Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Finały

Wieści ze sztabów #10

2021-01-20 19:00:00

 

To już ostatnia prosta Sztabów w organizacji wydarzeń przed 29. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku wyjątkowo rozbrzmi 31 stycznia. Do Wielkiego Finału pozostało zaledwie kilkanaście dni. Od ponad dwóch miesięcy pisaliśmy dla Was cotygodniowe inspiracje, które pojawiły się na naszej stronie w cyklu artykułów pt. "Wieści ze Sztabów", zainspirować Sztaby do działania, a także, by pokazać Wam jak 29. Finał zagra lokalnie w Waszych miejscowościach. Dziś pokazujemy kolejne "smaczki". Pamiętajcie, że wszystkie sztabowe wydarzenia #wosp2021 znajdziecie na naszej stronie. 

 

Zobacz wydarzenia w swojej okolicy

 

 

 ◉ Posadź się na sali w Pszczynie

Sztab WOŚP w Pszczynie zaprasza na salę Pszczyńskiego Domu Kultury. Stwórz swoją kartonową podobiznę, koniecznie z materiałów pochodzących z recykling i dostarcz do Sztabu, a zasiądziesz na miejscach przeznaczonych dla publiczności sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury podczas 29. Finału! Im bardziej pomysłowy i zabawny będzie Twój „awatar” tym lepiej. Najbardziej oryginalne postaci zostaną nagrodzone drobnymi upominkami.  
 

 

 

 ◉ Magia dzieje się w Krakowie

Moc magiczna i moc pomagania idą ze sobą w parze! Dziórawy Kocioł oraz Ministerstwo Tajemnic, które stanowią ważne miejsca na mapie Krainy Quatronum zapraszają do wspólnej zabawy ze Sztabem WOŚP w Krakowie na rzecz 29. Finału WOŚP. Organizatorzy zapewniają moc magicznych atrakcji dla najmłodszych. W planach także gra miejska!

 

 

 

 ◉ Den Haag z własnym teledyskiem

Przed Wami efekt pracy wolontariuszy i sympatyków Sztabu WOŚP Den Haag. Utwór promujący 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ukazująe zupełnie inne, nieszablonowe oblicze rapu, zachęcając do wspólnego grania dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Artyści mieli na celu ukazanie tego, że można pomagać bez względu na profesję czy zainteresowania, jeśli tylko w sercu drzemie chęć dzielenia się dobrem.
 

 

 

 ◉ Rowerem przez Polskę dla WOŚP

Paweł nie ma sztabu, ale to z pewnością jego inicjatywa jest warta zauważenia. Dlatego dziś, przestawiamy Wam Pawła, który 1 stycznia postanowił wyruszyć w rowerową podróż przez Polskę, by w ten niecodzienny sposób zagrać dla WOŚP na rzecz 29. Finału. Mógłby być teraz gdzieś w Indiach lub na Bliskim Wschodzie. Pomimo trudnej sytuacji na świecie, nie przestał realizować podróżniczych marzeń. 1 stycznia 2021 wyruszył w podróż. Tym razem rowerową. Zamierza okrążyć Polskę wzdłuż granic. Przemierzy ponad 3 500 km. W tym czasie postanowił również pomagać, jako wolontariusz WOŚP kwestuje i będzie kwestował w trakcie całej wyprawy do swojej eSkarbonki. Pawłowi kibicować można, śledząc wyprawę na jego Facebooku.

 

fot. Paweł Małaszko Zimowa Wyprawa Rowerowa Dookoła Polski

 

 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-01-03 16:25:37

Więcej ruchu w nowym roku? Zapisz się na Bieg!

Nadszedł nowy rok a wraz z nim czas podsumowań, zmian i postanowień - to idealny moment, by zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Jednym punktów wartych dopisania do listy jest aktywność fizyczna, do której gorąco zachęcamy i mamy dla Was propozycję.

2023-01-09 21:10:00

Nowa gwiazda 31. Finału WOŚP - Transgresja!

Energetyczne dźwięki i psychodeliczna oprawa wizualna - Transgresja zadziwi publiczność podczas 31. Finału WOŚP w Warszawie!

2023-01-19 14:00:00

W jeden dzień dookoła świata! WOŚP bez granic

Warszawa, Polska, świat! Ekspansja entuzjazmu, który rozlał się w 1993 r. w naszym kraju, przebiegała w błyskawicznym tempie. Sztaby WOŚP pozdrawiają z najdalszych zakątków ziemi!

2023-01-09 20:40:00

Mrozu nową gwiazdą 31. Finału WOŚP

Warszawski koncert 31. Finału WOŚP zalśni jak miliony monet. Mrozu dołącza do line-upu koncertu na Placu Bankowym!