Zebraliśmy
224 376 706 
Finały

Wejherowo - Harcerki pomagają w Sztabie WCK Wejherowo

2017-01-05 21:37:42

Nasz sztab odwiedziły dzielne harcerki z 44 Wejherowska Drużyna Harcerek „Ventus” ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, które pomagały nam złożyć puszki, obkleić je banderolami i wycinać serduszka. Druhny będą nam także pomagać w trakcie samego finału zabezpieczając część trasy biegu "Policz się z cukrzycą i ucz pierwszej pomocy". Jest moc! Jest służba!  

Po wielu latach harcerze powracają do współpracy z naszym sztabem i nawiązują do wspaniałej historii swoich poprzedników, ponieważ pierwsze finały w naszym mieście organizowały właśnie osoby wywodzące się z różnych organizacji harcerskich.

Cieszymy się, że w działania sztabu włączają się nowe środowiska, które pomagają nie tylko jako kwestujący wolontariusze, ale też w inny sposób.  

Zaangażowanie Stowarzyszenia Małe Trójmiasto Biega pozwoliło nam już drugi raz zorganizować bieg "Policz się z cukrzycą i ucz pierwszej pomocy". Tym razem w ciekawszej lokalizacji. Efektem tego jest większa niż w ubiegłym roku liczba zarejestrowanych biegaczy. Pomaga nam również administrator terenu, który zaoferował odśnieżenie trasy biegu.

(Sztab WCK Wejherowo)

Harcerki pomagają w Sztabie w Wejherowie

POKAŻ PODOBNE
2022-05-17 15:37:37

Otworzyliśmy dwa kolejne ronda imienia WOŚP!

Na naszej mapie miejsc imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już prawie 50 takich obiektów. Dzisiaj dołączyły do niej 2 ronda zlokalizowane w województwie dolnośląskim - w Dzierżoniowie i we Wrocławiu!

2022-05-23 12:25:00

Most zwodzony w Dziwnowie nosi imię WOŚP

To już 50 obiekt imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W ubiegły czwartek odbyła się uroczystość nadania imienia mostowi zwodzonemu nad rzeką Dziwną w Dziwnowie.