Do 32. Finału WOŚP pozostało
52 dni
Finały

100 dni do Finału. We wtorek ogłosimy cel zbiórki!

2023-10-20 10:27:00


Na co w tym roku zagra Orkiestra? 

Cel zbiórki, czyli problem medyczny, wokół którego koncentrować będą się działania Orkiestry w najbliższych miesiącach, ogłoszony zostanie we wtorek, 24 października, w południe, w ramach konferencji prasowej towarzyszącej 67. Konkursowi Ofert

 

 Ogłoszenie celu zbiórki obejrzeć będzie można m.in. w serwisie YouTube, jako specjalne wydanie programu Domowa Orkiestra. 

 

Wolontariuszka 31. Finału WOŚP, fot. Basia Krasuska

 

32. Finał WOŚP - co już wiemy? 

 

 

  • 32. Finał WOŚP zagra 28 stycznia, czyli ponownie w ostatnią niedzielę stycznia. 
  • Akcji przyświeca hasło „Tu wszystko gra OK!”, ogłoszone już w lipcu, przy okazji konferencji prasowej podsumowującej przygotowania do Pol'and'Rock Festival.
  • Wystartowała rejestracja Sztabów - od 16 października przyjmujemy zgłoszenia osób, które chciałyby zorganizować Finał w swojej miejscowości. Na wnioski złożone poprzez Bazę Szefa Sztabu czekamy do 20 listopada. Tylko w ciągu pierwszej doby od uruchomienia rejestracji złożono prawie 200 wniosków, a pierwszym Sztabem, który zgłosił swój udział, jest Sztab #4131 przy Manufakturze Łódź.
  • Na początku grudnia wystartują pierwsze formy wsparcia akcji, m.in. aukcje w serwisie Allegro, w ramach których do zdobycia będzie także koszulka przekazana przez zawodnika NBA, Jeremy'ego Sochana.

31. Finał WOŚP - tak było!

Celem 31. Finału była walka z sepsą, stanowiącą poważny i niebezpieczny problem medyczny. Graliśmy pięknie i kolorowo za sprawą 1653 Sztabów, które włączyły się w akcję i przesyłały - pod każdą szerokością geograficzną - wieści o Orkiestrze i jej pozytywne przesłanie.

Wspólnie, na walkę z sepsą, zebraliśmy 243 259 387,25 złotych, czyli blisko 19 milionów złotych więcej niż przed rokiem.

POKAŻ PODOBNE
2023-10-05 19:35:00

Dołącz do Patrolu w tym sezonie!

Bez wolontariuszy Pokojowego Patrolu ciężko wyobrazić sobie wydarzenia organizowane przez Fundację WOŚP - Finały, Pol'and'Rock Festival i wiele akcji realizowanych pomiędzy nimi. Zapraszamy na kolejny sezon szkoleń Pokojowego Patrolu! Dołącz do naszej ekipy!

2023-09-24 12:00:00

Polskie Sztaby znów się spotkały!

Dziwnów nad Morzem Bałtyckim stał się miejscem trzeciego już Ogólnopolskiego Zjazdu Sztabów WOŚP. Przedstawiciele lokalnych ośrodków organizujących Finały spotkali się w sobotę, 23 września, by wymienić doświadczeniami i symbolicznie wkroczyć w przygotowania do 32. zbiórki.

2023-10-10 17:24:14

Dzisiaj Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego!

W czasach, gdy zdrowie psychiczne młodego pokolenia jest nieustannie poddawane próbie, Fundacja WOŚP nie pozostaje obojętna. Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego chcielibyśmy przypomnieć o działaniach, które podejmowaliśmy w tej sferze.

2023-09-19 11:42:28

Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera!

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieję się w Fundacji WOŚP? Dołącz do naszego newslettera! To doskonały sposób, aby regularnie otrzymywać najnowsze informacje i ciekawostki prosto z serca naszej działalności!