Deklarowana kwota 31. Finału: 154 606 764 PLN
Na koncie mamy już: 36 007 936 PLN
154 606 764 PLN
Finały

Złote Serduszka i Złote Karty

2022-01-05 17:11:30

 


 
Po I Finale mieliśmy dylemat, co z biżuterią, którą ludzie nam ofiarowali. Wszystkie precjoza,  
takie jak pierścionki, obrączki, kolczyki, sygnety (...) I, od słowa do słowa, wymyśliliśmy złote  
serduszko. 

Jurek Owsiak o początku Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców 


 
Rokrocznie z okazji kolejnych Finałów WOŚP Mennica Polska z precjozów zebranych podczas poprzedzającej edycji zbiórki przygotowuje 100 Złotych Serduszek, które stały się formą wsparcia, którą dosyć chętnie wybierają firmy. Dodatkowo od kilku lat firma PLAY wykonuje 100 Złotych Kart telefonicznych.  
 
Zarówno Serduszka jak i Karty stają się przedmiotem Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, której ostatni etap można śledzić podczas telewizyjnej transmisji Finału na żywo. Podczas 29. Finału, dzięki szczodrości firm na konto Finału za pierwsze dwa Serca trafiło ponad milion złotych!  

 

Ty też możesz zostać Najbardziej Hojnym Darczyńcą

 

Czy wiesz, że aby wziąć udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, wystarczy, że założysz swoje konto na platformie licytacja.wosp.org.pl i zaczniesz licytować! Spośród 100 Złotych Serc oraz 100 Złotych Kart możesz licytować dowolne numery już od 1 złotówki. Już dziś załóż swoje konto i weź udział w jednej z najbardziej prestiżowych zbiórek 30. Finału! 

 

 
Kto może licytować? 
 
Udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców otwarty jest dla każdego. Nie ma znaczenia czy jesteś osobą fizyczną, reprezentujesz firmę, czy osoba prawną (w tym przypadku reprezentacja powinna być zgodna z KRS lub prowadzona przez upoważnionego pełnomocnika) osoba licytująca w imieniu firmy lub osoby prawnej musi być przygotowana do ewentualnego wykazania, na prośbę operatora, że jest prawidłowo umocowana (czyli mieć możliwość przesłania  mailem lub faksem odpowiednich dokumentów). Każdy licytujący w czasie licytacji występuje pod wybranym przez siebie pseudonimem (którym może być nazwa firmy, marki, lub produktu) i jego dane nigdy nie zostaną nikomu udostępnione, chyba że on sam zdecyduje inaczej. 


 
Jak dołączyć do licytacji? 
 
1 grudnia 2021 dla licytujących udostępniliśmy specjalną platformę www.licytacja.wosp.org.pl, za pośrednictwem, której będzie można zgłaszać chęć uczestnictwa w licytacji i deklarować wysokość darowizn dla Orkiestry. Oprócz tego w dniu Finału 30 stycznia 2022 będzie można się zgłaszać również pod specjalny numer telefonu oraz wziąć udział w wideo rozmowie z konsultantem WOŚP, aby powalczyć o jak najwyższe numery Złotych Serduszek i Złotych Kart. Przez cały dzień na antenie telewizji oraz w Internecie będzie można obserwować przebieg licytacji, zmagania o zajęcie pierwszych miejsc oraz wysokości zgłaszanych darowizn.

 
 
Złote karty i serduszka a realna pomoc  
 
Przedmioty Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców, cieszą się każdego roku ogromnym zainteresowaniem. Z uwagi na wysokie kwoty licytacji zazwyczaj tę formę wsparcia wybierają głównie firmy, jednak udział w tak emocjonującym wydarzeniu jest otwarty dla osób fizycznych i prawnych. 

 

 

 

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców. fot. Damian Mękal

 

Kama

POKAŻ PODOBNE
2022-12-02 16:40:00

Ruszyliśmy z finałowymi aukcjami Allegro!

Allegro od 23 lat gra z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Jak co roku, dzięki Allegro można wspierać Finał WOŚP, licytując i wystawiając najróżniejsze przedmioty!

2022-11-16 11:45:00

Już ponad 1000 Sztabów gra z nami na 31. Finale WOŚP!

Co roku Wasza inicjatywa oraz chęć pomagania rozgrzewa nasze serca! Od rozpoczęcia rejestracji, swoją gotowość do 31. Finału WOŚP zgłosiło już 1078 Sztabów z Polski i całego świata! Dziękujemy, że jesteście z nami!

2022-11-25 12:20:00

Tak wyglądają skarbonki 31. Finału WOŚP!

Na nieco ponad 2 miesiące przed kolejnym Finałem, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Stora Enso zaprezentowały skarbonki, do których trafiać będą środki mające wesprzeć cel zbliżającej się akcji - walkę z sepsą. To już 25. Finał, na który specjalne tekturowe puszki kwestarskie produkuje Stora Enso. Tylko w tym roku wydrukowano 225 tys. puszek.

2022-11-28 20:25:00

Pull The Wire na 31. Finale WOŚP w Warszawie!

W swojej cotygodniowej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” Jurek Owsiak ogłosił pierwsze gwiazdy, które zagrają podczas warszawskiego 31. Finału WOŚP. Podczas koncertów na Placu Bankowym usłyszycie Pull The Wire!