Podczas 29. Finału zebraliśmy:
210 813 830 PLN
Oferty i prezenty

Prezenty i oferty dla wolontariuszy

Mamy dla Was miłe informacje o akcjach przygotowanych przez Głównych Partnerów 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wszystko czeka na wszystkich wolontariuszy kwestujących podczas 29. Finału WOŚP 31 stycznia 2021 roku. 

Zobacz, co przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy
Play

Play GRA Z GŁOWĄ i Wy też możecie!

To dzięki wolontariuszom każdy Finał WOŚP przynosi nam tak wiele radości. Dlatego w tym roku Play przygotował gadżety, które pomogą zadbać o Wasze bezpieczeństwo podczas zbiórki. Czekają na Was maseczki, smyczki i bezpłatny dostęp do aplikacji Bezpieczna Rodzina, dzięki której podzielicie się z bliskimi swoją lokalizacją.

No i pamiętajcie, żeby zajrzeć na www.playdlawosp.pl, gdzie znajdziesz gry, które rozgrzeją palce i pomogą Ci wygrać supernagrody. Powodzenia!


mBank

Pokaż, że grasz z Wielką Orkiestrą!

Ten Finał WOŚP będzie inny niż wszystkie. Tym bardziej cieszymy się, że w ten niezwykły czas w roku jesteś z nami. Właśnie teraz warto pokazać, jak wielkie są ludzkie serca!

Dlatego mamy dla Ciebie wyjątkowy upominek – flagę 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od mBanku, którą możesz odebrać w swoim sztabie. Wywieś ją za oknem i pokaż całemu światu, że wspierasz WOŚP!

Zajrzyj też na naszą stronę www.mbank.pl/wosp i dowiedz się, co jeszcze przygotowaliśmy w tym roku.


Ciech

Grupa CIECH zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Grupa CIECH, jeden z największych koncernów chemicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, przekaże 250 tys. najwyższej jakości maseczek ochronnych na potrzeby organizacji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mają one zapewnić bezpieczeństwo organizatorom, a także 120 tysiącom wolontariuszy, którzy jak co roku wesprą tę wyjątkową akcję charytatywną w całym kraju.

 

Mennica Metale

Sztaby 29. Finału WOŚP zostaną wyposażone w płyn do dezynfekcji.

Mennica Metale zapewniła preparat do dezynfekcji Septilver OXO, który w zależności od wielkości Sztabu zostanie dostarczony w opakowaniach 100 mililitrów oraz 1, 5, 10 litrów do Sztabów na terenie Polski.

Septilver OXO to preparat wirusobójczy i bakteriobójczy przeznaczony do odkażania pomieszczeń: biurowych, mieszkalnych, szpitalnych, szkolnych i przemysłowych. Preparat zawiera nadtlenek wodoru, który jest rekomendowany przez WHO do zwalczania koronawirusa 2019-nCoV.