Deklarowana kwota: 92 143 798 PLN
Podczas 27. Finału zebraliśmy:
175 938 717 PLN
Finały

Wejherowo - Harcerki pomagają w Sztabie WCK Wejherowo

2017-01-05 21:37:42

Nasz sztab odwiedziły dzielne harcerki z 44 Wejherowska Drużyna Harcerek „Ventus” ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, które pomagały nam złożyć puszki, obkleić je banderolami i wycinać serduszka. Druhny będą nam także pomagać w trakcie samego finału zabezpieczając część trasy biegu "Policz się z cukrzycą i ucz pierwszej pomocy". Jest moc! Jest służba!  

Po wielu latach harcerze powracają do współpracy z naszym sztabem i nawiązują do wspaniałej historii swoich poprzedników, ponieważ pierwsze finały w naszym mieście organizowały właśnie osoby wywodzące się z różnych organizacji harcerskich.

Cieszymy się, że w działania sztabu włączają się nowe środowiska, które pomagają nie tylko jako kwestujący wolontariusze, ale też w inny sposób.  

Zaangażowanie Stowarzyszenia Małe Trójmiasto Biega pozwoliło nam już drugi raz zorganizować bieg "Policz się z cukrzycą i ucz pierwszej pomocy". Tym razem w ciekawszej lokalizacji. Efektem tego jest większa niż w ubiegłym roku liczba zarejestrowanych biegaczy. Pomaga nam również administrator terenu, który zaoferował odśnieżenie trasy biegu.

(Sztab WCK Wejherowo)

Harcerki pomagają w Sztabie w Wejherowie

POKAŻ PODOBNE
Zobacz też