W ramach Funduszu Interwencyjnego do walki z koronawirusem zebraliśmy już
25 436 448 PLN
Patrol

39 nowych wolontariuszy

2016-11-21 18:49:17

Grono wolontariuszy Pokojowego Patrolu powiększyło się o 39 zdolnych i wytrwałych osób! 18 listopada o godz. 9:00 na Dworcu PKP w Malborku wystartowało 157. Szkolenie wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Od tego momentu kursanci otrzymywali zadania uczące ich współpracy w zespole, wzajemnego zaufania oraz zasad pierwszej pomocy. Często musieli wcielać w role liderów czy osób zarządzających, aby poczuć z czym wiąże się praca na Przystanku Woodstock oraz Finale WOŚP. Nie zabrakło przepraw przez rzeki, nocnych pozoracji, wielu godzin wykładów związanych z udzielaniem pierwszej pomocy, pracy służb informacyjnych oraz organizacji imprez masowych. Mimo ciężkich warunków atmosferycznych i znikomej ilości snu uczestnicy szkolenia wykazali się ogromną energią i wytrwałością!

 

157. Szkolenie Pokojowego Patrolu

W niedzielę Jurek Owsiak wręczył kursantom certyfikaty potwierdzające nowozdobytą wiedzę z zakresu pracy służb informacyjnych oraz z zakresu ratowania ludzkiego życia zgodną z wytycznymi American Heart Association oraz praktyczne umiejętności pracy w zespole i działania pod presją czasu. Po raz kolejny goście Szadowo - Młyn nawiązali znajomości, które z pewnością przetrwają lata wspólnej pracy!

 

Musicie wiedzieć, że to miejsce to nie tylko wiedza, nowe umiejętności i szkoła przetrwania - to głównie ludzie, przyjaźnie i niesamowite wspomnienia. Zresztą! Przeczytajcie sami wpis na Facebooku, który pojawił się chwil parę po szkoleniu, opublikowany przez Martynę - kursantkę:

Chciałabym Wam mega podziękować za niezapomniany weekend pełen wrażeń! Całej ekipie nowych Patrolowców, bo byliśmy świetni i daliśmy sobie radę! :) Jest mi super miło i przyjemnie, że mogłam poznać tyle nowych wspaniałych ludzi w tym magicznym miejscu! Wszystkim Instruktorom chciałam jeszcze raz podziękować za tak świetnie organizowane szkolenie, za masę motywacji i wsparcia wszędzie tam, gdzie było potrzebne! Jesteście najwspanialszymi ludźmi na świecie!

 

Jeśli Wy również, chcecie dołączyć do grona Pokojowego Patrolu - wypełnijcie formularz zgłoszeniowy. Wszystkie informacje znajdziecie na http://wosp.org.pl/pokojowy-patrol/dolacz-do-nas. Kolejne terminy szkoleń ogłosimy po 25. Finale WOŚP.

 

(Olimpia) 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-04-06 11:22:39

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.25

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Kolejna partia grafik WYGRAMY, w wersji do malowania specjalnie dla Was. Wygramy i pójdziemy wszyscy razem na spacer - pobierz ulubione malowanki dla najmłodszych.

2020-04-09 13:55:17

24 respiratory dla polskich szpitali

Allegro przekazało 2 miliony złotych na wsparcie Funduszu Interwencyjnego na rzecz walki z koronawirusem, powołanego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Darowizna Allegro umożliwiła Fundacji zakup kolejnych 24 respiratorów dla polskich szpitali.

2020-04-06 10:38:03

Chcesz wywiesić u siebie baner Wygramy? Podpowiadamy, jak to zrobić!

Chcesz wywiesić u siebie baner Wygramy? Dziękujemy! Jeśli masz możliwość wydrukowania ich i posiadasz powierzchnię reklamową - daj nam znać!

2020-04-08 10:31:04

Pomysły na czas wolny z dziećmi w domu cz.27

Co możesz zrobić, spędzając czas wolny z dziećmi w domu? Wyobraź sobie, że nagle gaśnie światło… Złap swoją laskę i zmień się w osobę niewidomą, włącz pozostałe cztery zmysły. Przed Tobą ABC interakcji z osobą niewidomą, mówiące przedmioty i labirynt!

Zobacz też