Na koncie mamy:
281879118,07 PLN
Uczymy ratować

Dni Małych Ratowników w Warszawie i Zduńskiej Woli

2017-05-31 17:06:13

W czerwcu zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na spotkania organizowane wspólnie przez dealerów marki Volkswagen oraz Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyPodczas Dni Małych Ratowników dzieci poznają zasady udzielania pierwszej pomocy oraz otrzymają peleryny superbohaterów.

 

Volkswagen we współpracy z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy stworzył program „Mali Ratownicy”, którego misją jest nauczenie dzieci zasad udzielania pierwszej pomocy. Tym razem instruktorzy Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować” realizowanego przez WOŚP, czekać będą na najmłodszych:

  • 1 czerwca - w salonie Volkswagen Autoweber ( Zduńska Wola, ul.Łódzka 27),
  • 17 czerwca - na Targu Śniadaniowym Żoliborz (Warszawa, Al. Wojska Polskiego),
  • 18 czerwca - na Targu Śniadaniowym Mokotów (Warszawa, skwer AK Granat). 

 

Wszystkie dzieci chciałyby mieć supermoc i być bohaterami. Supermoc, dzięki której można pomagać innym ludziom oraz zapewnić im bezpieczeństwo. Taką supermocą jest właśnie umiejętność udzielania pierwszej pomocy przez najmłodszych.

Teraz każde dziecko może zdobyć taką supermoc i dowiedzieć się jak skutecznie udzielić pierwszej pomocy, kogo zaalarmować w pierwszej kolejności, na jaki numer zadzwonić czy jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w trudnej sytuacji. Szkolenie, w przyjaznej, zabawowej formie przeprowadzą instruktorzy realizowanego przez WOŚP Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować". Na najmłodszych czekać także będzie także kącik zabaw, ścianka do zdjęć superbohatera oraz nagrody, w tym peleryny superbohatera.

To nie jedyna forma współpracy Volkswagena z WOŚP. Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy instruktorzy RUR przeszkolili ponad 500 dzieci, które odwiedziły strefę Volkswagena (galeria zdjęć).

 

Natomiast już od lipca Mali Ratownicy pojawią się w najpopularniejszych, nadmorskich miejscowościach m.in.: Kołobrzegu, Świnoujściu czy Łebie. To właśnie tam, wszystkie dzieci będą mogły zdobyć super moc i stać się bohaterami, którzy umieją udzielać pierwszej pomocy.

W zeszłym roku Volkswagen użyczył swoje najnowsze samochody na potrzeby Programu "Ratujemy i Uczymy Ratować" oraz do obsługi wolontariatu WOŚP - Pokojowego Patrolu.

(amm)

 

Strefa Małych Ratowników na 25. Finale WOŚP

 

Strefa Małych Ratowników na 25. Finale WOŚP

 

 

POKAŻ PODOBNE
2024-01-25 15:15:00

Odwiedź finałowe miasteczko!

Tegoroczny 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Warszawie odbędzie się na błoniach PGE Narodowego – zapraszamy Was tam oczywiście w finałową niedzielę – od rana do naszego studia telewizyjnego, a od 14:00 na koncert, ale również w sobotę w strefie partnerów wiele się będzie działo!

2024-01-23 09:30:00

Jak moja firma może włączyć się w Finał?

To już ostatnia prosta! Jeśli prowadzisz firmę i chcesz się włączyć w 32. Finał, wciąż masz kilka możliwości!

2024-01-23 16:13:46

Otworzyliśmy Pracownię Symulacji Okulistycznej

Na 5 dni przed 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odwiedziliśmy Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” i uroczyście otworzyliśmy pierwszą w Europie Pracownię Symulacji Okulistycznej dedykowaną wyłącznie problemom okulistyki wieku rozwojowego.

2024-01-21 13:04:00

Sprawdź sportowe aukcje Allegro dla WOŚP!

Do 32. Finału WOŚP coraz bliżej. Cel zbiórki wspierać można na wiele sposobów, jednym z nich są aukcje w serwisie Allegro. Wśród wielu kategorii można znaleźć na przykład aukcje sportowe!