Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Finały

Wejherowo - Harcerki pomagają w Sztabie WCK Wejherowo

2017-01-05 21:37:42

Nasz sztab odwiedziły dzielne harcerki z 44 Wejherowska Drużyna Harcerek „Ventus” ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, które pomagały nam złożyć puszki, obkleić je banderolami i wycinać serduszka. Druhny będą nam także pomagać w trakcie samego finału zabezpieczając część trasy biegu "Policz się z cukrzycą i ucz pierwszej pomocy". Jest moc! Jest służba!  

Po wielu latach harcerze powracają do współpracy z naszym sztabem i nawiązują do wspaniałej historii swoich poprzedników, ponieważ pierwsze finały w naszym mieście organizowały właśnie osoby wywodzące się z różnych organizacji harcerskich.

Cieszymy się, że w działania sztabu włączają się nowe środowiska, które pomagają nie tylko jako kwestujący wolontariusze, ale też w inny sposób.  

Zaangażowanie Stowarzyszenia Małe Trójmiasto Biega pozwoliło nam już drugi raz zorganizować bieg "Policz się z cukrzycą i ucz pierwszej pomocy". Tym razem w ciekawszej lokalizacji. Efektem tego jest większa niż w ubiegłym roku liczba zarejestrowanych biegaczy. Pomaga nam również administrator terenu, który zaoferował odśnieżenie trasy biegu.

(Sztab WCK Wejherowo)

Harcerki pomagają w Sztabie w Wejherowie

POKAŻ PODOBNE
2021-01-19 19:00:00

Twoja Firma wspiera wolontariuszy 29. Finału WOŚP

Już wkrótce na ulice miast w całej Polsce i na świecie wyjdą wolontariusze z kolorowymi puszkami kwestarskimi by z maseczką na buzi, ale też z wielką radością i dobrą energią zbierać dla laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy najmłodszych. Zobacz, jak możesz im pomóc!

2021-03-16 14:56:49

Wyjątkowe ogłoszenia wyniku Finałów

Przed nami ogłoszenie wyniku 29. Finału WOŚP. Przypomnijmy więc sobie najbardziej wyjątkowe ogłoszenia, w czasie których wspólnie cieszyliśmy się z tego, że dzięki olbrzymiej hojności Polaków co roku możemy zmieniać oblicze polskiej medycyny dziecięcej.

2021-01-19 17:05:00

Wpłaty bezgotówkowe terminalem

Zagraj na 29. Finale bezpiecznie i bezdotykowo! W 239 miastach w Polsce i na świecie będziecie mogli spotkać wolontariuszy z terminalami. Ubrani w charakterystyczne, białe koszulki z napisem "Zbliż się do Orkiestry" będą kwestować z terminalami płatniczymi.

2021-02-05 09:05:00

Kwota deklarowana 29. Finału a kwota na koncie

Co roku na zakończenie każdego Finału podajemy kwotę deklarowaną - tegoroczną kwotę deklarowaną 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już znamy. Co to oznacza? Czym się różni od kwoty na koncie?

Zobacz też