Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Wesprzyj 32. Finał WOŚP „przy okazji”

2024-01-19 18:58:20

 

32. Finał WOŚP zagra już za kilka dni – tego wyjątkowego dnia będzie można spotkać wolontariuszy i wolontariuszy w wielu miejscach w Polsce i na całym świecie. Jeśli chcecie, możecie wspierać cel 32. Finału WOŚP już teraz, nawet podczas codziennych zajęć, takich jak zakupy. Zaskoczeni? Sami zobaczcie!

 

32. Finał WOŚP można wspierać na wiele sposobów, fot. Łukasz Widziszowski

 

Puszki Stacjonarne

Puszki Stacjonarne to tekturowe puszki kwestarskie, takie same, kolorowe i wyjątkowe, jak te wolontariuszy. Każda Puszka Stacjonarna przypisana jest do konkretnego Opiekuna i lokalu – np. sklepu, zakładu fryzjerskiego, biblioteki czy barbera. Zbiórka publiczna do Puszek Stacjonarnych może odbywać się w dniach 10 grudnia 2023 roku – 28 stycznia 2024 roku. To dlatego już teraz możesz zobaczyć w sklepach i innych lokalach kolorowe finałowe puszki. 

Mamy zarejestrowanych blisko 15 tysięcy Puszek Stacjonarnych, które możecie spotkać w lokalach w całej Polsce i na świecie – wszędzie tam, gdzie grają Sztaby 32. Finału WOŚP.

 

Sztaby Skarbon Stacjonarnych 

Sztaby Skarbon Stacjonarnych to takie Sztaby Finału WOŚP, które nie rejestrują wolontariuszy, a Skarbony Stacjonarne, czyli kolorowe, tekturowe skarbonki WOŚP, ustawione w placówkach Sztabu – może to być np. sieć sklepów, restauracji lub banków. Zbiórka do Skarbon Stacjonarnych również może odbywać się między 10 grudnia 2023 roku a 28 stycznia 2024 roku. 

Na 32. Finał WOŚP mamy zgłoszonych aż ponad 17 tysięcy placówek Sztabów Skarbon Stacjonarnych. 

Sieci, w których jesteśmy, to między innymi: Kemon, Grycan, Mennica Polska, Żabka, Lewiatan, New Vision Optica, Thai Wok, Lidl, Neonet, SMYK czy ALDI. 

 

Puszki 32. Finału WOŚP, fot. Łukasz Widziszowski

 

Biedronka, czyli jeden ze sponsorów głównych 32. Finału WOŚP, również ma swój Sztab Skarbon Stacjonarnych i zbiera pieniądze na cel naszej tegorocznej zbiórki w ponad 3 500 placówek w całej Polsce! W sieci Biedronka możecie również wesprzeć cel 32. Finału WOŚP w terminalu płatniczym płacąc za zakupy, a także znajdziecie tam wyjątkowe gadżety w kolorowe finałowe wzory i czapkę, która pomaga – za jedyne 14,99 zł! 

 

Finałowe czapki dostępnie w sieci Biedronka, fot. Łukasz Widziszowski

 

Jakie produkty grają razem z nami?

Z okazji naszej finałowej zbiórki sponsorzy 32. Finału WOŚP przygotowali specjalne produkty w przepięknych finałowych opakowaniach – spotkaliście je już w sklepach?

 

Lovela – limitowana butelka Lovela Baby z etykietą zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka

 

Lovela – limitowana butelka Lovela Baby z etykietą zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka, fot. Łukasz Widziszowski

 

Lipton – prawie 7 milionów wośpowych opakowań herbaty z projektem Jurka Owsiaka

 

Lovela – limitowana butelka Lovela Baby z etykietą zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka, fot. Łukasz Widziszowski

 

Crunchips – wyjątkowa edycja limitowana dwóch smaków chipsów: Bekon i Asian Style w opakowaniach zaprojektowanych przez Jurka Owsiaka

 

Crunchips – wyjątkowa edycja limitowana dwóch smaków chipsów: Bekon i Asian Style w opakowaniach zaprojektowanych przez Jurka Owsiaka, fot. Łukasz Widziszowski

POKAŻ PODOBNE
2024-05-16 13:45:03

Szkolenia RUR w woj. wielkopolskim!

W dniach 15 i 16 maja nasza ekipa instruktorów przeprowadziła kolejne intensywne szkolenia w ramach Programu "Ratujemy i Uczymy Ratować" - tym razem w województwie wielkopolskim!

2024-05-24 16:45:00

Szkoliliśmy na Pomorzu!

23 i 24 maja instruktorzy Programu "Ratujemy i Uczymy Ratować" gościli w województwie pomorskim, gdzie przeprowadzili kolejne intensywne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla nauczycieli klas I-III!

2024-05-08 15:41:06

Szkolenia RUR w woj. śląskim!

W dniach 7 i 8 maja przeprowadziliśmy kolejne szkolenia RUR, tym razem dla nauczycieli w województwie śląskim. W zajęciach w Bielsku-Białej oraz Częstochowie uczestniczyło łącznie 76 nauczycieli z 40 szkół podstawowych!

2024-05-14 09:35:00

Na koniec świata i jeszcze dalej!

Centrum Badań Kosmicznych PAN w ramach aukcji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiło rzecz niezwykłą – możliwość wysłania swojego nazwiska w kosmos! Chodzi o grawerunek na obudowie fotometru, który stanowić będzie element sondy kosmicznej, biorącej udział w misji 1,5 miliona km od Ziemi.