Zebraliśmy
224 376 706 
Oferty i prezenty partnerów WOŚP

Prezenty i oferty dla wolontariuszy

Mamy dla Was miłe informacje o akcjach przygotowanych przez Głównych Partnerów 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wszystko czeka na wszystkich wolontariuszy kwestujących podczas 30. Finału WOŚP 30 stycznia 2022 roku. 

Zobacz, co przygotowali dla Ciebie nasi Partnerzy
Play

Play zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

 

Siema, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami! Wiecie już, że Play po raz kolejny zagra razem z nami? To dzięki wolontariuszom każdy Finał WOŚP przynosi nam tak wiele radości. Wspólnie pokażemy, że suma niewielkich gestów może przenosić góry. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was gadżety – wyjątkowe maseczki, które zapewnią Wam ochronę oraz praktyczne smycze!

 

No i pamiętajcie, żeby zajrzeć na www.playdlawosp.pl. Powodzenia!


 

mBank

Wolontariuszu, już niedługo spotkamy się na 30. Finale WOŚP!

 

Z tej okazji, po raz pierwszy przygotowaliśmy wyjątkową kartę, która zmienia kolor pod wpływem światła. Jak co roku zaprojektował ją sam Jurek Owsiak.
Bądź jednym z 50 tysięcy szczęśliwców i zamów ją już dziś! Niech przypomina Ci o tym wyjątkowym dniu przez cały rok.

 

Więcej informacji: www.mbank.pl/karta-wosp 
Nota prawna: www.mbank.pl/nota/karta-wosp 


 

Mastercard

Drogi Wolontariuszu, dobra robota!
Dziękujemy, że jesteś z nami! Pamiętaj, że z eSkarbonką napędzaną przez Mastercard możesz kwestować bez wychodzenia z domu.

Masz możliwość, by Twoja eSkarbonka była jedyna w swoim rodzaju! Na profilu wolontariusza znajdziesz zestaw grafik do pobrania oraz poradnik, jak wypromować swoją eSkarbonkę w mediach społecznościowych. Poczuj dumę z pomagania!

Podziel się linkiem do swojej eSkarbonki z rodziną i znajomymi i zachęcaj ich do wspierania WOŚP! Masz pytania? Wejdź na swój profil iWolontariusz i sprawdź instrukcję – tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Załóż swoją eSkarbonkę na: iwolontariusz.wosp.org.pl
Mastercard pomaga pomagać.