Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Fundacja

W Rzeszowie otworzyliśmy kładkę im. WOŚP!

2023-06-06 16:45:00

 

Piękny i pogodny Rzeszów stał się właśnie miejscem, gdzie otworzyliśmy 60. obiekt noszący imię naszej Fundacji - kładkę im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ta okrągła kładka to kolejny w Polsce i w Europie symbol solidarności, otwartości i pomocy, którymi od lat zaraża WOŚP.

 

Swoje oficjalne otwarcie kładka świętowała dzisiaj, we wtorek, 6 czerwca 2023 roku. Na miejscu, przy wejściu na kładkę od strony ulicy Grunwaldzkiej, zebrali się wszyscy, którzy chcieli uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Nie zabrakło oczywiście twarzy z załogi WOŚP, na czele z Jurkiem Owsiakiem, założycielem i prezesem Zarządu Fundacji, pomysłodawcą i organizatorem corocznego Finału WOŚP oraz Pol'and'Rock Festival.

 

Moment otwarcia kładki im. WOŚP w Rzeszowie, fot. Łukasz Widziszowski

 

Na uroczystości nadania kładce imienia WOŚP obecni byli również prezydent Miasta Rzeszowa, Konrad Fijołek, oraz radni, licznie przybyli wolontariusze WOŚP i mieszkańcy Rzeszowa. Wszyscy oni, każdy na swój sposób, codziennie przyczyniają się do działalności Fundacji i jej sukcesów.

 

Jurek Owsiak z prezydentem Rzeszowa - Konradem Fijołkiem, fot. Łukasz Widziszowski

 

Rzeszowskie Sztaby WOŚP, działające w mieście, podczas ostatniego, 31. Finału WOŚP, zebrały łączną sumę 368 167,62 złotych - przeznaczona ona zostanie na zakup sprzętu medycznego, który pomoże nam wygrać z sepsą! Dziękujemy za zaangażowanie wszystkich wolontariuszy i darczyńców!

 

Kładka im. WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski

 

Rzeszów, miasto z pasją, zasłużenie zyskał kolejny element podkreślający jego aktywny udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej energicznej społeczności i obiecujemy, że nie przestaniemy dawać z siebie wszystkiego, aby wspierać te osoby, które tego najbardziej potrzebują.

 

 

Razem tworzymy coś naprawdę wyjątkowego. Dziękujemy!

 

Poznaj wszystkie miejsca im. WOŚP!

 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-23 09:30:00

Jak moja firma może włączyć się w Finał?

To już ostatnia prosta! Jeśli prowadzisz firmę i chcesz się włączyć w 32. Finał, wciąż masz kilka możliwości!

2024-01-23 18:03:48

Pokojowy Patrol czeka na Ciebie!

Dołącz do Pokojowego Patrolu i działaj z nami na 30. Pol’and’Rock Festival! Pierwsze w tym roku szkolenie odbędzie się już w dniach 16-18 lutego!

2024-01-20 15:21:00

Tak buduje się 32. Finał!

Już tylko 8 dni do Finału! Będziecie z nami na błoniach PGE Narodowego? Sprawdźcie, jak teraz wygląda nowa lokalizacja Finału WOŚP w Warszawie!

2024-01-21 09:00:00

Trwają procesy akredytacji na 32. Finał WOŚP!

Zapraszamy do uczestnictwa w procesach akredytacyjnych na wydarzenia organizowane w ramach 32. Finału WOŚP w Warszawie - studio główne i koncert na błoniach PGE Narodowego.