Do 29. Finału WOŚP pozostało
48 dni
Finały

Wieści ze sztabów #4

2020-11-18 10:05:00

 

Ponad 1200 Sztabów przeszło pozytywnie już proces rejestracji w naszej bazie i w drugą niedzielę stycznia zagra razem z nami na 29. Finale WOŚP dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Czas rejestracji Sztabów dobiegł już końca, ostatnie z ich czekają jeszcze na ostatnią weryfikację i zgodę, tymczasem w większości Sztabów wystartował już proces rejestracji wolontariuszy i widać proces przygotowań do Wielkiego Finału. Dziś zaglądamy sprawdzić co u Sztabów, by inspirować i dzielić się z Wami pomysłami od Was i dla Was. 

 

 

◉ Wągrowiec robi LIVE na Facebooku

Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności i ilości pojawiających się pytań, dotyczących zapisów wolontariuszy,  Sztab WOŚP w Wągrowcu zdecydował zrobić LIVE na swojej stronie Sztabu na Facebooku. Spotkanie na żywo, w którym padną wszystkie odpowiedzi, zaplanowane jest na piątek 20 listopada 2020 roku o godz. 18:00. Wszystkie pytania można zadawać już dziś, wrzucając swój komentarz pod postem.

 

 

 

◉ Tauton przedstawia swoich wolontariuszy

Sztab w Tauton postanowił przedstawić na swoich stronach ekipę wolontariuszy, którzy Tworzą dla Was Finał w ich miejscowości. Co tydzień w środę przedstawiają  sylwetkę jednego wolontariusza. To świetny pomysł przedstawić się lokalnej społeczności, opowiedzieć o swojej motywacji do wspólnego grania, historii jak to się zaczęło, czy przedstawienie zakresu zadań, by każdy, kto Szuka kontaktu do Waszego sztabu, wiedział do kogo z ekipy się zgłosić w konkretnym temacie. 

 

 

 

 ◉ Ostrów Wielkopolski oddaje krew

Sztab WOŚP w Ostrowie Wielkopolskim promuje zbiórkę krwi, która odbędzie się 10 stycznia 2021 roku. Jeśli macie zamiar oddać krew tej zimy, zróbcie to razem z WOŚP! To niesamowita możliwość, by połączyć dwie świetne inicjatywy! Punk pobrań, który będzie czynny w dniu 29. Finału WOŚP znajduje się w Ostrowskim Szpitalu, w Terenowym Oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa od godz. 8:00 do 12:00. Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku

 

 Wolontariusz 28. Finału WOŚP, fot. Sztab WOŚP Ostrów Wielkopolski

 

 

 ◉ W Nowym Jorku audycja z Jurkiem Owsiakiem

Od ponad 5 lat możecie słuchać audycji z Jurkiem Owsiakiem, które odbywają się w okolicach Święta Niepodległości, prowadzący ostrzegał przed "Rumianymi chłopcami" jak z Szewców Witkacego... 

 

 

 

 ◉ Hamburg po konferencji sztabów

Sztab WOŚP w Hamburgu po rejestracji Sztabu, swoje przygotowania rozpoczął od wspólnej konferencji wszystkich Sztabów, które w ramach 29. Finału będą kwestować na terenie Niemiec na rzecz WOŚP. Jakie będę efekty tego spotkania? hm... tego dowiemy się zapewne dopiero 10 stycznia podczas #wosp2021. 

 

 

 

 ◉ Dublin z hasłem "Polska jest Kobietą"

Kilka dni temu z okazji urodzin Noblistki Marie Skłodowskiej-Curie Sztab WOŚP Dublin pokazał rysunek, który pojawi się w pewnym gadżecie szykowanym na zbliżający się Finał. W Dniu Niepodległości Sztab z dumą ogłosił, że tym gadżetem będzie Kalendarz na rok 2021 zatytułowany "Polska jest Kobietą". Jak sama nazwa wskazuje, w kalendarzu przedstawione zostaną sylwetki 12 wybitnych polskich kobiet, a wszystkie będą narysowane przez 5 utalentowanych artystów. 
Kto się znajdzie w tym kalendarzu, zapytacie? Pięć kobiet już możecie zobaczyć na okładce.
 
 
 
 
 
 
 

Podziel się tym, co dzieje się w Twoim sztabie 
Bazie Szefa Sztabów
w zakładce promocja sztabu.

 
 
 
POKAŻ PODOBNE
2020-10-07 09:00:00

Sprzęt od WOŚP za 16 mln PLN dla CZD

Kilkanaście godzin trwał 54. Konkurs Ofert, w ramach którego Fundacja WOŚP dokonała zakupu aparatu do badań PET-CT, pozwalającego na precyzyjne lokalizowanie ognisk chorób nowotworowych u dzieci. Sprzęt o wartości blisko 16 mln PLN działać będzie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

2020-10-02 10:00:00

100 dni do 29. Finału WOŚP

Już tylko 100 dni pozostało do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Machina przygotowań w Fundacji ruszyła. Sprawdźcie, co już wiemy.

2020-10-05 11:30:00

Zarejestruj Sztab 29. Finału w swoim mieście

Ruszyła rejestracja sztabów 29. Finału WOŚP! Chcesz zorganizować zbiórkę w swojej miejscowości? Pamiętaj, że istnieje kilka form rejestracji zbiórki. Nim rozpoczniesz rejestrację swojej zbiórki, przeczytaj ten tekst i dowiedz się, którą formę rejestracji sztabu powinieneś wybrać. Pamiętaj, aby przed rejestracją zapoznać się z odpowiednim regulaminem zbiórki.

2020-10-02 16:00:00

Dziękujemy za Wasze wsparcie 1% dla WOŚP

17 234 732,28 PLN to kwota, jaką Polacy przekazali Fundacji WOŚP w ramach 1%. Środki przekazane Orkiestrze zasilą działania statutowe Fundacji, które mają na celu podwyższenie jakości leczenia i opieki nad pacjentami oddziałów dziecięcych polskich szpitali.

Zobacz też