Do 32. Finału WOŚP pozostało
51 dni
Patrol

39 nowych wolontariuszy

2016-11-21 19:49:17

Grono wolontariuszy Pokojowego Patrolu powiększyło się o 39 zdolnych i wytrwałych osób! 18 listopada o godz. 9:00 na Dworcu PKP w Malborku wystartowało 157. Szkolenie wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Od tego momentu kursanci otrzymywali zadania uczące ich współpracy w zespole, wzajemnego zaufania oraz zasad pierwszej pomocy. Często musieli wcielać w role liderów czy osób zarządzających, aby poczuć z czym wiąże się praca na Przystanku Woodstock oraz Finale WOŚP. Nie zabrakło przepraw przez rzeki, nocnych pozoracji, wielu godzin wykładów związanych z udzielaniem pierwszej pomocy, pracy służb informacyjnych oraz organizacji imprez masowych. Mimo ciężkich warunków atmosferycznych i znikomej ilości snu uczestnicy szkolenia wykazali się ogromną energią i wytrwałością!

 

157. Szkolenie Pokojowego Patrolu

W niedzielę Jurek Owsiak wręczył kursantom certyfikaty potwierdzające nowozdobytą wiedzę z zakresu pracy służb informacyjnych oraz z zakresu ratowania ludzkiego życia zgodną z wytycznymi American Heart Association oraz praktyczne umiejętności pracy w zespole i działania pod presją czasu. Po raz kolejny goście Szadowo - Młyn nawiązali znajomości, które z pewnością przetrwają lata wspólnej pracy!

 

Musicie wiedzieć, że to miejsce to nie tylko wiedza, nowe umiejętności i szkoła przetrwania - to głównie ludzie, przyjaźnie i niesamowite wspomnienia. Zresztą! Przeczytajcie sami wpis na Facebooku, który pojawił się chwil parę po szkoleniu, opublikowany przez Martynę - kursantkę:

Chciałabym Wam mega podziękować za niezapomniany weekend pełen wrażeń! Całej ekipie nowych Patrolowców, bo byliśmy świetni i daliśmy sobie radę! :) Jest mi super miło i przyjemnie, że mogłam poznać tyle nowych wspaniałych ludzi w tym magicznym miejscu! Wszystkim Instruktorom chciałam jeszcze raz podziękować za tak świetnie organizowane szkolenie, za masę motywacji i wsparcia wszędzie tam, gdzie było potrzebne! Jesteście najwspanialszymi ludźmi na świecie!

 

Jeśli Wy również, chcecie dołączyć do grona Pokojowego Patrolu - wypełnijcie formularz zgłoszeniowy. Wszystkie informacje znajdziecie na http://wosp.org.pl/pokojowy-patrol/dolacz-do-nas. Kolejne terminy szkoleń ogłosimy po 25. Finale WOŚP.

 

(Olimpia) 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-10-05 19:35:00

Dołącz do Patrolu w tym sezonie!

Bez wolontariuszy Pokojowego Patrolu ciężko wyobrazić sobie wydarzenia organizowane przez Fundację WOŚP - Finały, Pol'and'Rock Festival i wiele akcji realizowanych pomiędzy nimi. Zapraszamy na kolejny sezon szkoleń Pokojowego Patrolu! Dołącz do naszej ekipy!

2023-09-21 14:15:07

WOŚP łączy serca – dosłownie!

WOŚP łączy serca – dosłownie! 16 września Gosia i Kazimierz zrealizowali swoje marzenie wylicytowane podczas 31. Finału WOŚP – wzięli ślub, którego udzielił im Wójt Tarnowa Podgórnego – Tadeusz Czajka.

2023-09-16 11:00:00

WOŚP i Fundacja DKMS - Najpiękniejsza Współpraca Świata!

Już po raz czwarty, podczas Pol’and’Rock Festival, organizowanego przez WOŚP, mieliśmy przyjemność gościć Fundację DKMS. W Światowym Dniu Dawcy Szpiku dziękujemy za tą niesamowitą współpracę, dzięki której setki ludzi otrzymały szansę na nowe, zdrowe życie.

2023-10-03 15:00:00

Wielki powrót Domowej Orkiestry! 7. sezon czas start!

Dzień dobry, fani Domowej Orkiestry! Po festiwalowym szaleństwie wracamy z wielkim hukiem! Dziś rano, na naszym kanale YouTube „KręciołaTV”, wystartował 7. sezon Waszego ulubionego programu.