Fundacja

Dołącz do naszego zespołu!

2017-10-09 11:38:27

 

Organizacja ciesząca się największym zaufaniem społecznym, czyli Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poszukuje osoby na stanowisko: GRAFIK. 

 

Jeżeli jesteś osobą kreatywną i wiesz czym jest działanie zespołowe, niestraszna Ci praca pod presją czasu, a także masz talent artystyczny - odezwij się do nas! 

 

Wymagania, które będziemy mieć w stosunku do Ciebie: 

 

- bardzo dobra  znajomość programów Photoshop, Illustrator

- znajomość programu InDesign

- koniecznie zdolności manualne (rysunek, malarstwo)

- kreatywność, zmysł graficzny, znajomość zasad kompozycji itp.

- terminowość

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność pracy pod presją czasu

- zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność.

 

Do Twoich zadań będzie należało tworzenie elementów oraz projektów graficznych (głównie do druku min. ulotki, foldery, bannery, nadruki na koszulki, gadżety) na potrzeby Finału WOŚP, Festiwalu Przystanek Woodstock oraz pozostałych wydarzeń organizowanych przez naszą Fundację. 

 

Od pierwszego dnia pracy będziemy liczyli na Twoje zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone projekty i ich terminową realizację. W zamian za to oferujemy pracę w wielokrotnie nagradzanym i wyróżnianym zespole realizującym ogromne przedsięwzięcia takie jak Finały WOŚP czy Przystanki Woodstock. 

 

CV i portfolio prosimy przesyłać na adres [email protected] razem z adnotacją:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację WOŚP dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych. 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-10-30 16:30:30

Ważne! Leczenie wad ubytkowych u dzieci

Apelujemy do wszystkich rodziców, których dzieci cierpią na schorzenia związane z wadami ubytkowymi kończyn, aby przed podjęciem działań związanych z kosztownymi operacjami poza granicami Polski - najpierw skontaktowali się z jednym z ośrodków, które uczestniczą w naszym Programie.

2017-11-03 17:45:00

mBank nowym partnerem bankowym WOŚP

Po raz pierwszy obsługę finansową zbiórki oraz całorocznej działalności Fundacji zapewni mBank - nowy sponsor Finału WOŚP.

2017-11-09 09:49:37

500-gramowa dziewczynka uratowana dzięki sprzętowi od WOŚP

Postęp w medycynie, doświadczenie lekarzy i dostęp do odpowiedniego sprzętu, zakupionego między innymi przez Fundację WOŚP pozwoliło na zoperowanie 500-gramowej dziewczynki w ostrowskim szpitalu, urodzonej w 24. tygodniu ciąży.

2017-11-06 13:42:17

Jak zostać wolontariuszem? Najczęstsze pytania

Przygotowaliśmy dla Was odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania od wolontariuszy, którzy wziąć udział w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Zobacz też