Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Wejherowo - Harcerki pomagają w Sztabie WCK Wejherowo

2017-01-05 22:37:42

Nasz sztab odwiedziły dzielne harcerki z 44 Wejherowska Drużyna Harcerek „Ventus” ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, które pomagały nam złożyć puszki, obkleić je banderolami i wycinać serduszka. Druhny będą nam także pomagać w trakcie samego finału zabezpieczając część trasy biegu "Policz się z cukrzycą i ucz pierwszej pomocy". Jest moc! Jest służba!  

Po wielu latach harcerze powracają do współpracy z naszym sztabem i nawiązują do wspaniałej historii swoich poprzedników, ponieważ pierwsze finały w naszym mieście organizowały właśnie osoby wywodzące się z różnych organizacji harcerskich.

Cieszymy się, że w działania sztabu włączają się nowe środowiska, które pomagają nie tylko jako kwestujący wolontariusze, ale też w inny sposób.  

Zaangażowanie Stowarzyszenia Małe Trójmiasto Biega pozwoliło nam już drugi raz zorganizować bieg "Policz się z cukrzycą i ucz pierwszej pomocy". Tym razem w ciekawszej lokalizacji. Efektem tego jest większa niż w ubiegłym roku liczba zarejestrowanych biegaczy. Pomaga nam również administrator terenu, który zaoferował odśnieżenie trasy biegu.

(Sztab WCK Wejherowo)

Harcerki pomagają w Sztabie w Wejherowie

POKAŻ PODOBNE
2024-05-06 09:55:00

Tak grały Sztaby 32. Finału!

Pod koniec marca poznaliśmy wynik 32. Finału WOŚP i dowiedzieliśmy się, jak zagrały Sztaby w Polsce i na całym świecie. Z całego serca dziękujemy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w lokalne ośrodki!

2024-07-03 16:50:00

WOŚP na Śląsku!

Jurek Owsiak i załoga Fundacji WOŚP odwiedzili dzisiaj Śląsk, gdzie odbyły się uroczyste otwarcia miejsc upamiętniających działalność Fundacji. W Tychach i Chorzowie otwarto ronda im. WOŚP, a w Ustroniu turyści mogą podziwiać pierwszy na świecie szlak turystyczny o tej samej nazwie, a także wyjątkowy mural.

2024-05-28 13:02:43

6. Zlot Sztabów Zagranicznych za nami!

W dniach 23-26 maja, w słonecznej Hiszpanii, w miejscowości Lloret de Mar, odbył się 6. Zlot Sztabów Zagranicznych. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło prawie 100 przedstawicieli 34 Sztabów z 13 krajów! Łączy ich jedno – ogromne serce i zaangażowanie w organizację Finałów WOŚP poza granicami Polski!