach TVN Warner Bros. Discovery Polska - oficjalnego nadawcy telewizyjnego Finału WOŚP. 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-20 12:01:38

Kąty Wrocławskie - Trzeci Trening Biegaczy!

Dzisiaj odbył się trzeci i ostatni już trening przygotowujący do wydarzen biegowych WOŚP 2024. Dziękujemy uczestnikom za wspólne bieganie!

2024-01-25 14:43:38

Oglądaj 32. Finał WOŚP online!

32. Finał WOŚP gra nie tylko do końca świata i jeden dzień dłużej, ale także na całym świecie i jeszcze dalej! Wydarzenia z Warszawy możecie oglądać na transmisji online i śledzić ich przebieg w radiu.

2024-01-24 13:00:00

Znani i lubiani wspierają 32. Finał WOŚP

Do naszych finałowych aukcji Allegro dla WOŚP od wielu lat chętnie dołącza wiele znanych osób. Gorąco za to dziękujemy! Zobaczcie, co ciekawego przygotowali dla Wasz politycy, sportowcy, aktorzy, dziennikarze oraz muzycy i licytujcie, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP!

2024-01-21 13:04:00

Sprawdź sportowe aukcje Allegro dla WOŚP!

Do 32. Finału WOŚP coraz bliżej. Cel zbiórki wspierać można na wiele sposobów, jednym z nich są aukcje w serwisie Allegro. Wśród wielu kategorii można znaleźć na przykład aukcje sportowe!