Deklarowana kwota: 115 362 894 PLN
Na koncie mamy już:
115 362 894 
Oferty i prezenty partnerów WOŚP

specjalnie dla wolontariuszy

 

Mamy dla Was miłe informacje o akcjach przygotowanych przez Głównych Partnerów Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Plecaki od mBanku, smycze i ciepłe kominy od Play oraz eSkarbonka od Mastercard! To wszystko czeka na wszystkich wolontariuszy kwestujących podczas 28. Finału WOŚP.

 

Prezenty i oferty dla wolontariuszy 

 

 

mBank

Już wkrótce będziesz mógł odebrać ze swojego sztabu upominek od mBanku. W tym roku bank przygotował dla Was stylowy plecak. Podczas 28. Finału idealnie pomieści zapas orkiestrowych serduszek i kubek z ciepłą herbatą, a po Finale spakujesz do niego swoje codzienne, najpotrzebniejsze rzeczy.

 

 

 

 

Play

Wpadnij do Strefy Play na Placu Bankowym w Warszawie podczas Wielkiego Finału WOŚP! Będziemy na Ciebie czekać z twórcami z #teamplay, gorącą herbatą, gadżetami i superatmosferą wspólnego pomagania! 

 

 

 


Mastercard

Nabierz wiatru w żagle z Mastercard® i zagraj dla WOŚP pełną parą!

 

Również w tym roku Mastercard® wspiera WOŚP i ułatwia Ci granie dzięki trzem narzędziom

  • iWolontariusz – pozwala w łatwy sposób zarejestrować się jako wolontariusz 28. finału i korzystać z eSkarbonki,
  • eSkarbonka – to Twoja oficjalna wirtualna puszka, aktywuj ją po zalogowaniu na swoje konto w bazie iWolontariusz i kwestuj dla WOŚP online,
  • eSztab – pomoże Ci stworzyć lokalną stronę internetową Twojego sztabu.

 

Skorzystaj z nich i do dzieła. Pomyślnych wiatrów!

 

 
Aktualności
2020-01-28 15:32:55

Co piąty sprzęt w szpitalach od WOŚP

Business Insider w artykule Jacka Frączyka podał niesamowite dane. Dziennikarz zadał pytanie Ministerstwu Zdrowia, ile budżetowych środków w roku 2019, a także w latach wcześniejszych, wydano na zakupy sprzętu medycznego. Okazuje się, że kwota przekazana przez WOŚP to 22% zakupów sprzętów dla szpitali.

Zobacz też