Fundacja

Dołącz do naszego zespołu!

2017-10-09 11:38:27

 

Organizacja ciesząca się największym zaufaniem społecznym, czyli Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poszukuje osoby na stanowisko: GRAFIK. 

 

Jeżeli jesteś osobą kreatywną i wiesz czym jest działanie zespołowe, niestraszna Ci praca pod presją czasu, a także masz talent artystyczny - odezwij się do nas! 

 

Wymagania, które będziemy mieć w stosunku do Ciebie: 

 

- bardzo dobra  znajomość programów Photoshop, Illustrator

- znajomość programu InDesign

- koniecznie zdolności manualne (rysunek, malarstwo)

- kreatywność, zmysł graficzny, znajomość zasad kompozycji itp.

- terminowość

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność pracy pod presją czasu

- zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność.

 

Do Twoich zadań będzie należało tworzenie elementów oraz projektów graficznych (głównie do druku min. ulotki, foldery, bannery, nadruki na koszulki, gadżety) na potrzeby Finału WOŚP, Festiwalu Przystanek Woodstock oraz pozostałych wydarzeń organizowanych przez naszą Fundację. 

 

Od pierwszego dnia pracy będziemy liczyli na Twoje zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone projekty i ich terminową realizację. W zamian za to oferujemy pracę w wielokrotnie nagradzanym i wyróżnianym zespole realizującym ogromne przedsięwzięcia takie jak Finały WOŚP czy Przystanki Woodstock. 

 

CV i portfolio prosimy przesyłać na adres [email protected] razem z adnotacją:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację WOŚP dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych. 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-05-16 16:55:33

207 stanowisk do resuscytacji!

Kontynuacja zakupów rozpoczętych na 50. Konkursie Ofert Fundacji WOŚP za nami! Orkiestra zakupiła 207 stanowisk do resuscytacji, które trafią do szpitali w całej Polsce!

2018-05-31 13:37:25

Jak wykorzystujemy technologie?

Festiwal Sektor 3.0 to największe w Polsce wydarzenie dotyczące wykorzystania nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych.

2018-06-06 10:00:46

Finał 7 konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować" już dziś!

Dzisiaj rozpoczyna się finał 7 Ogólnopolskiego Konkursu "Ratujemy i Uczymy Ratować". Dziś do Warszawy przyjechali uczniowie z dziesięciu polskich szkół, aby wziąć udział w finale.

2018-05-11 11:28:47

WOŚP liderem na YouTube!

Kanały Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i KręciołaTV w czołówce najchętniej oglądanych kanałów na YouTube, w kategorii portale internetowe oraz NGO i akcje społeczne, wynika z cyklicznego raportu YouTube Trends przedstawionego przez firmę Sortrender!

Zobacz też