W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
25 436 448 PLN
Finały

Wystawa o 25 latach WOŚP w Muzeum Łazienki Królewskie

2016-12-20 15:51:37

Kolejny raz zapraszamy Was do Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie w terminie 16 grudnia – 10 stycznia zobaczycie naszą wyjątkową wystawę "25 lat grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy". Na fotografiach w Galerii Plenerowej przy Al. Ujazdowskich w Warszawie zobaczycie tych, którzy przez lata z wielkim zaangażowaniem działali podczas kolejnych Finałów WOŚP, a także osoby, do których trafiła pomoc.

Wystawa, jak ją określił Jurek Owsiak, to sentymentalna podróż w czasie. - 25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa, i to z tak dużą skutecznością, jest zasługą wszystkich darczyńców, to efekt każdej złotówki wrzuconej do puszki - powiedział Jurek Owsiak. - Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków, także tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra na obczyźnie - dodał.

25. Finał WOŚP odbędzie się 15 stycznia 2017 r. W całej Polsce oraz kilkudziesięciu miejscach na świecie Orkiestra będzie zbierać pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci oraz seniorów. Tego dnia każdy, kto wesprze WOŚP, będzie mógł za darmo zwiedzać Łazienki Królewskie. Wystarczy, że przy wejściu do obiektu okaże czerwone serduszko Orkiestry.

Organizatorem wystawy "25 lat grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" jest Fundacja WOŚP przy współpracy z Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.

Więcej zdjęć z przygotowań do otwarcia wystawy znajdziecie tutaj

(amm)

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-04-06 10:38:03

Chcesz wywiesić u siebie baner Wygramy? Podpowiadamy, jak to zrobić!

Chcesz wywiesić u siebie baner Wygramy? Dziękujemy! Jeśli masz możliwość wydrukowania ich i posiadasz powierzchnię reklamową - daj nam znać!

2020-04-11 07:05:00

Nie zapominamy o świętach Wielkiej Nocy

Kochani, w tym szczególnym okresie życzymy sobie, Wam i wszystkim dookoła, abyśmy wraz z tym słońcem nabrali jeszcze większej ochoty do wspólnego bycia ze sobą w zgodzie.

2020-04-14 14:00:00

WOŚP uruchamia infolinię dla osób potrzebujących wsparcia

W ramach akcji „POMAGAMY”, udało się już pomóc w ponad 400 przypadkach. Od dziś jeszcze łatwiej można zwrócić się o wsparcie w ramach akcji. Ruszyła specjalna infolinia Fundacji WOŚP pod numerem 12 446 68 15.

2020-04-08 10:31:04

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.27

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Wyobraź sobie, że nagle gaśnie światło… Złap swoją laskę i zmień się w osobę niewidomą, włącz pozostałe cztery zmysły. Przed Tobą ABC interakcji z osobą niewidomą, mówiące przedmioty i labirynt!

Zobacz też