Oferty i prezenty

specjalnie dla wolontariuszy

 

Mamy dla Was miłe informacje o akcjach przygotowanych przez Głównych Partnerów Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Unikatowa karta mBanku tylko dla Wolontariuszy, eSkarbonka od MasterCard oraz 24-godzinny streaming Play - to wszystko przygotowaliśmy z myślą o Was. 

 

 

Prezenty dla wolontariuszy 

Już wkrótce będziesz mógł odebrać ze swojego sztabu upominek od mBanku - zimowe rękawiczki do obsługi ekranów dotykowych. Świetnie ogrzeją - tak samo jak kawa i herbata w naszych placówkach, więc pamiętaj, by odwiedzić mBank w dniu Wielkiego Finału!

Sprawdź, czy w Twojej miejscowości jest otwarta placówka, gdzie napijesz się ciepłej kawy lub herbaty! 

 

 

Play specjalnie dla wszystkich kwestujących wolontariuszy przygotował wyjątkowe fioletowe smycze i przydatny ciepły komin. 

 

 

 

 

Tylko w mBanku wyjątkowa karta z podpisem Jurka Owsiaka

 
Wolontariuszu, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy w mBanku kartę z limitowanej edycji - zaprojektowaną i podpisaną przez Jurka Owsiaka.
 

Wejdź na stronę i dowiedz się więcej!

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Warunki naliczania opłat za karty debetowe są określone w Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej na www.mBank.pl/WOŚP 

 

specjalna karta dla wolontariuszy od mBank

 
 

Internetowa puszka od Mastercard


Moi drodzy, w tym roku we współpracy z Mastercard uruchomiliśmy dla Was portal iWolontariusz – Bazę Wolontariuszy Finałów WOŚP. Będziemy sukcesywnie rozbudowywać jej funkcjonalności. Już na początku roku każdy zapisany w bazie Wolontariusz otrzyma możliwość odpalenia swojej indywidualnej eSkarbonki – po raz pierwszy w historii naszej Fundacji dostaniecie własną internetową puszkę. Drodzy, gorąco zachęcam do używania bazy i zakładania internetowych puszek. Wiele wspólnych akcji z Mastercard pokazało siłę internetu, więc korzystajmy, aby realizować cel naszej Fundacji. Doceniając Waszą pracę Mastercard przygotował również bezcenną niespodziankę. Dowiedz się więcej!
 
 
Jesteś wolontariuszem? Załóż swoją eskarbonkę!
 
 

Oglądaj 24streaming Play z gwiazdami i pomagaj WOSP!


Dziękujemy ze jesteś z nami już po raz siódmy! W tym roku Play razem z youtuberami i gwiazdami uruchomi 24-godzinną relację na żywo z atrakcjami, grami i konkursami! Cały YouTube w jednym miejscu! 
 
Im dłużej będziecie oglądać, tym więcej kasy Play przekaże na WOŚP.
 
Wchodźcie na stronę playdlawosp.pl i pomagajcie przez 24 godziny! #playdlawosp
Trzymamy kciuki za pełne puszki i widzimy się na playdlawosp.pl
 
Play gra z WOŚP
 
Aktualności
2018-10-16 11:02:04

Na co gra WOŚP w 2019 roku?

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

Zobacz też