Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już:
154 606 764 PLN
Finały

Wpadnijcie do studia na 31. Finał WOŚP

2023-01-29 18:00:00

W specjalnie wybudowanym studiu na Placu Defilad trwa 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z kolei na Placu Bankowym grają koncerty. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na Was w centrum Warszawy! Przyjdźcie do nas i bawcie się razem z nami. 

W naszym studiu telewizyjnym przy Pałacu Kultury i Nauki czeka na Was mnóstwo atrakcji. Gorąco jest także na koncertach na Placu Bankowym. Gramy dzisiaj aż do późnego wieczora!

W studiu telewizyjnym na Placu Defilad trwa 31. Finał WOŚP, fot. Dominik Malik

Diabelski młyn, strefa relaksu i wiele innych

Przed wejściem do namiotu, w którym jest nasze studio telewizyjne, stoi wielki diabelski młyn od Play. Podczas przejażdżki możecie zobaczyć z góry, jak wygląda nasze finałowe miasteczko. Pamiętajcie, żeby ubrać się ciepło! 

Każdy może przejechać się diabelskim młynem, fot. Paweł Krupka

Na Placu Defilad znajdziecie strefę mBanku, w której możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem. 

Swoją strefę w studiu telewizyjnym ma także Allegro. Na ich aukcjach znajdziecie m.in: prezenty od artystów, sportowców, a także aktywności z gwiazdami. Jeśli chcecie zobaczyć niektóre fanty na żywo, to odwiedźcie strefę Allegro w naszym studiu.

Dla wszystkich wolontariuszy i darczyńców Lavazza przygotowała gorącą kawę. Jest też pyszna herbata od Liptona oraz soki pomidorowe od Dawtony. 

To nie wszystko, co dla Was mamy. W studiu telewizyjnym na Placu Defilad jest jeszcze więcej atrakcji. Przygotowaliśmy dla Was m.in:

 • Stanowisko fryzjerskie, na którym, za dowolną kwotę, możecie skorzystać z usług fryzjera – od modelowania, aż po cięcie.
 • pączki od firmy A. Blikle.
 • Strefę relaksu w… toalecie.
 • Strefę karykatur, w której rysownik stworzy dla Was wyjątkowy portret. 

Martyna Wojciechowska była jednym z gości strefy Allegro, fot. Paweł Krupka.

Gwiazdy na Placu Bankowym w Warszawie

Na Placu Bankowym w Warszawie trwają koncerty z okazji 31. Finału WOŚP. Na scenie wystąpili już: Żurkowski, Hańba!, Gutek, Kirszenbaum, Kashell, Dagadana, Pull The Wire, Transgresja oraz Spięty. 

Na Placu Bankowym wystąpił m.in: Gutek, fot. Stanisław Wadas.

Koncerty na Placu Bankowym będą trwały do późnego wieczora. Zobaczcie rozpiskę i chodźcie posłuchać dobrej muzyki! Zapewniamy, że jest tam niesamowicie gorąca atmosfera! 

Rozkład jazdy:

 • 18:25 WaluśKraksaKryzys,
 • 19:00 Blenders, 
 • 19:35 – Sztywny Pal Azji,
 • 20:00 Światełko do Nieba
 • 20:10 Mrozu, 
 • 20:40 Dirty Shirt,
 • 21:10 Dziwna Wiosna, 
 • 21:40 Lemon. 

A oprócz koncertów na Placu Bankowym znajdziecie też strefę mBanku, w której możecie zrobić sobie zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem.

Chcecie przyjść na 31. Finał? Zapraszamy! 

Macie dosyć siedzenia w domu? Chodźcie do nas! Zapraszamy Was do studia telewizyjnego na Placu Defilad lub na Plac Bankowy. 

Wstęp do studia oraz na koncerty jest bezpłatny, a każdego z Was ugościmy gorącą kawa oraz ciepłą herbatą. Wszyscy są mile widziani! 

POKAŻ PODOBNE
2023-01-11 15:39:54

Najciekawsze aukcje muzyczne

W związku ze zbliżającym się 31. Finałem postanowiliśmy sprawdzić najciekawsze muzyczne perełki, które możecie wylicytować podczas aukcji WOŚP na Allegro.

2023-01-13 13:38:07

Amsterdam - Oświetlenie schodowe na licytację

Na licytacji finałowej w restauracji "U Górala" będziemy licytować oświetlenie schodowe wraz z montażem

2023-01-13 14:05:52

Amsterdam - Finał w Bibliotece Polskiej w Amsteredamie

W niedzielę 29 stycznia zapraszamy Was na Finał do Biblioteki Polskiej w Amsterdamie.

2023-01-04 17:30:00

Wydarzenia Sztabów 31. Finału WOŚP!

Każdego roku Sztaby grające z WOŚP na całym świecie tworzą rozmaite wydarzenia pełne atrakcji i dobrej energii! Dziękujemy, że gracie z nami!