Deklarowana kwota 32. Finału: 175 426 813 PLN
Na koncie mamy już:
172443698 PLN
Patrol

39 nowych wolontariuszy

2016-11-21 19:49:17

Grono wolontariuszy Pokojowego Patrolu powiększyło się o 39 zdolnych i wytrwałych osób! 18 listopada o godz. 9:00 na Dworcu PKP w Malborku wystartowało 157. Szkolenie wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Od tego momentu kursanci otrzymywali zadania uczące ich współpracy w zespole, wzajemnego zaufania oraz zasad pierwszej pomocy. Często musieli wcielać w role liderów czy osób zarządzających, aby poczuć z czym wiąże się praca na Przystanku Woodstock oraz Finale WOŚP. Nie zabrakło przepraw przez rzeki, nocnych pozoracji, wielu godzin wykładów związanych z udzielaniem pierwszej pomocy, pracy służb informacyjnych oraz organizacji imprez masowych. Mimo ciężkich warunków atmosferycznych i znikomej ilości snu uczestnicy szkolenia wykazali się ogromną energią i wytrwałością!

 

157. Szkolenie Pokojowego Patrolu

W niedzielę Jurek Owsiak wręczył kursantom certyfikaty potwierdzające nowozdobytą wiedzę z zakresu pracy służb informacyjnych oraz z zakresu ratowania ludzkiego życia zgodną z wytycznymi American Heart Association oraz praktyczne umiejętności pracy w zespole i działania pod presją czasu. Po raz kolejny goście Szadowo - Młyn nawiązali znajomości, które z pewnością przetrwają lata wspólnej pracy!

 

Musicie wiedzieć, że to miejsce to nie tylko wiedza, nowe umiejętności i szkoła przetrwania - to głównie ludzie, przyjaźnie i niesamowite wspomnienia. Zresztą! Przeczytajcie sami wpis na Facebooku, który pojawił się chwil parę po szkoleniu, opublikowany przez Martynę - kursantkę:

Chciałabym Wam mega podziękować za niezapomniany weekend pełen wrażeń! Całej ekipie nowych Patrolowców, bo byliśmy świetni i daliśmy sobie radę! :) Jest mi super miło i przyjemnie, że mogłam poznać tyle nowych wspaniałych ludzi w tym magicznym miejscu! Wszystkim Instruktorom chciałam jeszcze raz podziękować za tak świetnie organizowane szkolenie, za masę motywacji i wsparcia wszędzie tam, gdzie było potrzebne! Jesteście najwspanialszymi ludźmi na świecie!

 

Jeśli Wy również, chcecie dołączyć do grona Pokojowego Patrolu - wypełnijcie formularz zgłoszeniowy. Wszystkie informacje znajdziecie na http://wosp.org.pl/pokojowy-patrol/dolacz-do-nas. Kolejne terminy szkoleń ogłosimy po 25. Finale WOŚP.

 

(Olimpia) 

 

POKAŻ PODOBNE
2023-12-04 14:30:16

Start finałowych aukcji Allegro!

To już 24. rok naszego wspólnego grania z Allegro! Dzisiaj ruszyła możliwość licytowania i wystawiania najróżniejszych przedmiotów, a kwota z ich sprzedaży wesprze cel 32. Finału WOŚP!

2023-12-13 11:59:43

Dołącz do wolontariuszy 32. Finału WOŚP!

Minął miesiąc, od kiedy zaczęliśmy zapisy na wolontariat 32. Finału WOŚP. Liczba chętnych wolontariuszy przekracza nasze oczekiwania, ale wciąż mamy miejsce dla Ciebie! W tym roku, 28 stycznia, będziemy grać dla oddziałów pulmonologicznych. Sprawdź, jak możesz do nas dołączyć.

2023-12-11 11:58:31

Dar Młodzieży - okręt pełen historii i dobroci

W niedzielę, 10 grudnia 2023 r., żaglowiec „Dar Młodzieży” otworzył swoje pokłady dla zwiedzających, jednocześnie wspierając cel 32. Finału WOŚP. Dziękujemy!

2023-12-11 21:15:00

32. Finał WOŚP w Warszawie - znamy kolejne gwiazdy!

Z ogromną radością ogłaszamy kolejne gwiazdy, które wystąpią w Warszawie na koncercie z okazji 32. Finału WOŚP. Do wcześniej zapowiedzianych artystów dołączają BOKKA, Golden Life, Lordofon oraz Booze & Glory! Przygotujcie się na niezapomniane muzyczne przeżycia na błoniach PGE Narodowego.