Na rzecz 28. Finału zebraliśmy już:
222 157 PLN
Oferty i prezenty

specjalnie dla wolontariuszy

 

Mamy dla Was miłe informacje o akcjach przygotowanych przez Głównych Partnerów Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Plecaki od mBanku, smycze i ciepłe kominy od Play oraz eSkarbonka od Mastercard! To wszystko czeka na wszystkich wolontariuszy kwestujących podczas 27. Finału WOŚP.

 

Prezenty dla wolontariuszy 

 

 

mBank

Już wkrótce będziesz mógł odebrać ze swojego sztabu upominek od mBanku. W tym roku bank przygotował dla Was stylowy plecak. Podczas 27. Finału idealnie pomieści zapas orkiestrowych serduszek i kubek z ciepłą herbatą, a po Finale spakujesz do niego swoje codzienne, najpotrzebniejsze rzeczy.

 

 

 

Play

Specjalnie dla wszystkich kwestujących wolontariuszy Play przygotował wyjątkowe fioletowe smycze i przydatny ciepły komin.


Mastercard

Po raz kolejny, razem z Mastercard® uruchomiliśmy dla Was portal iWolontariusz – Bazę Wolontariuszy Finałów WOŚP. 

Nasza eSkarbonka jest zintegrowana z kontem Wolontariusza w Bazie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki temu każdy wolontariusz i każdy sztab dostał swoją indywidualną wirtualną puszkę. Udostępniając link do swojej skarbonki, kwestuje dokładnie tak samo, jak przy pomocy tradycyjnej puszki, tyle że dzieje się to w środowisku wirtualnym (mediach społecznościowych, stronach internetowych, blogach, itp.). Wszystkie zebrane datki, czy to do puszki tradycyjnej, czy wirtualnej, sumują się.

Mastercard docenia ciężką pracę wolontariuszy. Każdy wolontariusz, który założy swoją eSkarbonkę będzie mógł zaproponować Bezcenną Niespodziankę dla całego swojego sztabu WOŚP. Mastercard® wybierze najciekawszą propozycję i ją urzeczywistni. Zobaczcie opowieść Kamili, której Bezcenna Niespodzianka została zrealizowana dzięki 26. Finałowi WOŚP.

 

 
Aktualności
2019-12-05 13:00:00

28. Finał WOŚP na Allegro już gra!

28. Finał wystartował, a z nim aukcje Allegro dla WOŚP. Na stronie przygotowanej przez Allegro już czekają wyjątkowe licytacje: spotkania ze znanymi i lubianymi oraz unikatowe przedmioty przekazane dla Orkiestry.

Zobacz też