Podczas 32. Finału WOŚP zebraliśmy:
281879118,07 PLN
Finały

Wpadnijcie do studia na 31. Finał WOŚP

2023-01-29 19:00:00

W specjalnie wybudowanym studiu na Placu Defilad trwa 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z kolei na Placu Bankowym grają koncerty. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na Was w centrum Warszawy! Przyjdźcie do nas i bawcie się razem z nami. 

W naszym studiu telewizyjnym przy Pałacu Kultury i Nauki czeka na Was mnóstwo atrakcji. Gorąco jest także na koncertach na Placu Bankowym. Gramy dzisiaj aż do późnego wieczora!

W studiu telewizyjnym na Placu Defilad trwa 31. Finał WOŚP, fot. Dominik Malik

Diabelski młyn, strefa relaksu i wiele innych

Przed wejściem do namiotu, w którym jest nasze studio telewizyjne, stoi wielki diabelski młyn od Play. Podczas przejażdżki możecie zobaczyć z góry, jak wygląda nasze finałowe miasteczko. Pamiętajcie, żeby ubrać się ciepło! 

Każdy może przejechać się diabelskim młynem, fot. Paweł Krupka

Na Placu Defilad znajdziecie strefę mBanku, w której możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem. 

Swoją strefę w studiu telewizyjnym ma także Allegro. Na ich aukcjach znajdziecie m.in: prezenty od artystów, sportowców, a także aktywności z gwiazdami. Jeśli chcecie zobaczyć niektóre fanty na żywo, to odwiedźcie strefę Allegro w naszym studiu.

Dla wszystkich wolontariuszy i darczyńców Lavazza przygotowała gorącą kawę. Jest też pyszna herbata od Liptona oraz soki pomidorowe od Dawtony. 

To nie wszystko, co dla Was mamy. W studiu telewizyjnym na Placu Defilad jest jeszcze więcej atrakcji. Przygotowaliśmy dla Was m.in:

 • Stanowisko fryzjerskie, na którym, za dowolną kwotę, możecie skorzystać z usług fryzjera – od modelowania, aż po cięcie.
 • pączki od firmy A. Blikle.
 • Strefę relaksu w… toalecie.
 • Strefę karykatur, w której rysownik stworzy dla Was wyjątkowy portret. 

Martyna Wojciechowska była jednym z gości strefy Allegro, fot. Paweł Krupka.

Gwiazdy na Placu Bankowym w Warszawie

Na Placu Bankowym w Warszawie trwają koncerty z okazji 31. Finału WOŚP. Na scenie wystąpili już: Żurkowski, Hańba!, Gutek, Kirszenbaum, Kashell, Dagadana, Pull The Wire, Transgresja oraz Spięty. 

Na Placu Bankowym wystąpił m.in: Gutek, fot. Stanisław Wadas.

Koncerty na Placu Bankowym będą trwały do późnego wieczora. Zobaczcie rozpiskę i chodźcie posłuchać dobrej muzyki! Zapewniamy, że jest tam niesamowicie gorąca atmosfera! 

Rozkład jazdy:

 • 18:25 WaluśKraksaKryzys,
 • 19:00 Blenders, 
 • 19:35 – Sztywny Pal Azji,
 • 20:00 Światełko do Nieba
 • 20:10 Mrozu, 
 • 20:40 Dirty Shirt,
 • 21:10 Dziwna Wiosna, 
 • 21:40 Lemon. 

A oprócz koncertów na Placu Bankowym znajdziecie też strefę mBanku, w której możecie zrobić sobie zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem.

Chcecie przyjść na 31. Finał? Zapraszamy! 

Macie dosyć siedzenia w domu? Chodźcie do nas! Zapraszamy Was do studia telewizyjnego na Placu Defilad lub na Plac Bankowy. 

Wstęp do studia oraz na koncerty jest bezpłatny, a każdego z Was ugościmy gorącą kawa oraz ciepłą herbatą. Wszyscy są mile widziani! 

POKAŻ PODOBNE
2024-03-19 14:09:41

Przeszkoliliśmy nauczycieli w Wołominie!

Przeszkoliliśmy wczoraj ponad 30 nauczycielek i nauczycieli z 15 szkół podstawowych z powiatu wołomińskiego w ramach naszego Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować"!

2024-02-28 13:07:00

Minął miesiąc od 32. Finału WOŚP!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrał dokładnie miesiąc temu – 28 stycznia 2024 roku. Chociaż emocje już opadły, to nadal jesteśmy niesamowicie wdzięczni za ten przepiękny dzień i z niecierpliwością czekamy na moment ogłoszenia ostatecznego wyniku!

2024-03-27 12:50:00

Znamy ostateczny wynik 32. Finału!

Podczas dzisiejszego podsumowania Letniej Zadymy w Środku Zimy, Jurek Owsiak ogłosił ostateczną kwotę 32. Finału WOŚP. Na finałowe konto wpłynęło aż 281 879 118,07 PLN! Dziękujemy!

2024-03-21 12:18:05

Złóż ofertę na operatora gastronomii

Złoty Melon sp. z o.o. – Producent wykonawczy Pol’and’Rock Festival, zaprasza do składania ofert na oficjalnych operatorów gastronomii Pol’and’Rock Festival w latach 2024-2025.