Fundacja

Dołącz do naszego zespołu!

2017-10-09 11:38:27

 

Organizacja ciesząca się największym zaufaniem społecznym, czyli Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poszukuje osoby na stanowisko: GRAFIK. 

 

Jeżeli jesteś osobą kreatywną i wiesz czym jest działanie zespołowe, niestraszna Ci praca pod presją czasu, a także masz talent artystyczny - odezwij się do nas! 

 

Wymagania, które będziemy mieć w stosunku do Ciebie: 

 

- bardzo dobra  znajomość programów Photoshop, Illustrator

- znajomość programu InDesign

- koniecznie zdolności manualne (rysunek, malarstwo)

- kreatywność, zmysł graficzny, znajomość zasad kompozycji itp.

- terminowość

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność pracy pod presją czasu

- zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność.

 

Do Twoich zadań będzie należało tworzenie elementów oraz projektów graficznych (głównie do druku min. ulotki, foldery, bannery, nadruki na koszulki, gadżety) na potrzeby Finału WOŚP, Festiwalu Przystanek Woodstock oraz pozostałych wydarzeń organizowanych przez naszą Fundację. 

 

Od pierwszego dnia pracy będziemy liczyli na Twoje zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone projekty i ich terminową realizację. W zamian za to oferujemy pracę w wielokrotnie nagradzanym i wyróżnianym zespole realizującym ogromne przedsięwzięcia takie jak Finały WOŚP czy Przystanki Woodstock. 

 

CV i portfolio prosimy przesyłać na adres [email protected] razem z adnotacją:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację WOŚP dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych. 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-12-18 21:58:55

Opole - Teatralny piątek z WOŚP

Teatralny Piątek, to nowe dzieło opolskiego sztabu. Po raz pierwszy na wzór "Przedfinałowej Rozgrzewki" w której grają zespoły, stworzyliśmy projekt wykorzystując w nim teatr.

2017-12-22 08:13:50

Ząbkowicki sztab już gra!

Niemal trzy tygodnie pozostały do 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ząbkowicach Śląskich.

2017-12-27 15:39:43

Aukcje, które poleca Wam Jurek Owsiak

W najbliższym czasie będziemy Wam prezentować ciekawe aukcje pojawiające się na naszym aukcyjnym portalu. Na początek przedstawiamy przedmioty, które wybrał dla Was Jurek Owsiak.

2017-12-27 13:27:14

4 kroki żeby wystawić przedmiot na aukcję

Spieszymy z kilkoma poradami jak wystawić przedmiot na naszą finałowa aukcję. Jest to naprawdę łatwe!

Zobacz też