Podczas 28. Finału zebraliśmy:
186 133 610 PLN
Fundacja
Uczymy ratować

Znów szkolimy nauczycieli

2019-12-10 10:34:02

 

W tym tygodniu odbywają się szkolenia w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Tym razem szkolimy w Sanoku w Regionalnym Centrum Rozwoju Edukacji. W 2 dni przeszkolimy 76 nauczycieli z 41 szkół, w tym 13 szkół dołączy do naszego programu.

 

Następne szkolenia odbędą się 28-29.01.2020r. w województwie podlaskim. Jesteś nauczycielem klas I-III szkoły podstawowej? Zgłoś swoją szkołę do programu, weź udział w szkoleniu i ucz pierwszej pomocy razem z Fundacją WOŚP.

 

 

Zgłoś się na szkolenie Ratujemy i Uczymy Ratować

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

 

W ramach programu Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapewnia wszystkie materiały dydaktyczne, niezbędne do przeprowadzenia lekcji z uczniami. Każda szkoła, przystępując do Programu, otrzymuje nieodpłatnie komplet materiałów potrzebnych do nauki:

  • fantomy do ćwiczeń,
  • telefony do nauki wzywania pomocy,
  • książki dla nauczycieli,
  • książki dla uczniów,
  • płyty DVD,
  • tablice edukacyjne.

 

Aby zgłosić szkołę do programu, wypełnij Formularz i wyślij na adres Fundacji WOŚP:

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
ul. Dominikańska 19 C
02-738 Warszawa.

 

 

Ważne informacje - Szkolenia dla nauczycieli

 

 

fot. Łukasz Widziszowski

 

Zastanawiasz się, dlaczego warto? Dzięki szkoleniu pedagogów propagujemy naukę pierwszej pomocy i wprowadzamy zajęcia do szkół. Na podstawie doświadczeń i historii dzieci, które udzieliły pierwszej pomocy swoim bliskim — o których słyszymy co jakiś czas w telewizji — mamy pewność, że ta nauka jest bardzo potrzebna. Poznaj historie dzieci, które zostały bohaterami i przekonaj się, że warto!

 

Nasze sukcesy

POKAŻ PODOBNE
2020-01-07 12:05:29

Jurek Owsiak do australijskiej Polonii

Jesteśmy z Wami i myślimy o Was! Podczas 28. Finału WOŚP będziemy chcieli bardzo, bardzo mocno Was uściskać od wszystkich, którzy razem z nami grają i zwrócić uwagę na Waszą sytuację. Fundacja to miliony Polaków nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

2020-01-04 10:00:00

Międzychód - Taksówką „Zmienników” ulicami

Taksówką „Zmienników” ulicami Międzychodu z Mieczysławem Hryniewiczem? To będzie jedna z nowych atrakcji Finału WOŚP 2020 w Międzychodzie.

2020-01-06 10:15:53

Darmowe oferty dla wolontariuszy

W zakładce "Posiłki i transport dla wolontariuszy" odnajdziesz informacje na temat oferowanych usług przez wspierające nas firmy.

2020-01-08 17:42:04

WOŚP rozlicza poprzednie Finały

Zgodnie z tradycją, każdy Finał WOŚP jest okazją do rozliczenia poprzednich zbiórek, czyli podsumowania zakupów i wydatków sfinansowanych dzięki zaangażowaniu w Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz też