Do 32. Finału WOŚP pozostało
49 dni
Oferty i prezenty partnerów WOŚP

Prezenty i oferty dla wolontariuszy

Mamy dla Was miłe informacje o akcjach przygotowanych przez sponsorów głównych 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wszystko czekało na każdego wolontariusza kwestującego podczas 31. Finału WOŚP 29 stycznia 2023 roku. 

Zobacz, co przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy
Play

Play wspiera wolontariuszy WOŚP!

W tym roku Play porusza serca dla wszystkich i chce zadbać również o Was, woluntariuszy WOŚP. Dlatego przygotował dla Was prezenty: specjalnie zaprojektowane smycze i kominy.

Podczas Finałów rozdajecie najwięcej serduszek, jesteście serduszkowymi ekspertami. Dobrych serc nigdy nie jest za mało! Dlatego na stronie https://www.playdlawosp.pl/ możecie zaprojektować swoje osobiste, wirtualne serduszko i pokazać je innym. 

mBank

Odbierz wyjątkowy upominek od mBanku! Nie możesz się doczekać nadchodzącego Finału? My też!

Z tej okazji mamy dla Ciebie wyjątkowy i praktyczny upominek - plecak, który możesz odebrać w swoim Sztabie. Noś go nie tylko w ten jeden dzień, ale przez cały rok i pokaż, że wspierasz WOŚP razem z nami.

Na naszej stronie www.mbank.pl/wosp dowiesz się, co jeszcze przygotowaliśmy w tym roku. Załóż plecak i uśmiech na twarz, i do zobaczenia na Finale!


 

Mastercard

Załóż swoją eSkarbonkę od Mastercard lub wpłać datek do już istniejącej i wspieraj z nami kolejny Finał.  ​

Cieszymy się, że jesteś z nami i znów możemy pomagać w pełnym składzie! Na swoim profilu na portalu iWolontariusz znajdziesz zestaw grafik do pobrania i personalizacji eSkarbonki. Opracowaliśmy również poradnik, który pomoże Ci wypromować swoją eSkarbonkę w Social Mediach. Dziękujemy. ​

Załóż swoją eSkarbonkę na: iwolontariusz.wosp.org.pl
Mastercard pomaga pomagać.