Fundacja

Dołącz do naszego zespołu!

2017-10-09 11:38:27

 

Organizacja ciesząca się największym zaufaniem społecznym, czyli Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poszukuje osoby na stanowisko: GRAFIK. 

 

Jeżeli jesteś osobą kreatywną i wiesz czym jest działanie zespołowe, niestraszna Ci praca pod presją czasu, a także masz talent artystyczny - odezwij się do nas! 

 

Wymagania, które będziemy mieć w stosunku do Ciebie: 

 

- bardzo dobra  znajomość programów Photoshop, Illustrator

- znajomość programu InDesign

- koniecznie zdolności manualne (rysunek, malarstwo)

- kreatywność, zmysł graficzny, znajomość zasad kompozycji itp.

- terminowość

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność pracy pod presją czasu

- zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność.

 

Do Twoich zadań będzie należało tworzenie elementów oraz projektów graficznych (głównie do druku min. ulotki, foldery, bannery, nadruki na koszulki, gadżety) na potrzeby Finału WOŚP, Festiwalu Przystanek Woodstock oraz pozostałych wydarzeń organizowanych przez naszą Fundację. 

 

Od pierwszego dnia pracy będziemy liczyli na Twoje zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone projekty i ich terminową realizację. W zamian za to oferujemy pracę w wielokrotnie nagradzanym i wyróżnianym zespole realizującym ogromne przedsięwzięcia takie jak Finały WOŚP czy Przystanki Woodstock. 

 

CV i portfolio prosimy przesyłać na adres [email protected] razem z adnotacją:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację WOŚP dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych. 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-08-28 13:13:22

Już w niedzielę Wielki Mecz WOŚP vs. TVN!

Już w tę niedzielę (3 września) w Wielkim Meczu na stadionie Miejskim Legii Warszawa zmierzą się ze sobą drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN!

2017-08-05 02:59:32

Podsumowanie woodstockowego dnia

Za nami kolejny dzień najpiękniejszego festiwalu na świecie! Dziękujemy, że jesteście z nami!

2017-09-22 14:41:39

Zgłoś się do udziału w rekordzie!

Do naszej akcji bicia rekordu w resuscytacji zostały już tylko 3 tygodnie! Przeczytajcie skrót informacji o tym, kto może do nas dołączyć, jak się zgłosić, skąd wziąć fantomy i jakich zasad należy przestrzegać!

2017-09-19 16:53:52

WOŚP nagrodzona w Ameryce

W czasie Charytatywnego Balu Lekarzy, odbywającego się 18 września 2017 r. w Chicago, twórca i prezes zarządu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak odebrał nagrodę przyznaną Fundacji WOŚP przez Polish Medical Society (Związek Lekarzy Polskich).

Zobacz też