Do 32. Finału WOŚP pozostało
49 dni
Finały

Wpadnijcie do studia na 31. Finał WOŚP

2023-01-29 19:00:00

W specjalnie wybudowanym studiu na Placu Defilad trwa 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z kolei na Placu Bankowym grają koncerty. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na Was w centrum Warszawy! Przyjdźcie do nas i bawcie się razem z nami. 

W naszym studiu telewizyjnym przy Pałacu Kultury i Nauki czeka na Was mnóstwo atrakcji. Gorąco jest także na koncertach na Placu Bankowym. Gramy dzisiaj aż do późnego wieczora!

W studiu telewizyjnym na Placu Defilad trwa 31. Finał WOŚP, fot. Dominik Malik

Diabelski młyn, strefa relaksu i wiele innych

Przed wejściem do namiotu, w którym jest nasze studio telewizyjne, stoi wielki diabelski młyn od Play. Podczas przejażdżki możecie zobaczyć z góry, jak wygląda nasze finałowe miasteczko. Pamiętajcie, żeby ubrać się ciepło! 

Każdy może przejechać się diabelskim młynem, fot. Paweł Krupka

Na Placu Defilad znajdziecie strefę mBanku, w której możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem. 

Swoją strefę w studiu telewizyjnym ma także Allegro. Na ich aukcjach znajdziecie m.in: prezenty od artystów, sportowców, a także aktywności z gwiazdami. Jeśli chcecie zobaczyć niektóre fanty na żywo, to odwiedźcie strefę Allegro w naszym studiu.

Dla wszystkich wolontariuszy i darczyńców Lavazza przygotowała gorącą kawę. Jest też pyszna herbata od Liptona oraz soki pomidorowe od Dawtony. 

To nie wszystko, co dla Was mamy. W studiu telewizyjnym na Placu Defilad jest jeszcze więcej atrakcji. Przygotowaliśmy dla Was m.in:

 • Stanowisko fryzjerskie, na którym, za dowolną kwotę, możecie skorzystać z usług fryzjera – od modelowania, aż po cięcie.
 • pączki od firmy A. Blikle.
 • Strefę relaksu w… toalecie.
 • Strefę karykatur, w której rysownik stworzy dla Was wyjątkowy portret. 

Martyna Wojciechowska była jednym z gości strefy Allegro, fot. Paweł Krupka.

Gwiazdy na Placu Bankowym w Warszawie

Na Placu Bankowym w Warszawie trwają koncerty z okazji 31. Finału WOŚP. Na scenie wystąpili już: Żurkowski, Hańba!, Gutek, Kirszenbaum, Kashell, Dagadana, Pull The Wire, Transgresja oraz Spięty. 

Na Placu Bankowym wystąpił m.in: Gutek, fot. Stanisław Wadas.

Koncerty na Placu Bankowym będą trwały do późnego wieczora. Zobaczcie rozpiskę i chodźcie posłuchać dobrej muzyki! Zapewniamy, że jest tam niesamowicie gorąca atmosfera! 

Rozkład jazdy:

 • 18:25 WaluśKraksaKryzys,
 • 19:00 Blenders, 
 • 19:35 – Sztywny Pal Azji,
 • 20:00 Światełko do Nieba
 • 20:10 Mrozu, 
 • 20:40 Dirty Shirt,
 • 21:10 Dziwna Wiosna, 
 • 21:40 Lemon. 

A oprócz koncertów na Placu Bankowym znajdziecie też strefę mBanku, w której możecie zrobić sobie zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem.

Chcecie przyjść na 31. Finał? Zapraszamy! 

Macie dosyć siedzenia w domu? Chodźcie do nas! Zapraszamy Was do studia telewizyjnego na Placu Defilad lub na Plac Bankowy. 

Wstęp do studia oraz na koncerty jest bezpłatny, a każdego z Was ugościmy gorącą kawa oraz ciepłą herbatą. Wszyscy są mile widziani! 

POKAŻ PODOBNE
2023-09-18 18:17:15

Już 4 raz ścigaliśmy się dla wyższych wartości!

2 września już po raz czwarty wzięliśmy udział w Gonitwie Charytatywnej organizowanej przez Westminster Polska na Torze Służewiec. Westminster Charity Race to gonitwa, w której wygrywają wszyscy!

2023-10-02 19:00:00

Jak dbamy o zdrowie psychiczne najmłodszych?

Jurek Owsiak uczestniczył dzisiaj w konferencji „Zrozumieć, żeby pomóc”, podczas której mówił o współpracy z Uniwersytetem SWPS, Kliniką Terapii Poznawczo-Behawioralnej i RESQL, w ramach której sfinansowaliśmy aplikację przeciwdziałającą przemocy rówieśniczej dla 50 placówek.

2023-10-06 13:31:15

Wszystkiego najlepszego dla Jurka Owsiaka!

Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP oraz dyrygent najpiękniejszej orkiestry na świecie, urodził się 6 października 1953 roku. Dzisiaj obchodzi 70. urodziny! Cały nasz zespół Fundacji WOŚP składa Jurkowi najlepsze życzenia!

2023-09-21 14:15:07

WOŚP łączy serca – dosłownie!

WOŚP łączy serca – dosłownie! 16 września Gosia i Kazimierz zrealizowali swoje marzenie wylicytowane podczas 31. Finału WOŚP – wzięli ślub, którego udzielił im Wójt Tarnowa Podgórnego – Tadeusz Czajka.